Drugie urodziny portalu

11 listopada to wyjątkowy dzień w historii Polski, to właśnie dziś świętujemy 95. rocznicę odzyskania niepodległości. To również ważny dzień dla portalu SportowaHistoria.PL, wystartowaliśmy dokładnie dwa lata temu.

Był to udany rok dla portalu, który z każdym dniem odwiedza coraz więcej fanów historii sportu. W efekcie czego udało nam się nawiązać współpracę z wieloma instytucjami wśród, których znalazły się między innymi muzea sportu, czy też kluby sportowe. Cieszymy się, że temat przeszłości polskiego sportu staje się co raz bardziej popularny, świadczą o tym liczne nowości książkowe, a także magazyny historyczne, w których powoli pojawiają się teksty o sporcie.

Staraliśmy się przez ten rok jeszcze bardziej rozbudować treści dotyczące poszczególnych dyscyplin, w efekcie na łamach portalu pojawiło się ponad dwadzieścia nowych dyscyplin sportowych. Ponadto dbamy oto, by opracowane wcześniej kalendaria były jak najbardziej rzetelne i aktualne.

Naszym sporym sukcesem, biorąc pod uwagę fakt, że nasza działalność jest całkowicie non-profit było wydanie książki „Futbolowe Łomianki – 80. lat sportu w Łomiankach", która zdobyła pozytywne opinie wśród znawców tematu. Już teraz z dumą możemy poinformować, że w pierwszym kwartale 2014 roku planujemy wydanie kolejnej publikacji.

Wierzymy, że dalej będziecie z nami. Przesyłajcie nam swoje uwagi, opinie, sugestie, dzięki którymi będziemy mogli być jeszcze lepsi.

Data: 2013-11-11 godz. 00:00
Pobrano ze strony: www.sportowahistoria.pl