Kolejne srebro podczas ZU!

2015-02-12, 14:36   A A A   drukuj

Mamy kolejny srebrny medal w narciarstwie alpejskim, podczas Uniwersjady w Granadzie, tym razem srebrną medalistą została Sabina Majerczyk w slalomie gigancie.

Nasza zawodniczka uzyskała czas o 2,53 sekundy słabszy od Norweżki Kristine Fausy Assberg i zarazem była o 0,68 sekundy lepsza od sklasyfikowanej na trzecim miejscu Carminy Pallas z Andory.

Karolina Chrapek sklasyfikowana została na 9. pozycji (+ 4,19 sekundy). Trzecia z naszych reprezentantek - Magdalena Kłusak ukończyła zawody na 17. miejscu (+ 8,11 sekundy).

Nowa wicemistrzyni w slalomie gigancie, tym samym dołączyła do Karoliny Chrapek, która swój medal zdobyła w supergigancie.
Powrót | źródło: PZN/własne