Przejdzie do historii: losowanie EURO2016

2015-12-15, 11:21   A A A   drukuj   Przemysław Popek

fot. Wikimedia Commons/FloRenzo
Za nami losowanie grup turnieju finałowego Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się we Francji. Według ekspertów losowanie bardzo udane.

Już wielu fanów futbolu widzi biało-czerwonych w fazie pucharowej mistrzostw Starego Kontynentu. Pytanie, tylko czy grupa z Niemcami, Irlandią Północną i Ukrainą jest słaba? Nie bądźmy naiwni dziś słabeuszy w europejskim i światowym futbolu nie ma.

Sytuacja jest o tyle inna, że choć rywale są w naszym zasięgu to nie dlatego, że są słabi, a są w granicach naszych możliwości dlatego, że nasza kadra jest całkiem niezła. Już dawno nie mieliśmy taki zawodników w reprezentacji, piłkarzy, którzy grają w czołowych klubach Europy i nie są tam rezerwowymi, ale stanowią o ich sile.

Wszystko wskazuje na to, że losowanie EURO2016 przejdzie do tej lepszej strony historii polskiego futbolu, ale czy tak ostatecznie będzie przekonamy się na początku lipca.
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.