70-lecie Ślęzy Wrocław

2015-11-18, 18:33   A A A   drukuj  
Ponad stu byłych sportowców z kilkunastu sekcji, a także trenerzy, działacze oraz sponsorzy wzięli udział w spotkaniu z okazji premiery książki „Ślęza to Wrocław. 70 lat Pierwszego Klubu Sportowego”.

Wydanie książki to zwieńczenie całorocznych obchodów 70-lecia Ślęzy. Na spotkaniu zjawili się sportowcy, którzy przez dekady tworzyli piękną historię klubu. Niektórzy z nich przyjechali spoza Wrocławia, a także z zagranicy. Podniosłą atmosferę czuć było na każdym kroku. Dla wielu osób była to pierwsza po latach okazja do spotkania z dawnymi przyjaciółmi.

„Ślęza to Wrocław. 70 lat historii Pierwszego Klubu Sportowego” to wyjątkowa pozycja na rynku książek sportowych. Opisuje przede wszystkim historie ludzi tworzących klub. Nie jest to kronikarskie zestawienie wyników, tabel, czy liczby medali. Chcieliśmy oddać ducha dawnych lat, pokazać jak zmieniał się wrocławski sport, a także jak ważne dla naszych sportowców było reprezentowanie Ślęzy. Wszystko to dopełnione jest ponad 1000 zdjęć.
Powrót | Źródło: slezawroclaw.pl
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.