Wygraj konkurs!

2013-06-01, 12:27   A A A   drukuj   Przemysław Popek

Dziś polski klub zagra po raz pierwszy w Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Na naszych oczach chłopcy Bogdana Wenty piszą historię. W związku z tym mamy dla Was konkurs.

Bogdan Wenta nie po raz pierwszy sprawia kibicom polskiego szczypiorniaka wielką radość. PoLub nasz profil na Facebooku i odpowiedź na pytanie.

Pytanie konkursowe

W jakim polskim klubie Bogdan Wenta spędził jako zawodnik jedenaście lat?

Wśród osób, które poLubią nas na Facebooku i poprawnie odpowiedzą na pytanie rozlosowana zostanie książka „Nasze chłopaki", autorstwa Alicji i Dariusza Ramusów, opowiadająca o zawodnika z reprezentacji Polski. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: konkurs@sportowahistoria.pl do 30 czerwca 2013 roku wraz z loginem na Facebooku.

Udział w konkursie jest również wyrażeniem zgody na zapisanie się do naszego newslettera. Na pocztę e-mail wysyłane będą wiadomości informujące o nowościach, konkursach, itp. W każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z udziału w newsletterze.

 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.