Władze piłkarskie doceniają nasz trud

2013-12-08, 12:06   A A A   drukuj  

fot. Stanisław Popek

7 grudnia 2013 roku odbyła się uroczystość z okazji 20-lecia Klubu Sportowego Łomianki, podczas wydarzenia przyznano piłkarskie odznaczenia.

W sumie piłkarskie władze odznaczyły jedenaście osób, w tym współzałożyciela Stowarzyszenia SportowaHistoria.PL Przemysława Popka, który otrzymał Srebrną Honorową Odznakę MZPN. – Myślę, że jest to ważne wyróżnienie nie tylko dla mnie. Odznaczenie otrzymałem nie tylko za działalność na rzecz Klubu Sportowego Łomianki, ale również tą dotycząca powołania stowarzyszenia i późniejszych działań za jego pośrednictwem, jak chociażby powstanie portalu, czy wydanie książki o historii sportu w Łomiankach – tłumaczy redaktor naczelny serwisu SportowaHistoria.PL.

– Odznaczenie od Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej otrzymał również Krzysztof Kruszewski, który od początku istnienia KS Łomianki archiwizuje dane na temat klubu. Według mnie to wyraźny sygnał, że władze piłkarskie doceniają pracę pasjonatów. To też sygnał dla całego środowiska historyków sportu, że sportowe związki doceniają nasz codzienny trud – kończy Przemysław Popek.

 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.