"50 lat. Historia mistrzów"

2015-10-31, 08:23   A A A   drukuj  

vtkielce.pl
Książka "50 lat. Historia mistrzów" pojawi się w sprzedaży w klubowym sklepiku już podczas sobotniego meczu z Orlen Wisłą Płock. Publikacja, której wydawcą jest klub Vive Tauron Kielce przybliża historię szczypiorniaka w stolicy regionu świętokrzyskiego.

W książce znajduje się wiele archiwalnych zdjęć, sylwetki zawodników i trenerów, fakty i anegdoty związane z piłką ręczną w Kielcach - Materiały graficzne gromadziłam od sześciu lat, wtedy powstał pomysł na książkę. Treść zbieraliśmy i opracowywaliśmy około siedem miesięcy - mówi autorka Anna Benicewicz-Miazga.

Książka ma charakter monografii, przedstawiany jest każdy sezon. Treści zamieszczone w książce były zbierane z bardzo wielu źródeł. Publikacja zawiera wiele historycznych zdjęć, które będzie można zobaczyć po raz pierwszy.

Książka w cenie 49 złotych pojawi się w sprzedaży podczas sobotniego meczu z Orlen Wisłą Płock w klubowym sklepiku. Na początku listopada książkę będzie można nabyć także w sklepiku internetowym.
Powrót | Źródło: vtkielce.pl
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.