ISSN
Sportowa Historia

Srebro wśród elit na IE w Baku!

2015-06-20, 21:36   A A A   drukuj
Katarzyna Niewiadoma zdobyła srebrny medal na I Igrzyskach Europejskich w wyścigu ze startu wspólnego elity kobiet. To drugi medal dla kolarskiej reprezentacji Polski, po brązie Mai Włoszczowskiej.

Na trasie liczącej 120, 7 km wygrała Białorusinka Alena Amialiusik, a brąz przypadł Holenderce Anne van der Breggen.

Pozostałe nasze zawodniczki - Eugenia Bujak 9, Monika Brzeźna 13, Anna Plichta 30, a Paulina Guz nie ukończyła rywalizacji.

To jedenasty medal dla Polski w Igrzyskach Europejskich. Biało-czerwoni mają na koncie jeden złoty, pięć srebrnych oraz pięć brązowych krążków.
Powrót | źródło: PZKol/własne