Warcaby

A A A

Najważniejsze daty w historii warcabów

XIV wiek – Kazimierz Wielki w statutach wiślickich "zabrania gry w warcaby na stawki".
1571 – cech rzeźników poznańskich w ustawie zabrania zaś gry w "arcaby" z miejskim katem lub jego pomocnikami. Chodziło o to aby nie grać na pieniądze
pierwsza połowia XVIII w. - na terenie Francji pojawiła się nowa odmiana gry w warcaby na 100-polowej warcabnicy nazwana przez samych Francuzów "Le Jeu de Dames a la polonoise" warcaby na wzór polski, dziś nosząca miano warcabów międzynarodowych. Według legendy twórcą nowych warcabów miał być polski oficer Franciszek Żubr ze świty królowej Marii Leszczyńskiej, córki polskiego króla Stanisława Leszczyńskiego i żony francuskiego monarchy Ludwika XV.
1933 – Maurycy Reichenbach zostaje pierwszym Polskim Mistrzem Świata, pół roku później posiadał paszport swojej drugiej ojczyzny (Francja). Jego rodzice wyemigrowali do Francji, gdy Maurycy miał zaledwie 9 lat
1935-1939 – we Włoszech działał i żył jeden z najbardziej zasłużonych działaczy i mecenasów włoskich warcabów hrabia Gustaw Lewicki, który urodził się w Grodzisku Wielkopolskim 6 sierpnia 1888 a zmarł w w Bolonii 27 lipca 1958 roku
1973 – w Polsce rozgrywane są regularne rozgrywki warcabowe
1975 – zorganizowano pierwsze oficjalne mistrzostwa w warcabach międzynarodowych w konkurencji drużynowej, Ełk (Polska)
1977 – pierwsze indywidualne Mistrzostwa Polski (100-polowych). Zwycięzcami zostają Andrzej Martko i Grażyna Zaglaniczna, Poczesna (Polska)
1977-1989 – powstaje Centralna Komisja Gry Warcabowej przy Radzie Głównej LZS
1989 – Polska zdobywa brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Świata, Werona (Włochy)
1989-2004 – powstaje Polskie Towarzystwo Warcabowe
1991 – po raz pierwszy przeprowadzono Mistrzostwa naszego kraju w warcabach klasycznych (64 polowych granych z zastosowaniem międzynarodowych zasad gry w warcaby). Zwycięzcami zostają Andrzej Martko oraz Małgorzata Nowak
1997 – Ewa Schalley (Minkiny) zostaje Wicemistrzynią Świata, Poczesna (Polska)
15-19 kwietnia 2003 – Marta Wilczopolska zajmuje 18. miejsce (64 polowe) na Mistrzostwach Świata, Petersburg (Rosja)
26-29 kwietnia 2003 – Michał Janicki zajmuje 20. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów, Eupatoria (Ukraina)
26-29 kwietnia 2003 – Edyta Suchecka zajmuje 13. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów, Eupatoria (Ukraina)
26-29 kwietnia 2003 – Kinga Pętlicka zajmuje 15. miejsce na Mistrzostwach Świata Minikadetek, Eupatoria (Ukraina)
28 czerwca-4 lipca 2003 – Anna Chylewska zajmuje 7. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorek, Hijken (Holandia)
28 czerwca-4 lipca 2003 – Damian Reszka zajmuje 10. miejsce na Mistrzostwach Świata Kadetów, Hijken (Holandia)
21-29 lipca 2003 – Michał Janicki, Przemysław Kosobudzki, Przemysław Rożek drużynowo zajmują 10. miejsce na Młodzieżowej Olimpiadzie, Tallin (Estonia)
1-6 sierpnia 2003 – Radosław Wika zajmuje 11. miejsce (junior) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk (Białoruś)
1-6 sierpnia 2003 – Anna Chylewska zajmuje 2. miejsce (juniorka) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk (Białoruś)
1-6 sierpnia 2003 – Damian Reszka zajmuje 14. miejsce (kadet) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk (Białoruś)
1-6 sierpnia 2003 – Anna Wierzbowicz zajmuje 12. miejsce (kadetka) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk (Białoruś)
1-6 sierpnia 2003 – Mateusz Wach zajmuje 4. miejsce (młodzik) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk (Białoruś)
1-6 sierpnia 2003 – Kinga Pętlicka zajmuje 4. miejsce (młodziczka) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk (Białoruś)
1-6 sierpnia 2003 – Władysław Daliga zajmuje 3. miejsce (orlik) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk (Białoruś)
1-6 sierpnia 2003 – Arleta Flisikowska zajmuje 2. miejsce (orliczka) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk (Białoruś)
7 sierpnia 2003 – Radosław Wika zajmuje 11. miejsce (junior) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk (Białoruś)
7 sierpnia 2003 – Anna Chylewska zajmuje 2. miejsce (juniorka) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk (Białoruś)
7 sierpnia 2003 – Damian Reszka zajmuje 14. miejsce (kadet) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk (Białoruś)
7 sierpnia 2003 – Anna Wierzbowicz zajmuje 12. miejsce (kadetka) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk (Białoruś)
7 sierpnia 2003 – Mateusz Wach zajmuje 4. miejsce (młodzik) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk (Białoruś)
7 sierpnia 2003 – Kinga Pętlicka zajmuje 4. miejsce (młodziczka) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk (Białoruś)
7 sierpnia 2003 – Władysław Daliga zajmuje 3. miejsce (orlik) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk (Białoruś)
7 sierpnia 2003 – Arleta Flisikowska zajmuje 2. miejsce (orliczka) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk (Białoruś)
6-19 września 2003 – Paweł Suchecki zajmuje 10. miejsce (junior) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Eupatoria (Ukraina)
6-19 września 2003 – Kinga Pętlicka zajmuje 11. miejsce (kadetki) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Eupatoria (Ukraina)
6-19 września 2003 – Natalia Sadowska zajmuje 8. miejsce (minikadetki) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Eupatoria (Ukraina)
21-27 grudnia 2003 – Radosław Wika zajmuje 15. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów, Triest (Włochy)
2004 – powstaje Polski Związek Warcabowy
13-16 maja 2004 – Admirał PCBEST Szczecin zajmuje 5. miejsce (100-polowe) w Pucharze Mistrzów Klubowych, Varazze (Włochy)
25 czerwca 2004 – Michał Janicki zajmuje 3. miejsce (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Eupatoria (Ukraina)
1-6 sierpnia 2004 – Przemysław Kosobudzki zajmuje 9. miejsce, Bartosz Socha zajmuje 17. miejsce, Patryk Gronowski zajmuje 19. miejsce, Damian Reszka zajmuje 22. miejsce, a Konrad Wachowski zajmuje 23. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2004 – Anna Chylewska zajmuje 7. miejsce, Emilia Przybył zajmuje 11. miejsce, Kinga Pętlicka zajmuje 19. miejsce, a Emilia Gawlińska zajmuje 22. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2004 – Bartosz Gronowski zajmuje 10. miejsce, Przemysław Powała zajmuje 12. miejsce, Łukasz Kosobudzki zajmuje 13. miejsce, a Michał Szczybyło zajmuje 18. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2004 – Lidia Han zajmuje 8. miejsce, Magdalena Szczybyło zajmuje 12. miejsce, a Anna Wierzbowicz zajmuje 13. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2004 – Mateusz Wach zajmuje 3. miejsce, a Paweł Gołąbek zajmuje 5. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2004 – Natalia Sadowska zajmuje 5. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2004 – Adam Uchman zajmuje 7. miejsce, Szymon Morzy zajmuje 10. miejsce, a Michał Błaszczyk zajmuje 14. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2004 – Arleta Flisikowska zajmuje 4. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2004 – Patryk Gronowski zajmuje 13. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2004 – Anna Chylewska zajmuje 6. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2004 – Bartosz Gronowski zajmuje 11. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2004 – Paulina Hamera zajmuje 8. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2004 – Mateusz Wach zajmuje 2. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2004 – Natalia Sadowska zajmuje 1. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2004 – Adam Uchman zajmuje 7. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2004 – Monika Pyrcz zajmuje 1. miejsce, a Arleta Flisikowska zajmuje 2. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
19-25 września 2004 – Stanisław Markowski zajmuje 17. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy Weteranów, Havlickuv Brod (Czechy)
19-27 września 2004 – Anna Chylewska zajmuje 23. miejsce, Magdalena Nowicka zajmuje 26. miejsce, Kinga Pętlicka zajmuje 29. miejsce, a Emilia Gawlińska zajmuje 30. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Mława (Polska)
27 września-6 października 2004 – Marcin Grzesiak zajmuje 6. miejsce (64-polowe) na Mistrzostwach Świata, Ubatuba (Brazylia)
15-22 grudnia 2004 – Konrad Wachowski zajmuje 17. miejsce, Przemysław Kosobudzki zajmuje 18. miejsce, a Bartosz Socha zajmuje 22. miejsce (junior-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Mińsk Mazowiecki (Polska)
15-22 grudnia 2004 – Damian Reszka zajmuje 5. miejsce, Łukasz Kosobudzki zajmuje 9. miejsce, a Bartosz Gronowski zajmuje 12. miejsce (kadet-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Mińsk Mazowiecki (Polska)
26-27 maja 2005 – Piotr Chmiel zajmuje 10, miejsce (100-polowe) na Błyskawicznych Mistrzostwach Europy, Praga (Czechy)
1-6 sierpnia 2005 – Monika Grzybowska zajmuje 15. miejsce, Paulina Hamera zajmuje 17. miejsce, Emilia Przybył zajmuje 21. miejsce, a Paulina Borkowska zajmuje 23. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2005 – Bartosz Goliński zajmuje 15. miejsce, Mateusz Sowizdrzał zajmuje 16. miejsce, Przemysław Powała zajmuje 17. miejsce, a Karol Dudkiewicz zajmuje 19. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2005 – Natalia Sadowska zajmuje 3. miejsce, Agnieszka Kwocz zajmuje 13. miejsce, Magdalena Szczybyło zajmuje 14. miejsce, a Katarzyna Mederska zajmuje 17. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2005 – Błażej Galant zajmuje 8. miejsce, Damian Reszka zajmuje 10. miejsce, Paweł Gołąbek zajmuje 13. miejsce, a Mateusz Wach zajmuje 18. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2005 – Aneta Reszka zajmuje 11. miejsce, Agnieszka Szydłowska zajmuje 13. miejsce, Arleta Flisikowska zajmuje 14. miejsce, a Ewa Kosobudzka zajmuje 17. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2005 – Przemysław Pałeczny zajmuje 9. miejsce, Adam Uchman zajmuje 13. miejsce, Mateusz Piątek zajmuje 17. miejsce, Władysław Daliga zajmuje 22. miejsce, a Wojciech Gołąbek zajmuje 31. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2005 – Monika Pyrcz zajmuje 2. miejsce, Gabriela Żuk zajmuje 4. miejsce, a Anita Żarczyńska zajmuje 10. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
1-6 sierpnia 2005 – Szymon Morzy zajmuje 1. miejsce, Karol Sęk zajmuje 5. miejsce, Oskar Budis zajmuje 11. miejsce, a Wojciech Wołczak zajmuje 17. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2005 – Paulina Hamera zajmuje 8. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2005 – Bartosz Goliński zajmuje 11. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2005 – Magdalena Szczybyło zajmuje 7. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2005 – Łukasz Kosobudzki zajmuje 6. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2005 – Agnieszka Szydłowska zajmuje 5. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2005 – Władysław Daliga zajmuje 9. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2005 – Monika Pyrcz zajmuje 2. miejsce a Anna Graczyk zajmuje 4. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
7 sierpnia 2005 – Oskar Budis zajmuje 1. miejsce, a Szymon Morzy zajmuje 5. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Kluczbork (Polska)
20-28 sierpnia 2005 – Joanna Janiszewska zajmuje 8. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mława (Polska)
20-28 sierpnia 2005 – Konrad Wachowski zajmuje 6. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mława (Polska)
20-28 sierpnia 2005 – Natalia Sadowska zajmuje 7. miejsce U-16 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mława (Polska)
20-28 sierpnia 2005 – Marcin Derewenda zajmuje 8. miejsce U-16 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mława (Polska)
20-28 sierpnia 2005 – Arleta Flisikowska zajmuje 3. miejsce, a Agnieszka Szydłowska zajmuje 6. miejsce U-13 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mława (Polska)
20-28 sierpnia 2005 – Mateusz Piątek zajmuje 4. miejsce U-13 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mława (Polska)
20-28 sierpnia 2005 – Oskar Budis zajmuje 2. miejsce, a Krzysztof Konieczny zajmuje 4. miejsce U-10 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mława (Polska)
20-28 sierpnia 2005 – Agnieszka Szymańska zajmuje 4. miejsce U-10 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mława (Polska)
14-16 października 2005 – Mariusz Adamaszek, Marcin Grzesiak, Mirosław Kobyliński, Piotr Chmiel drużynowo zajmują 14. miejsce (100-polowe) na Drużynowych Mistrzostwach Świata, Varazze (Włochy)
15-22 grudnia 2005 – Natalia Sadowska zajmuje 13. miejsce, a Katarzyna Mederska zajmuje 14. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Dniepropietrowsk (Ukraina)
15-22 grudnia 2005 – Karol Dudkiewicz zajmuje 15. miejsce, Mateusz Sowizdrzał zajmuje 16. miejsce, a Przemysław Kosobudzki zajmuje 17. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Dniepropietrowsk (Ukraina)
15-22 grudnia 2005 – Błażej Galant zajmuje 8. miejsce, Damian Reszka zajmuje 10. miejsce, a Paweł Gołąbek zajmuje 18. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Dniepropietrowsk (Ukraina)
17-27 kwietnia 2006 – Natalia Sadowska zajmuje 9. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Karol Dudkiewicz zajmuje 6. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Krzysztof Kowalczyk zajmuje 11. miejsce U-13 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Arleta Flisikowska zajmuje 4. miejsce U-13 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Karol Dudkiewicz zajmuje 7. miejsce U-19 (64-polowe) w Grze Aktywnej na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Natalia Sadowska zajmuje 14. miejsce U-16 (64-polowe) w Grze Aktywnej na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Krzysztof Kowalczyk zajmuje 7. miejsce U-13 (64-polowe) w Grze Aktywnej na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Arleta Flisikowska zajmuje 10. miejsce U-13 (64-polowe) w Grze Aktywnej na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Natalia Sadowska zajmuje 9. miejsce, a Magda Pawłowska zajmuje 18. miejsce U-19 (64-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Krzysztof Kowalczyk zajmuje 4. miejsce U-13 (64-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
17-27 kwietnia 2006 – Arleta Flisikowska zajmuje 10. miejsce U-13 (64-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Sankt Petersburg (Rosja)
1-6 sierpnia 2006 – Agnieszka Kwocz zajmuje 9. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
1-6 sierpnia 2006 – Damian Reszka zajmuje 8. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
1-6 sierpnia 2006 – Magdalena Szczybyło zajmuje 4. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
1-6 sierpnia 2006 – Błażej Galant zajmuje 7. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
1-6 sierpnia 2006 – Arleta Flisikowska zajmuje 9. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
1-6 sierpnia 2006 – Mateusz Piątek zajmuje 6. miejsce, Adam Walentynowicz zajmuje 7. miejsce, a Władysław Daliga zajmuje 8. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
1-6 sierpnia 2006 – Alicja Kaszuba zajmuje 1. miejsce, a Natalia Zaborniak zajmuje 6. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
1-6 sierpnia 2006 – Wojciech Wołczak zajmuje 1. miejsce, a Oskar Budis zajmuje 2. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
7 sierpnia 2006 – Monika Grzybowska zajmuje 10. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Tallin (Estonia)
7 sierpnia 2006 – Łukasz Kosobudzki zajmuje 6. miejsce, a Damian Reszka zajmuje 10. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Tallin (Estonia)
7 sierpnia 2006 – Natalia Sadowska zajmuje 5. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Tallin (Estonia)
7 sierpnia 2006 – Błażej Galant zajmuje 4. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Tallin (Estonia)
7 sierpnia 2006 – Arleta Flisikowska zajmuje 6. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Tallin (Estonia)
7 sierpnia 2006 – Władysław Daliga zajmuje 2. miejsce, a Mateusz Piątek zajmuje 9. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Tallin (Estonia)
7 sierpnia 2006 – Alicja Kaszuba zajmuje 3. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Tallin (Estonia)
7 sierpnia 2006 – Daniel Glin zajmuje 1. miejsce, a Oskar Budis zajmuje 3. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Tallin (Estonia)
12-18 sierpnia 2006 – Damian Reszka zajmuje 12. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Hijken (Holandia)
12-18 sierpnia 2006 – Natalia Sadowska zajmuje 8. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Hijken (Holandia)
2-10 września 2006 – Piotr Chmiel zajmuje 40. miejsce na Mistrzostwach Europy, Bovec (Słowenia)
15-24 kwietnia 2007 – Magdalena Nowicka zajmuje 11. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Berlin (Niemcy)
15-24 kwietnia 2007 – Jakub Tomczyk zajmuje 6. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Berlin (Niemcy)
15-24 kwietnia 2007 – Magda Pawłowska zajmuje 9. miejsce U-16 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Berlin (Niemcy)
15-24 kwietnia 2007 – M. Knioła zajmuje 6. miejsce U-16 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Berlin (Niemcy)
15-24 kwietnia 2007 – Arleta Flisikowska zajmuje 6. miejsce U-13 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Berlin (Niemcy)
15-24 kwietnia 2007 – Szymon Morzy zajmuje 9. miejsce U-13 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Berlin (Niemcy)
15-24 kwietnia 2007 – Marta Stangret zajmuje 8. miejsce U-10 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Berlin (Niemcy)
15-24 kwietnia 2007 – Bartłomiej Królak zajmuje 11. miejsce U-10 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Berlin (Niemcy)
31 lipca-7 sierpnia 2007 – Paulina Borkowska zajmuje 18. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Sankt Petersburg (Rosja)
31 lipca-7 sierpnia 2007 – Damian Reszka zajmuje 11. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Sankt Petersburg (Rosja)
31 lipca-7 sierpnia 2007 – Natalia Sadowska zajmuje 11. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Sankt Petersburg (Rosja)
31 lipca-7 sierpnia 2007 – Arleta Flisikowska zajmuje 6. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Sankt Petersburg (Rosja)
31 lipca-7 sierpnia 2007 – Krzysztof Kotras zajmuje 23. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Sankt Petersburg (Rosja)
31 lipca-7 sierpnia 2007 – Klaudia Mroczko zajmuje 2. miejsce, a Marta Stangret zajmuje 6. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Sankt Petersburg (Rosja)
31 lipca-7 sierpnia 2007 – Bartłomiej Królak zajmuje 11. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Sankt Petersburg (Rosja)
15-23 grudnia 2007 – Karol Dudkiewicz zajmuje 11. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Anduze (Francja)
15-23 grudnia 2007 – Natalia Sadowska zajmuje 2. miejsce U-19 (100-polowe) na Mistrzostwach Świata, Anduze (Francja)
2-30 czerwca 2008 – Przemysław Pałeczny zajmuje 10. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Kadetów, Ufa (Rosja)
1-6 sierpnia 2008 – Natalia Sadowska zajmuje 3. miejsce, a Magdalena Szczybyło zajmuje 7. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Szczecin (Polska)
1-6 sierpnia 2008 – Bartosz Goliński zajmuje 2. miejsce, a Mateusz Sowizdrzał zajmuje 5. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Szczecin (Polska)
1-6 sierpnia 2008 – Arleta Flisikowska zajmuje 10. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Szczecin (Polska)
1-6 sierpnia 2008 – Mateusz Piątek zajmuje 4. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Szczecin (Polska)
1-6 sierpnia 2008 – Monika Pyrcz zajmuje 3. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Szczecin (Polska)
1-6 sierpnia 2008 – Oskar Budis zajmuje 2. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Szczecin (Polska)
1-6 sierpnia 2008 – Zuzanna Suchocka zajmuje 10. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Szczecin (Polska)
1-6 sierpnia 2008 – Karol Cichocki zajmuje 10. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Szczecin (Polska)
7 sierpnia 2008 – Natalia Sadowska zajmuje 5. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Szczecin (Polska)
7 sierpnia 2008 – Bartosz Goliński zajmuje 6. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Szczecin (Polska)
7 sierpnia 2008 – Arleta Flisikowska zajmuje 6. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Szczecin (Polska)
7 sierpnia 2008 – Przemysław Pałeczny zajmuje 10. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Szczecin (Polska)
7 sierpnia 2008 – Monika Pyrcz zajmuje 3. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Szczecin (Polska)
7 sierpnia 2008 – Oskar Budis zajmuje 1. miejsce, a Daniel Glin zajmuje 12. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Szczecin (Polska)
7 sierpnia 2008 – Zuzanna Suchocka zajmuje 16. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Szczecin (Polska)
7 sierpnia 2008 – Karol Cichocki zajmuje 2. miejsce, a Kacper Kornas zajmuje 12. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Szczecin (Polska)
20-29 sierpnia 2008 – Anna Chylewska zajmuje 12. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
20-29 sierpnia 2008 – Damian Reszka zajmuje 44. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
23 sierpnia-2 września 2008 – Magda Pawłowska zajmuje 5. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Nowojaworowsk (Ukraina)
23 sierpnia-2 września 2008 – Marek Knioła zajmuje 10. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Nowojaworowsk (Ukraina)
23 sierpnia-2 września 2008 – Arleta Flisikowska zajmuje 3. miejsce U-16 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Nowojaworowsk (Ukraina)
23 sierpnia-2 września 2008 – Władysław Daliga zajmuje 5. miejsce U-16 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Nowojaworowsk (Ukraina)
23 sierpnia-2 września 2008 – Magda Pawłowska zajmuje 6. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Nowojaworowsk (Ukraina)
23 sierpnia-2 września 2008 – Marek Knioła zajmuje 19. miejsce U-19 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Nowojaworowsk (Ukraina)
23 sierpnia-2 września 2008 – Arleta Flisikowska zajmuje 3. miejsce U-16 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Nowojaworowsk (Ukraina)
23 sierpnia-2 września 2008 – Władysław Daliga zajmuje 4. miejsce U-16 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Nowojaworowsk (Ukraina)
15-20 września 2008 – Anna Chylewska zajmuje 1. miejsce (100-polowe) na I Akademickich Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
3-18 października 2008 – Natalia Sadowska zajmuje 17. miejsce, Magdalena Szczybyło zajmuje 35. miejsce, Kinga Pętlicka zajmuje 36. miejsce, a Martyna Siwek zajmuje 39. miejsce (100-polowe) na I Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Pekin (Chiny)
3-18 października 2008 – Łukasz Kosobudzki zajmuje 25. miejsce, Damian Reszka zajmuje 34. miejsce, Mateusz Sowizdrzał zajmuje 35. miejsce, a Przemysław Kosobudzki zajmuje 36. miejsce w półfnale B oraz Karol Dudkiewicz zajmuje 40. miejsce, a Stanisław Urbanek zajmuje 42. miejsce w półfinale A (100-polowe) na I Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Pekin (Chiny)
15-22 grudnia 2008 – Damian Reszka zajmuje 10. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Nidzica (Polska)
15-22 grudnia 2008 – Natalia Sadowska zajmuje 4. miejsce U-19 (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Nidzica (Polska)
18-25 maja 2009 – Magdalena Pawłowska zajmuje 3. miejsce U-23 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Marki (Polska)
18-25 maja 2009 – Paweł Suchecki zajmuje 6. miejsce U-23 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Marki (Polska)
24 maja 2009 – Magdalena Pawłowska zajmuje 4. miejsce U-23 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Marki (Polska)
24 maja 2009 – Marek Knioła zajmuje 5. miejsce U-23 (64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Marki (Polska)
1-6 sierpnia 2009 – Natalia Sadowska zajmuje 4. miejsce (juniorka-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Hijken (Holandia)
1-6 sierpnia 2009 – Mariusz Ślęzak zajmuje 12. miejsce (junior-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Hijken (Holandia)
1-6 sierpnia 2009 – Arleta Flisikowska zajmuje 5. miejsce (juniorka młodsza-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Hijken (Holandia)
1-6 sierpnia 2009 – Władysław Daliga zajmuje 9. miejsce (junior młodszy-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Hijken (Holandia)
7 sierpnia 2009 – Natalia Sadowska zajmuje 1. miejsce, a Kinga Pętlicka zajmuje 10. miejsce (juniorka-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Hijken (Holandia)
7 sierpnia 2009 – Przemysław Pałeczny zajmuje 16. miejsce (junior-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Hijken (Holandia)
7 sierpnia 2009 – Arleta Flisikowska zajmuje 9. miejsce (juniorka młodsza-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Hijken (Holandia)
7 sierpnia 2009 – Mateusz Piątek zajmuje 7. miejsce (junior młodszy-100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Hijken (Holandia)
10-16 sierpnia 2009 – Władysław Daliga zajmuje 8. miejsce U-16 (100-polowe) na Mistrzostwach Świata, Korbach (Niemcy)
12-18 sierpnia 2009 – Anna Chylewska zajmuje 4. miejsce (100-polowe) na II Akademickich Mistrzostwach Europy, Mińsk Mazowiecki (Polska)
12-18 sierpnia 2009 – Damian Reszka zajmuje 2. miejsce, a Łukasz Kosobudzki zajmuje 4. miejsce (100-polowe) na II Akademickich Mistrzostwach Europy, Mińsk Mazowiecki (Polska)
18 sierpnia 2009 – Anna Chylewska zajmuje 4. miejsce (100-polowe) na II Akademickich Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk Mazowiecki (Polska)
18 sierpnia 2009 – Łukasz Kosobudzki zajmuje 3. miejsce, a Damian Reszka zajmuje 4. miejsce (100-polowe) na II Akademickich Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk Mazowiecki (Polska)
19-28 sierpnia 2009 – Natalia Sadowska zajmuje 3. miejsce U-19 (100-polowe) na Mistrzostwach Świata, Witebsk (Białoruś)
19-28 sierpnia 2009 – Mariusz Ślęzak zajmuje 7. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Witebsk (Białoruś)
23 sierpnia 2009 – Magdalena Pawłowska zajmuje 3. miejsce (juniorka-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Mława (Polska)
23 sierpnia 2009 – Marek Knioła zajmuje 3. miejsce (junior-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Mława (Polska)
23 sierpnia 2009 – Arleta Flisikowska zajmuje 6. miejsce (juniorka młodsza-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Mława (Polska)
23 sierpnia 2009 – Władysław Daliga zajmuje 12. miejsce (junior młodszy-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Mława (Polska)
24-29 sierpnia 2009 – Magdalena Pawłowska zajmuje 6. miejsce (juniorka-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Mława (Polska)
24-29 sierpnia 2009 – Mateusz Niczyporuk zajmuje 12. miejsce (junior-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Mława (Polska)
24-29 sierpnia 2009 – Arleta Flisikowska zajmuje 5. miejsce (juniorka młodsza-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Mława (Polska)
24-29 sierpnia 2009 – Filip Kuczewski zajmuje 11. miejsce (junior młodszy-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, Mława (Polska)
30 sierpnia 2009 – Natalia Sadowska zajmuje 5. miejsce (juniorka-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Mława (Polska)
30 sierpnia 2009 – Mateusz Niczyporuk zajmuje 4. miejsce (junior-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Mława (Polska)
30 sierpnia 2009 – Arleta Flisikowska zajmuje 5. miejsce (juniorka młodsza-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Mława (Polska)
30 sierpnia 2009 – Filip Kuczewski zajmuje 11. miejsce (junior młodszy-64-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Mława (Polska)
8-14 lipca 2010 – Natalia Sadowska zdobywa brązowy medal (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Sępólno Krajeńskie (Polska)
1-6 sierpnia 2010 – Natalia Sadowska zajmuje 4. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk Mazowiecki (Polska)
1-6 sierpnia 2010 – Władysław Daliga zajmuje 5. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk Mazowiecki (Polska)
1-6 sierpnia 2010 – Arleta Flisikowska zajmuje 3. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk Mazowiecki (Polska)
1-6 sierpnia 2010 – Oskar Budis zajmuje 13. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Mińsk Mazowiecki (Polska)
7 sierpnia 2010 – Natalia Sadowska zajmuje 5. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk Mazowiecki (Polska)
7 sierpnia 2010 – Mariusz Ślęzak zajmuje 9. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk Mazowiecki (Polska)
7 sierpnia 2010 – Arleta Flisikowska zajmuje 5. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk Mazowiecki (Polska)
7 sierpnia 2010 – Oskar Budis zajmuje 2. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Grze Błyskawicznej, Mińsk Mazowiecki (Polska)
24-31 sierpnia 2010 – Mariusz Adamaszek zajmuje 17. miejsce na Mistrzostwach Europy, Murzasichle (Polska)
29 października-4 listopada 2010 – Szymon Morzy zajmuje 15. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych, Oteppe (Belgia)
15-22 grudnia 2010 – Natalia Sadowska zajmuje 2. miejsce, a Arleta Flisikowska zajmuje 12. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Naaldwijk (Holandia)
15-22 grudnia 2010 – Władysław Daliga zajmuje 9. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Naaldwijk (Holandia)
23-29 grudnia 2011 – Władysław Daliga zajmuje 6. miejsce, Mateusz Piątek zajmuje 17. miejsce, Marcin Dernoga zajmuje 21. miejsce, a Szymon Morzy zajmuje 22. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Mińsk Mazowiecki (Polska)
23-29 grudnia 2011 – Arleta Flisikowska zajmuje 7. miejsce, Marta Stangret zajmuje 18. miejsce, Ewa Kosobudzka zajmuje 21. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Mińsk Mazowiecki (Polska)
7-15 lipca 2012 – Filip Kuczewski zajmuje 11. miejsce U-19 (64-polowe) odmiana brazylijska na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Balczik (Bułgaria)
7-15 lipca 2012 – Agnieszka Szymańska zajmuje 12. miejsce U-16 (64-polowe) odmiana rosyjska na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Balczik (Bułgaria)
7-15 lipca 2012 – Tymoteusz Myszuk zajmuje 17. miejsce U-10 (64-polowe) odmiana rosyjska na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Balczik (Bułgaria)
7-15 lipca 2012 – Martyna Lipka zajmuje 11. miejsce U-10 (64-polowe) odmiana rosyjska na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Błyskawicznej, Balczik (Bułgaria)
7-15 lipca 2012 – Filip Kuczewski zajmuje 8. miejsce U-19 (64-polowe) odmiana brazylijska na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Balczik (Bułgaria)
7-15 lipca 2012 – Agnieszka Szymańska zajmuje 14. miejsce U-16 (64-polowe) odmiana rosyjska na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Aktywnej, Balczik (Bułgaria)
7-15 lipca 2012 – Tymoteusz Myszuk zajmuje 16. miejsce U-10 (64-polowe) odmiana rosyjska na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Balczik (Bułgaria)
7-15 lipca 2012 – Martyna Lipka zajmuje 15. miejsce U-10 (64-polowe) odmiana rosyjska na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Grze Aktywnej, Balczik (Bułgaria)
1-7 sierpnia 2012 – Arleta Flisikowska zajmuje 3. miejsce, Patrycja Chrząszcz zajmuje 6. miejsce, a Katarzyna Szymaszkiewicz zajmuje 14. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Mateusz Piątek zajmuje 14. miejsce, Arkadiusz Ślęzak zajmuje 16. miejsce, Władysław Daliga zajmuje 18. miejsce, a Szymon Morzy zajmuje 28. miejsce U-19 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Marta Stangret zajmuje 12. miejsce, Zuzanna Suchocka zajmuje 19. miejsce, a Jagoda Bajkowska zajmuje 21. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Damian Derlatka zajmuje 12. miejsce, Oskar Budis zajmuje 13. miejsce, a Krzysztof Kortas zajmuje 21. miejsce U-16 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Katarzyna Stańczuk zajmuje 10. miejsce, Marta Bańkowska zajmuje 12. miejsce, a Malwina Bajkowska zajmuje 22. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Karol Cichocki zajmuje 11. miejsce, Bogdan Bańkowski zajmuje 19. miejsce, a Adam Biadasiewicz zajmuje 23. miejsce U-13 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Ludwika Moczulska zajmuje 9. miejsce, Paulina Kmieć zajmuje 17. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Kacper Świątek zajmuje 22. miejsce U-10 (100-polowe) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Arleta Flisikowska zajmuje 5. miejsce, Patrycja Chrząszcz zajmuje 15. miejsce, a Katarzyna Szymaszkiewicz zajmuje 17. miejsce U-19 (100-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Władysław Daliga zajmuje 10. miejsce, Arkadiusz Ślęzak zajmuje 19. miejsce, Szymon Morzy zajmuje 20. miejsce, a Mateusz Piątek zajmuje 28. miejsce U-19 (100-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Marta Stangret zajmuje 15. miejsce, Zuzanna Suchocka zajmuje 16. miejsce, a Jagoda Bajkowska zajmuje 18. miejsce U-16 (100-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Oskar Budis zajmuje 12. miejsce, Damian Derlatka zajmuje 22. miejsce, a Krzysztof Kortas zajmuje 30. miejsce U-16 (100-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Katarzyna Stańczuk zajmuje 7. miejsce, a Marta Bańkowska zajmuje 17. miejsce U-13 (100-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Karol Cichocki zajmuje 5. miejsce, Adam Biadasiewicz zajmuje 26. miejsce, a Bogdan Bańkowski zajmuje 27. miejsce U-13 (100-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Paulina Kmieć zajmuje 14. miejsce, Ludwika Moczulska zajmuje 17. miejsce, a Malwina Bajkowska zajmuje 19. miejsce U-10 (100-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
1-7 sierpnia 2012 – Kacper Świątek zajmuje 21. miejsce U-10 (100-polowe) w Grze Błyskawicznej na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Dnieprodzierżyńsk (Ukraina)
9-23 sierpnia 2012 – Natalia Sadowska zajmuje 3. miejsce, Arleta Flisikowska zajmuje 27. miejsce, a Katarzyna Mederska zajmuje 33. miejsce (100-polowe) na II Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Lille (Francja)
9-23 sierpnia 2012 – Mariusz Ślęzak zajmuje 12. miejsce, Oskar Budis zajmuje 26. miejsce, Łukasz Kosobudzki zajmuje 27. miejsce, a Damian Reszka zajmuje 41. miejsce (100-polowe) na II Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Lille (Francja)
9-23 sierpnia 2012 – Oskar Budis zajmuje 45. miejsce (100-polowe) w Grze Aktywnej na II Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Lille (Francja)
9-23 sierpnia 2012 – Oskar Budis zajmuje 36. miejsce (100-polowe) w Grze Błyskawicznej na II Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Lille (Francja)
9-23 sierpnia 2012 – Michał Janicki zajmuje 14. miejsce, Filip Kuczewski zajmuje 27. miejsce w odmiana klasyczna w turnieju głównym (64-polowe) na II Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Lille (Francja)
9-23 sierpnia 2012 – Magda Pawłowska zajmuje 11. miejsce, a Aneta Sobiegraj zajmuje 13. miejsce odmiana rosyjska w turnieju głównym (64-polowe) na II Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Lille (Francja)
9-23 sierpnia 2012 – Michał Janicki zajmuje 13. miejsce, Filip Kuczewski zajmuje 18. miejsce w Grze Błyskawicznej (64-polowe) na II Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Lille (Francja)
9-23 sierpnia 2012 – Magda Pawłowska zajmuje 5. miejsce, a Aneta Sobiegraj zajmuje 11. miejsce w Grze Błyskawicznej (64-polowe) na II Olimpiadzie Sportów Umysłowych, Lille (Francja)
3-9 września 2012 – Józef Bajdak zajmuje 29. miejsce na Mistrzostwach Europy, Wilno (Litwa)
3-9 września 2012 – Józef Bajdak zajmuje 30. miejsce w Grze Błyskawicznej na Mistrzostwach Europy, Wilno (Litwa)
6-15 września 2012 – Magda Pawłowska zajmuje 2. miejsce, a Aneta Sobiegraj zajmuje 15. miejsce U-23 w warcabach rosyjskich w Grze Błyskawicznej na Mistrzostwach Świata, Eupatoria (Ukraina)
6-15 września 2012 – Magda Pawłowska zajmuje 4. miejsce, a Aneta Sobiegraj zajmuje 12. miejsce U-23 w Grze Aktywnej na Mistrzostwach Świata, Eupatoria (Ukraina)
6-15 września 2012 – Magda Pawłowska zajmuje 9. miejsce, a Aneta Sobiegraj zajmuje 15. miejsce U-23 w klasyfikacji końcowej na Mistrzostwach Świata, Eupatoria (Ukraina)
16-22 września 2012 – Natalia Sadowska zajmuje 9. miejsce, Arleta Flisikowska zajmuje 22. miejsce, Ewa Kosobudzka zajmuje 31. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Emmen (Holandia)
16-22 września 2012 – Oskar Budis zajmuje 42. miejsce, Mariusz Ślęzak zajmuje 53. miejsce, a Karol Dudkiewicz zajmuje 58. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Emmen (Holandia)
6 października 2014 – Oskar Budis zajmuje 34. miejsce, Piotr Chmiel zajmuje 41. miejsce, a Stanisław Urbanek zajmuje 48. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy w grze błyskawicznej, Tallin (Estonia)
7-13 października 2014 – Karol Dudkiewicz zajmuje 39. miejsce, Stanisław Urbanek zajmuje 46. miejsce, Oskar Budis zajmuje 47. miejsce, Piotr Chmiel zajmuje 51. miejsce, Mariusz Ślęzak zajmuje 52. miejsce, a Przemysław Oderkiewicz zajmuje 72. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
7-13 października 2014 – Natalia Sadowska zajmuje 9. miejsce, Arleta Flisikowska zajmuje 19. miejsce, Marta Bańkowska zajmuje 36. miejsce, a Zuzanna Suchocka zajmuje 38. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
7-13 października 2014 – Natalia Sadowska, Arleta Flisikowska drużynowo zajmują 3. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)
7-13 października 2014 – Karol Dudkiewicz, Stanisław Urbanek, Oskar Budis drużynowo zajmują 8. miejsce (100-polowe) na Mistrzostwach Europy, Tallin (Estonia)