Olimpijczycy w Telewizji Republika w nowym programie "3.2.1. Start"

2016-08-04, 18:35   A A A   drukuj  
Od 5 sierpnia br. przez sześć tygodni, w każdy piątek o 18.30 w programie będą rozmawiać o sukcesie, doskonaleniu, prawdziwej drodze na szczyt, a także szansach jakie tworzy dla sportu system państwa i finansowania sportu.

W pierwszym programie gościem będzie Artur Partyka.

Z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, Telewizja Republika przygotowała niezwykłe rozmowy z mistrzami polskiego sportu, którzy odkrywają tajemnice swojego sukcesu. Jak budować swoje mistrzostwo,  jak długo trwa sukces gwiazdy sportu i jaka jest cena, którą płaci się za bycie najlepszym?  

Doskonali sportowcy, trenerzy i wychowawcy opowiedzą o tym jaka jest droga na szczyt, od juniora do mistrza, od zawodnika do olimpijczyka. Poznamy osobiste historie olimpijczyków, ich widzenie sportu i najpiękniejszych momentów na Igrzyskach Olimpijskich.

Pierwszy odcinek w dniu inauguracji Igrzysk.

Gośćmi w najbliższych odcinkach będą:  

Artur Partyka – wicemistrz olimpijski, medalista mistrzostw świata i Europy w skoku wzwyż

Monika Pyrek – mistrzyni, rekordzistka Polski i Europy w skoku o tyczce, olimpijka

Andrzej Piątek – dyrektor sportowy Polskiego Związku Kolarskiego, trener kolarstwa, były trener kadry narodowej MTB (m.in. kiedyś Mai Włoszczowskiej)

Mateusz Kusznierewicz - żeglarz, mistrz olimpijski z Atlanty, brązowy medalista olimpijski z Aten, mistrz świata

Grzegorz Sudoł – chodziarz sportowy, trzykrotny olimpijczyk (Ateny 2004, Pekin 2008 i Londyn 2012), brązowy medalista mistrzostw świata oraz srebrny medalista mistrzostw Europy

Michał Ligocki – snowboardzista, olimpijczyk, złoty medalista Uniwersjady w 2007 roku w snowboardowej konkurencji halfpipe.

 Zapraszamy w każdy piątek od 5 sierpnia do 9 września o godzinie 18.30!
Powrót | źródło: http://telewizjarepublika.pl
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.