Drugie urodziny portalu

2013-11-11, 00:00   A A A   drukuj   Przemysław Popek

11 listopada to wyjątkowy dzień w historii Polski, to właśnie dziś świętujemy 95. rocznicę odzyskania niepodległości. To również ważny dzień dla portalu SportowaHistoria.PL, wystartowaliśmy dokładnie dwa lata temu.

Był to udany rok dla portalu, który z każdym dniem odwiedza coraz więcej fanów historii sportu. W efekcie czego udało nam się nawiązać współpracę z wieloma instytucjami wśród, których znalazły się między innymi muzea sportu, czy też kluby sportowe. Cieszymy się, że temat przeszłości polskiego sportu staje się co raz bardziej popularny, świadczą o tym liczne nowości książkowe, a także magazyny historyczne, w których powoli pojawiają się teksty o sporcie.

Staraliśmy się przez ten rok jeszcze bardziej rozbudować treści dotyczące poszczególnych dyscyplin, w efekcie na łamach portalu pojawiło się ponad dwadzieścia nowych dyscyplin sportowych. Ponadto dbamy oto, by opracowane wcześniej kalendaria były jak najbardziej rzetelne i aktualne.

Naszym sporym sukcesem, biorąc pod uwagę fakt, że nasza działalność jest całkowicie non-profit było wydanie książki „Futbolowe Łomianki – 80. lat sportu w Łomiankach", która zdobyła pozytywne opinie wśród znawców tematu. Już teraz z dumą możemy poinformować, że w pierwszym kwartale 2014 roku planujemy wydanie kolejnej publikacji.

Wierzymy, że dalej będziecie z nami. Przesyłajcie nam swoje uwagi, opinie, sugestie, dzięki którymi będziemy mogli być jeszcze lepsi.

 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.