Twórca sukcesów Rakowa nie żyje
29 września w wieku 69 lat zmarł niezwykle zasłużony dla częstochowskiego klubu Zbigniew Dobosz.
2014-09-30
Brąz podczas MŚ w narciarstwie wodnym
Małgorzata Rutkowska (Sparta Augustów), Kamil Borysewicz (Sparta Augustów), Krzysztof Bernatowicz (Ski-line Szczecin), Dawid Kazek (Zefir Bytom) i Martin Gruca (Zefir Bytom) drużynowo zajmują 3. miejsce podczas Mistrzostw Świata w Narciarstwie Wodnym
2014-09-29
Leśnodorski i spółka uratuje hokej w stolicy
Prezes piłkarskiej Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski zapowiedział, że dołoży sekcji hokeja brakującą kwotę.
2014-09-29
Michał Kwiatkowski mistrzem świata!
Michał Kwiatkowski (Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team) został mistrzem świata elity w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego w hiszpańskiej Ponferradzie.
2014-09-28
Brązowy medal na DME w tenisie stołowym!
Wielkim sukcesem zakończył się udział reprezentacji Polski kobiet w Drużynowych Mistrzostwach Europy w tenisie stołowym, rozgrywanych w Lizbonie.
2014-09-28
Agnieszka Skalniak medalistką MŚ
Agnieszka Skalniak, na co dzień reprezentująca KK Tramwajarz Łódź, została brązową medalistką mistrzostw świata w wyścigu ze startu wspólnego.
2014-09-26
Szczyt Manaslu zdobyty!
26-letni zakopiańczyk Andrzej Bargiel po wejściu na wierzchołek ośmiotysięcznika Manaslu (8156 m) w rekordowym czasie 14 godzin, jako drugi w historii zjechał na nartach do bazy położonej na wysokości ok. 4800 m.
2014-09-26
Udział Legii Warszawa w rozgrywkach zagrożony!
Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie start Legii Warszawa w rozgrywkach I ligi hokeja na lodzie jest bardzo mało prawdopodobny.
2014-09-25
Wystawa w Hrubieszowie
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Grześ" i Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie zapraszają na uroczyste otwarcie wystawy pt. "Oni byli potęgą hrubieszowskiej lekkoatletyki w latach 1970 - 1985".
2014-09-24
Zmarł wicemistrz olimpijski
21 września w wieku 68 lat, po walce z ciężką chorobą, zmarł wybitny lekkoatleta Jan Werner - wicemistrz olimpijski w biegu rozstawnym 4 x 400 metrów z Montrealu z 1976 roku
2014-09-23
Polska siatkarskim Mistrzem Świata
Reprezentacja Polski wygrała z Brazylią w finale Mistrzostw Świata 3:1.
2014-09-21
Odsłonięcie tablicy w "Złotym Kręgu"
Kapituła "GLORIA OPTIMIS" serdecznie zaprasza na uroczystość odsłonięcia tablic "Złotego Kręgu" poświęconym wybitnym osobowościom sportu polskiego.
2014-09-21
Liga bez Łewy Lwów
Polski Związek Hokeja na Lodzie przesłał za wschodnią granicę pismo, w którym poinformował, że w sezonie 2014/15 gra ukraińskiego klubu Łewy Lwów w polskiej lidze jest niemożliwe z uwagi na ustalony terminarz rozgrywek.
2014-09-20
Miarczyński wicemistrzem świata!
Złoty medal zdobył Francuz Julien Bontemps, drugi był Przemysław Miarczyński. Tuż za podium uplasował się Piotr Myszka.
2014-09-20
Janusz Kołodziej piąty w mistrzostwach Europy
Grigorij Łaguta zwycięzcą IV finału mistrzostw Europy SEC . Jego rodak Emil Sajfutdinov nowym mistrzem Europy, wicemistrzem Duńczyk Peter Kildemand, a brązowym medalistą Nicki Pedersen
2014-09-20
Drużynowe Mistrzostwa Świata Amatorów w golfie
Mistrzostwa Świata Amatorów w golfie, turniej zwany także Eisenhower Trophy, rozgrywano w dniach 10-13 września na dwóch polach w Karuizawie.
2014-09-18
Reaktywacja łyżwiarstwa szybkiego Legii Warszawa
Na początku września reaktywowana została sekcja łyżwiarstwa szybkiego Legii Warszawa. W barwach tego klubu ścigać się będzie m.in. Artur Nogal - olimpijczyk z Soczi 2014 oraz kilku obiecujących juniorów.
2014-09-18
Mistrzostwa Świata w hokeju w Krakowie!
Mistrzostwa Świata dywizji IA odbędą się w Krakowie. Taką decyzję podjął Kongres Międzynarodowej Federacji Hokeja.
2014-09-18
Mistrzostwa Europy w Parabadmintonie
W Los Alcazares zakończyły się Mistrzostwa Europy w Parabadmintonie. Świetnie spisali się nasi zawodnicy.
2014-09-16
Mistrzostwa Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim
761 osób wystartowało w Biegu 7 Dolin, podczas którego odbyły się po raz pierwszy Mistrzostwa Polski w Ultradystansowym Biegu Górskim.
2014-09-14
Złote juniorki w pistolecie pneumatycznym!
Klaudia Breś (Zawisza Bydgoszcz), Joanna Tomala (Flota Gdynia), Agata Nowak (Świt Starachowice) wyprzedziły drużynę Rosji liczbą wewnętrznych dziesiątek, w drużynowej rywalizacji pistoletu pneumatycznego z 10 metrów. na Mistrzostwach Świata w hiszpańskiej
2014-09-13
Pomóż szukać grobów "Żołnierzy Wyklętych"
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" włączyło się w poszukiwania ciał Ś.P. Inki oraz Ś.P. Zagończyka, którzy bohatersko zginęli w obronie niepodległości Polski.
2014-09-13
Drugie złoto Czapli!
Kolejny złoty medal na Mistrzostwach Świata w hiszpańskiej Granadzie zdobył Łukasz Czapla (Wawel Kraków) tym razem pokonał rywali w nieolimpijskiej konkurencji strzelania do ruchomej tarczy (50 m mix).
2014-09-12
Złoty Łukasz Czapla!
Łukasz Czapla (Wawel Kraków) zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata w hiszpańskiej Granadzie w konkurencji ruchomej tarczy 30+30!
2014-09-11
Tragiczna śmierć wybitnego zawodnika i trenera
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w czwartek 4 września przed godz. 20.00, tragicznie zginął w wypadku samochodowym Andrzej Tomasik
2014-09-11
Srebro na zapaśniczych mistrzostwach świata
Iwona Matkowska (WKS Grunwald Poznań) zdobyła w środę w Taszkencie srebrny medal zapaśniczych mistrzostw świata w wadze 48 kg.
2014-09-11
Klub hokejowy ze Lwowa w polskiej lidze!
Polski Związek Hokeja na Lodzie informuje, że do biura Związku wpłynęła oferta gry klubu hokejowego ze Lwowa w polskiej lidze,
2014-09-10
Srebrny medal siatkarzy podczas MEJ
Polscy siatkarze zdobyli srebrny medal podczas mistrzostw Europy juniorów! W finale nasi siatkarze spotkali się z drużyną Rosji.
2014-09-08
Diamond Race Małachowskiego, rekord Polski Kszczota
Piotr Małachowski po raz drugi w karierze zwyciężył w klasyfikacji generalnej rzutu dyskiem w cyklu Diamentowej Ligi
2014-09-07
Historyczny mecz piłkarek Lechii Gdańsk
W niedzielę 7 września o godzinie 17:00 na sztucznym boisku stadionu przy Traugutta po raz pierwszy w historii w seniorskich rozgrywkach wystąpią piłkarki Lechii Gdańsk.