Uruchomiliśmy dział Video

2014-12-19, 14:22   A A A   drukuj   Michał Hasik

fot. morguefile.com/clarita

Sport wywołuje skrajne emocje - od radości, euforii, przez zwątpienie i niedowierzanie, po smutek, złość czy nawet rozpacz. Wiemy, że nie zawsze można wyrazić słowami uczucia, które towarzyszą występom polskich sportowców. Czasami trzeba je po prostu zobaczyć.

W tym celu przeszukujemy dla Was dostępne archiwa w poszukiwaniu ciekawych filmów, relacji czy wypowiedzi. Od kilku dni wszystkie zgromadzone przez nas od początku działalności serwisu materiały video znajdują się w jednym miejscu - świeżo uruchomionej sekcji "Video". Zapraszamy do ich obejrzenia i poczucia na własnej skórze powiewu historii polskiego sportu. Od przyszłego roku zamierzamy regularnie dodawać kolejne archiwalne nagrania, pojawią się również pierwsze autorskie produkcje przygotowane przez dziennikarzy portalu SportowaHistoria.PL. Jeżeli macie pomysły, co powinno się w nich znaleźć, podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami, wysyłając maila na adres redakcja@sportowahistoria.pl.

 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.