65 lat AZS-u Olsztyn!

2015-11-11, 14:46   A A A   drukuj  
Piłka Siatkowa AZS UWM S.A. oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zapraszają na uroczyste obchody 65-lecia sekcji siatkarskiej AZS-u Olsztyn.

Obchody jubileuszowe 65-lecia AZS zaplanowano na sobotę 14 listopada 2015 r.

O godzinie 11.00  w Centrum Konferencyjny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego przy ulicy Dybowskiego 11, rozpocznie się Regionalny Test Wiedzy o Siatkówce z nagrodą główną 4000 zł.! Sprawdź swoją wiedzę i wygrywaj nagrody! Zapisy na www.ro.com.pl .

Niespodzianką dla wszystkich kibiców biorących udział w teście wiedzy będzie...
złoty puchar za Mistrzostwo Świata 2014!

Od godzinie 13.00 zostanie otwarta Wystawa 65-lat sportu akademickiego w Olsztynie w Izbie Tradycji Biblioteki Uniwersyteckiej przy ulicy Oczapowskiego 12 B. Wstęp dla wszystkich jest wolny.

O godzinie 15.00 zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo II ligi piłki siatkowej mężczyzn pomiędzy AZS UWM II Olsztyn - BAS Białystok w hali sportowej w Kortowie (ul. Prawocheńskiego 7). Wstęp również jest wolny.

A już o godzinie 20.30 wszystkich serdecznie zapraszamy do hali Urania, gdzie zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo Plusligi piłki siatkowej mężczyzn. Mecz wyjątkowy, bo zmierzą się dwie akademickie drużyny: Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska. Akademickie derby zapowiadają się niezwykle ciekawie i emocjonująco.

Bilety są do nabycia w siedzibie Klubu AZS przy ulicy Oczapowskiego 12, od poniedziałku do piątku (poza środą 11 listopada) w godzinach 7.30 - 15.30. W dniu meczu sprzedaż biletów będzie prowadzona w kasie bielowej w hali Urania od godziny 18.30. Cena biletów: 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy - uczniowie i studenci).
Powrót | Źródło: indykpolazs.pl
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.