Drodzy Czytelnicy

2011-11-11, 13:51   A A A   drukuj  

Oddajemy w Wasze ręce portal jakiego nie ma jeszcze w polskim Internecie. Serwis, którego zadaniem jest ocalić od zapomnienia wszystkie ważne wydarzenia w historii naszego sportu. Na łamach witryny chcemy pisać o wielkich sukcesach, które rozsławiły kraj na cały świat.

Chcemy również wspominać o porażkach, dzięki którym możemy wyciągnąć wnioski na przyszłość, by było ich jak najmniej. Jednocześnie chcemy być tam gdzie dzieje się coś ważnego dla polskiego sportu, wszak historia tworzy się na naszych oczach. O tych aktualnych wydarzeniach, jednak pisać będziemy nieco inaczej niż inne media. Jak? Przekonacie się o tym odwiedzając portal SportowaHistoria.PL. Z pewnością na naszych łamach nie zabraknie statystyk, analiz i wielu ciekawostek związanych z przeszłością.

Jednocześnie pragniemy zaprosić do współpracy wszystkich działaczy związków sportowych, kluby sportowe i Was drodzy czytelnicy, tak by portal SportowaHistoria.PL był naszym wspólnym dobrem. Szczegółów udzielamy pod adresem redakcja@sportowahistoria.pl

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami w dniu naszych narodzin. Mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami na zawsze.

Przemysław Popek
redaktor naczelny portalu

 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.