Konkurs portalu Sportowa Historia.PL

2012-03-28, 07:59   A A A   drukuj   Przemysław Popek

Dokładnie 11. lat temu piłkarska reprezentacja Polski zmierzyła się z Armenią w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2002 roku w Korei Południowej i Japonii. Portal Sportowa Historia.PL organizuje kolejny konkurs.

Kadra pod wodzą Jerzego Engela wygrała spotkanie z Armenią 4:0 po bramkach Michała Żewłakowa, Emmanuela Olisadebe, Marcina Żewłakowa, Bartosza Karwana.

Wygrała reprezentacja, wygraj i Ty! Każdy z Was może sięgnąć po książkę autorstwa Macieja Polkowskiego i Jerzego Engela - „ENGEL Futbol na tak” opowiadającej o drodze Polaków na mundial w Korei Południowej i Japonii.

PoLub nasz profil na Facebooku i odpowiedz na pytanie.

Pytanie konkursowe

W jakich latach Jerzy Engel był selekcjonerem reprezentacji Polski?

Wśród osób, które poLubią nas na Facebooku i poprawnie odpowiedzą na pytanie rozlosowane zostaną dwie książki - „ENGEL Futbol na tak” autorstwa Macieja Polkowskiego i Jerzego Engela. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@sportowahistoria.pl do 29 kwietnia 2012 roku wraz z loginem na Facebooku.

Udział w konkursie jest również wyrażeniem zgody na zapisanie się do naszego newslettera. Na pocztę e-mail wysyłane będą wiadomości informujące o nowościach, konkursach, itp. W każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z udziału w newsletterze.

 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.