Lech otwiera Salę Legend

2014-10-04, 10:25   A A A   drukuj  

fot. kkslech.com
Od niedzielnego meczu dla kibiców dostępna będzie zupełnie nowa prestiżowa przestrzeń na INEA Stadionie. Dawna Strefa Silver zmieniła się w Salę Legend, pełną klubowych historii i opowieści, w której w czasie meczu spotkasz największe gwiazdy Kolejorza.

Nowa Sala Legend udekorowana jest specjalnie przygotowanymi fototapetami, na których przedstawiono najważniejsze, najciekawsze, najpiękniejsze momenty historii Lecha Poznań. Podzielona tematycznie na kolejne dziesięciolecia przypomina o czasach przedwojennych, Tercetu ABC, okresach tułaczki po niższych ligach, jak i tych największych sukcesów Kolejorza w latach 80-tych i 90-tych.

Otwarcie Sali Legend nastąpi w niedzielę podczas meczu Lech Poznań – GKS Bełchatów. Uroczyste przecięcie wstęgi będzie też okazją do wspomnienia 30. rocznicy meczu, który obrósł już wieloma legendami… czyli starcia z FC Liverpool, przegranego przy Bułgarskiej 0:1. Spotkanie z członkami ówczesnej drużyny, przepyszne menu i muzyka na żywo gwarantują niezapomniane wrażenia.
Powrót | Źródło: lechpoznan.pl
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.