Mikołajki z Gwiazdami

2015-11-26, 17:47   A A A   drukuj  
5-6 grudnia 2015 r. w hali sportowej Centrum Sportu Wilanów przy ul. Wiertniczej 26 odbędzie się impreza Mikołajkowa dla dzieci połączona z III edycją Piłkarskich Mistrzostw Instytucji Kultury.

W tym roku w turnieju wystąpi rekordowa ilość szesnastu drużyn, kibice będą mogli obserwować zmagania m.in.: Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Legii Warszawa. Prawdziwą gratką dla przybyłych gości będzie mecz pokazowy z udziałem Reprezentacji Artystów Polskich z Reprezentacją Polski w AMP Futbolu.

Mecze finałowe zostaną rozegrane w mikołajki 6 grudnia, organizatorzy w związku z tym przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych. Zostanie przygotowana Strefa zabaw, gdzie dzieci będą mogły brać udział w zajęciach edukacyjno – sportowych takich jak: układanie giga puzzli, stworzenia Drużyny marzeń, czy trening pod okiem mistrzów filipińskich sztuk walki.

Dodatkową atrakcją będą zajęcia dla grup z psychologiem sportowym, dmuchane zabawy i malowanie buziek. 6 grudnia organizowane będą konkury, quizy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania będzie ponad 300 nagród, w tym: koszulki piłkarskie, smycze, mini piłeczki.

W niedzielę odwiedzi nas św. Mikołaj, który rozda najmłodszym upominki. Łowcy autografów w czasie dwudniowych zmagań sportowych będą mieli okazję spotkać się m.in. z  Jerzym Engelem, Andrzejem Strejlauem, Michałem Żewłakowem, Tomaszem Kiełbowiczem oraz czołowymi polskimi aktorami. 

Wszystkich kibiców piłkarskich na sobotnie mecze eliminacyjne zapraszamy w godz. 9.00-18.00, zaś w niedziele runda finałowa i Mikołajki na sportowo rozpoczną się o godz.10.00.
Powrót | Źródło: inf. prasowa
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.