Warszawskie Targi Książki w obiektywie

2014-05-27, 05:17   A A A   drukuj   Piotr Stokłosa

fot. Piotr Stokłosa
To największe tego typu wydarzenie w Polsce. W tym roku na Warszawskich Targach Książki zjawiło się ponad 700 wystawców nie tylko z naszego kraju, ale także z zagranicy. Tysiące ludzi, którzy w dniach 22-25 maja odwiedziło Stadion Narodowy, wychodziło stamtąd z poczuciem miło spędzonego czasu. Wśród nich była także redakcja portalu SportowaHistoria.PL.

Targi Książki to nie tylko impreza dla wydawnictw, księgarzy czy ludzi z branży księgarskiej, ale także wielkie święto pasjonatów czytania. My postanowiliśmy wyruszyć śladem publikacji historyczno-sportowych, gdyż oba te przymioty stanowią przedmiot naszego zainteresowania. Okazji do napotkania książek o tej tematyce było mnóstwo. Na Stadionie Narodowym znalazło się miejsce nie tylko dla wydawnictw, ale także dla antykwariatów. Dla kogoś lubującego się w publikacjach oscylujących wokół sportu i historii, wizyta na targach była niezapomnianym przeżyciem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią z tego wydarzenia.
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.