Dąb - zawieszony w prawach członka Ligi!

2016-11-11, 18:04   A A A   drukuj  

fot. morguefile.com/Alvimann
11 listopada „Warszawski Dziennik Narodowy” zamieszcza informację o zawieszeniu  K.S. Dąb Katowice w prawach członka Ligi.

„Poniedziałkowe posiedzenie Zarządu Ligi PZPN-u powzięło uchwałę, nie posiadającą w historii naszego piłkarstwa precedensu. W rezultacie dochodzeń przeprowadzonych na Śląsku i po długich niemal pięciogodzinnych rozważaniach postanowiono, mianowicie zawiesić K. S. Dąb – Katowice w prawach członka Ligi do czasu aż Walne Zgromadzenie wypowie się w sprawie wniosku o zupełnym skreśleniu Dębu z listy członków polskiej ekstra-klasy piłkarskiej. Z punktu widzenia każdego zdrowo myślącego sportowca doniosła uchwała Zarządu Ligi godna jest tylko uznania. Metody przekupstwa, które zaczynały zastępować uczciwą walkę na zielonej murawie, a które starali się wprowadzić do piłkarstwa polskiego kibice, mecenasi i działacze Dębu – musiały być potępione i wyniszczone z korzeniami.”
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.