Karate

A A A
Najważniejsze daty w historii karate

1970-1971 – pierwsze treningi Karate przy sekcji judo KS "Resursa"
1974 – założenie pierwszej oficjalnej sekcji karate przez Włodzimierza Kwiecińskiego przy WAM w Łodzi
1978 – I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Karate (Gdańsk)
1979 – II Mistrzostwa Polski Karate w Shotokan (Łódź)
28 maja 1980 – powstanie Polskiego Związku Karate
1980 – Aleksander Staniszew jako pierwszy Polak zdobywa czarny pas
1990 – zostaje zarejestrowana w sądzie Federacja Karate Tradycyjnego w Polsce Fudokan z siedzibą w Łodzi
1990 – I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Karate Tradycyjnego (Gdynia)
1991 – zostaje zarejestrowana Polska Unia Shorin-Ryu Karate jako pierwsza organizacja stylowa karate w naszym kraju na prawach polskiego związku sportowego
1991 – Paweł Krzywański, Jarosław Mejer i Krzysztof Neugebauer zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Treviso (Włochy)
1991 – Krzysztof Neugebauer zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Treviso (Włochy)
1991 – E. Daniszewski, J. Harast, Wojciech Kamiński i Jacek Wierzbicki zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Treviso (Włochy)
1992 – Włodzimierz Kwieciński jako pierwszy w Polsce zdaje egzamin na 5 Dan u dr. I. Jorgi w Szczecinie
1992 – Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym (Łódź)
1992 – Paweł Krzywański, Jarosław Mejer i Krzysztof Neugebauer zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1992 – Krzysztof Neugebauer zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1992 – E. Daniszewski, J. Harast, Wojciech Kamiński i Jacek Wierzbicki zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1992 – wpisanie do rejestru sądowego Fundacji Rozwoju Karate Tradycyjnego z siedzibą w Łodzi (Polska)
1992 – Wojciech Kamiński, Andrzej Maciejewski, Krzysztof Neugebauer, Jacek Wierzbicki zajmują 1. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Montrealu (Kanada)
1993 – założenie Polskiego Związku Karate Tradycyjnego
1993 – Paweł Krzywański, Jarosław Mejer i Krzysztof Neugebauer zajmują 1. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Turynie (Włochy)
1993 – Krzysztof Neugebauer zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Turynie (Włochy)
1993 – Wojciech Kamiński, Andrzej Maciejewski, Krzysztof Neugebauer, Jacek Wierzbicki zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Turynie (Włochy)
1993 – Maciej Grubski i A. Melkowska zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Turynie (Włochy)
1993 – Maciej Grubski i M. Błaszczyk zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Turynie (Włochy)
1994 – Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer i Andrzej Zarzeczny zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Passau (Niemcy)
1994 – E. Pawełek, E. Skóra i A. Mróz zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Passau (Niemcy)
1994 – Krzysztof Neugebauer zajmuje 1. miejsce, a Jacek Wierzbicki zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Passau (Niemcy)
1994 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Passau (Niemcy)
1994 – K. Suss i T. Sierakowski zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Passau (Niemcy)
1994 – Maciej Grubski i M. Błaszczyk zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Passau (Niemcy)
1994 – Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer i Andrzej Zarzeczny zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Treviso (Włochy)
1994 – Maciej Grubski i M. Błaszczyk zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Treviso (Włochy)
1994 – Marta Niewczas, Radosław Olczyk zajmują 3. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Treviso (Włochy)
1994 – Andrzej Zarzeczny zajmuje 2. miejsce, a Krzysztof Neugebauer zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Treviso (Włochy)
1994 – Marta Niewczas zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Treviso (Włochy)
1995 – K. Brzewska, A. Szałajko i Joanna Szeremeta zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Middleton (Anglia)
1995 – Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer i Radosław Olczyk zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Middleton (Anglia)
1995 – Krzysztof Neugebauer oraz K. Suss zajmują 3. miejsca (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Middleton (Anglia)
1995 – Wojciech Kamiński, Andrzej Maciejewski, Krzysztof Neugebauer, Jacek Wierzbicki zajmują 1. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Middleton (Anglia)
1995 – Marta Niewczas, A. Przydrożny zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Middleton (Anglia)
1995 – Maciej Grubski i M. Błaszczyk zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Middleton (Anglia)
1995 – S. Garbacki zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Middleton (Anglia)
1995 – Marta Niewczas zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Middleton (Anglia)
1996 – M. Byjoś oraz Maciej Grubski zajmują 3. miejsca (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Bukareszcie (Rumunia)
1996 – K. Brzewska, A. Szałajko, Joanna Szeremeta zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Bukareszcie (Rumunia)
1996 – Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer i Andrzej Zarzeczny zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Bukareszcie (Rumunia)
1996 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Bukareszcie (Rumunia)
1996 – K. Suss zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Bukareszcie (Rumunia)
1996 – Wojciech Kamiński, Andrzej Maciejewski, Jacek Wierzbicki, Radosław Olczyk zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Bukareszcie (Rumunia)
1996 – A.Szałajko, A. Przydrożny zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Bukareszcie (Rumunia)Maciej Grubski
1996 – Maciej Grubski i M. Błaszczyk zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Bukareszcie (Rumunia)
1996 – Andrzej Zarzeczny zajmuje 1. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Bukareszcie (Rumunia)
1996 – zmiana nazwy Polskiej Federacji Karate Tradycyjnego na Polski Związek Karate Tradycyjnego
20 kwietnia 1998 – zarząd Polskiego Komitetu Olimpijskiego przyjmuje w poczet członków wspierających Polski Związek Karate Tradycyjnego
1998 – Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer i Andrzej Zarzeczny zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Pruszkowie (Polska)
1998 – Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Pruszkowie (Polska)
1998 – Krzysztof Neugebauer zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Pruszkowie (Polska)
1998 – Maciej Grubski i Katarzyna Krzywańska zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Pruszkowie (Polska)
1998 – Maciej Grubski i M. Pawicki zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Pruszkowie (Polska)
1998 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Pruszkowie (Polska)
1998 – S. Garbacki zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Pruszkowie (Polska)
1999 – Iwona Furmanek zajmuje 3. Miejsce, a Joanna Szeremeta zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Andrzej Zarzeczny zajmuje 3. miejsce, a Maciej Grubski zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer i Andrzej Zarzeczny zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Marta Niewczas zajmuje 2. miejsce, a K. Łuczak zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Krzysztof Neugebauer zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Katarzyna Krzywańska, Maciej Grubski zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Radosław Olczyk zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Anna Kulczyńska zajmuje 1. miejsce, a M. Polańska zajmuje 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Kadetów w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
1999 – Damian Karwacki zajmuje 1. miejsce, a P. Rosik zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Kadetów w Karate Tradycyjnym w Łodzi (Polska)
30 czerwca 2000 – Iwona Furmanek zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
30 czerwca 2000 – Maciej Grubski zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
30 czerwca 2000 – Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
30 czerwca 2000 – Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer i Andrzej Zarzeczny zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
30 czerwca 2000 – Radosław Olczyk oraz Jerzy Szcząchor zajmują 3. miejsca (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
30 czerwca 2000 – Wojciech Kamiński, Krzysztof Neugebauer,  Andrzej Maciejewski, Jacek Wierzbicki zajmują 3. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
30 czerwca 2000 – Katarzyna Krzywańska, Maciej Grubski zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
30 czerwca 2000 – Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
30 czerwca 2000 – Marta Niewczas zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
30 czerwca 2000 – Radosław Olczyk zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Kijowie (Ukraina)
2000 – Iwona Furmanek zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Bolonii (Włochy)
2000 – Andrzej Zarzeczny zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Bolonii (Włochy)
2000 – Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Bolonii (Włochy)
2000 – Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer i Andrzej Zarzeczny zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Bolonii (Włochy)
2000 – Marta Niewczas zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Bolonii (Włochy)
2000 – Katarzyna Krzywańska, Maciej Grubski zajmują 3. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Bolonii (Włochy)
2000 – Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Bolonii (Włochy)
2000 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Bolonii (Włochy)
12 stycznia 2001 – zostaje utworzona Polska Liga Karate Tradycyjnego, jest to pierwsza profesjonalna liga na świecie
8-10 czerwca 2001 – Iwona Furmanek zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Vila do Conde (Portugalia)
8-10 czerwca 2001 – Maciej Grubski zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Vila do Conde (Portugalia)
8-10 czerwca 2001 – Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Vila do Conde (Portugalia)
8-10 czerwca 2001 – Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Vila do Conde (Portugalia)
8-10 czerwca 2001 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce, a Katarzyna Łuczak zajmuje 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Vila do Conde (Portugalia)
8-10 czerwca 2001 – Jerzy Szcząchor zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Vila do Conde (Portugalia)
8-10 czerwca 2001 – Andrzej Maciejewski, Radosław Olczyk, Jerzy Szcząchor, Roman Urban zajmują 1. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Vila do Conde (Portugalia)
8-10 czerwca 2001 – Katarzyna Krzywańska, Maciej Grubski zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Vila do Conde (Portugalia)
8-10 czerwca 2001 – Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Vila do Conde (Portugalia)
31 maja-1 czerwca 2002 – Iwona Furmanek zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Moskwie (Rosja)
31 maja-1 czerwca 2002 – Andrzej Zarzeczny zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Moskwie (Rosja)
31 maja-1 czerwca 2002 – Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Moskwie (Rosja)
31 maja-1 czerwca 2002 – Damian Karwacki, Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Moskwie (Rosja)
31 maja-1 czerwca 2002 – Andrzej Maciejewski, Jerzy Szcząchor, Roman Urban, Łukasz Wójcik zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Moskwie (Rosja)
31 maja-1 czerwca 2002 – Katarzyna Krzywańska, Maciej Grubski zajmują 3. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Moskwie (Rosja)
31 maja-1 czerwca 2002 – Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Moskwie (Rosja)
31 maja-1 czerwca 2002 – Marta Niewczas zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Moskwie (Rosja)
31 maja-1 czerwca 2002 – Daniel Iwanek zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Moskwie (Rosja)
12-13 października 2002 – Katarzyna Krzywańska zajmuje 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Belgradzie (Jugosławia)
12-13 października 2002 – Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Belgradzie (Jugosławia)
12-13 października 2002 – Damian Karwacki, Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Belgradzie (Jugosławia)
12-13 października 2002 – Marta Niewczas zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Belgradzie (Jugosławia)
12-13 października 2002 – Jacek Dumka, Radosław Olczyk, Jerzy Szcząchor, Łukasz Wójcik zajmują 3. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Belgradzie (Jugosławia)
12-13 października 2002 – Maja Ostrowska, Mariusz Lewandowski zajmują 3. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Belgradzie (Jugosławia)
12-13 października 2002 – Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Belgradzie (Jugosławia)
12-13 października 2002 – Katarzyna Łuczak zajmuje 1. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Belgradzie (Jugosławia)
17 czerwca 2003 – Ewa Pawlikowska zajmuje 3. miejsce, a Paulina Pawlusek sklasyfikowana na miejscu 5-8. w kategorii 55 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Użgorod (Ukraina)
17 czerwca 2003 – Adrianna Bieńkowska zajmuje 1. miejsce, a Anna Jasińska zajmuje 2. miejsce w kategorii 65 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Użgorod (Ukraina)
17 czerwca 2003 – Agnieszka Sypień zajmuje 1. miejsce, a Anna Kaczyńska zajmuje 2. miejsce w kategorii +65 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Użgorod (Ukraina)
17 czerwca 2003 – Michał Marcinkowski sklasyfikowany na miejscu 5-8. w kategorii 70 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Użgorod (Ukraina)
17 czerwca 2003 – Michał Gibniewski sklasyfikowany na miejscu 5-8. w kategorii 80 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Użgorod (Ukraina)
17 czerwca 2003 – Krzysztof Habraszka zajmuje 1. miejsce w kategorii 90 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Użgorod (Ukraina)
17 czerwca 2003 – Marek Kosowski zajmuje 2. miejsce, a Karol Cieśluk zajmuje 3. miejsce w kategorii +90 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Użgorod (Ukraina)
21 czerwca 2003 – Ewa Pawlikowska zajmuje 1. miejsce w kategorii 55 kg na Mistrzostwach Świata  Kyokushin w Nowym Jorku (Stany Zjednoczone)
21 czerwca 2003 – Adrianna Bieńkowska zajmuje 2. miejsce w kategorii 65 kg na Mistrzostwach Świata  Kyokushin w Nowym Jorku (Stany Zjednoczone)
21 czerwca 2003 – Agnieszka Sypień zajmuje 3. miejsce w kategorii +65 kg na Mistrzostwach Świata  Kyokushin w Nowym Jorku (Stany Zjednoczone)
21-22 czerwca 2003 – Katarzyna Krzywańska zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
21-22 czerwca 2003 – Damian Karwacki zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
21-22 czerwca 2003 – Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
21-22 czerwca 2003 – Damian Karwacki, Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
21-22 czerwca 2003 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
21-22 czerwca 2003 – Łukasz Wójcik zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
21-22 czerwca 2003 – Wojciech Bartosik, Jacek Dumka, Daniel Iwanek, Łukasz Wójcik zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
21-22 czerwca 2003 – Maja Ostrowska, Maciej Grubski zajmują 3. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
21-22 czerwca 2003 – Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
21-22 czerwca 2003 – Piotr Kulczyński zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 listopada 2003 – Witold Wojciechowski zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata karate Shotokan w Zurychu (Szwajcaria)
11-12 listopada 2003 – Marta Szymczak zajmuje 2. miejsce, a Anna Fajkowska zostaje sklasyfikowana na miejscu 5-8 (Kumite) na Mistrzostwach Świata karate Shotokan w Zurychu (Szwajcaria)
11-12 listopada 2003 – Andrzej Studziński zajmuje 3. miejsce, a Witold Wojciechowski zostaje sklasyfikowany na miejscu 5-8. (Kumite) na Mistrzostwach Świata Juniorów karate Shotokan w Zurychu (Szwajcaria)
6-7 grudnia 2003 – Agnieszka Wolna zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy karate Shotokan w Sunderland (Wielka Brytania)
6-7 grudnia 2003 – Bartłomiej Sołtysiak zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorów  karate Shotokan w Sunderland (Wielka Brytania)
6-7 grudnia 2003 – Anna Fajkowska zajmuje 3. miejsce Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek  karate Shotokan w Sunderland (Wielka Brytania)
13-15 lutego 2004 – P. Nochowicz zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Kadetów (WKF) w Rijeka (Chorwacja)
15 maja 2004 – Ewa Pawlikowska zajmuje 3. miejsce w kategorii 55 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Riesa (Niemcy)
15 maja 2004 – Anna Jasińska zajmuje 2. miejsce w kategorii 65 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Riesa (Niemcy)
15 maja 2004 – Agnieszka Sypień zajmuje 1. miejsce w kategorii +65 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Riesa (Niemcy)
15 maja 2004 – Piotr Moczydłowski zajmuje 1. miejsce w kategorii 70 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Riesa (Niemcy)
15 maja 2004 – Krzysztof Habraszka zajmuje 1. miejsce w kategorii 90 kg na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Riesa (Niemcy)
26-27 czerwca 2004 – Katarzyna Krzywańska zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
26-27 czerwca 2004 – Paweł Janusz zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
26-27 czerwca 2004 – Iwona Furmanek, Katarzyna Krzywańska, Joanna Szeremeta zajmują 1. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
26-27 czerwca 2004 – Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
26-27 czerwca 2004 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
26-27 czerwca 2004 – Łukasz Wójcik zajmuje 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
26-27 czerwca 2004 – Jacek Dumka, Daniel Iwanek, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik zajmują 3. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
26-27 czerwca 2004 – Aneta Fiebig, Sebastian Końcowik zajmują 3. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
26-27 czerwca 2004 – Michał Wroński, Krystian Grzejszczak zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
26-27 czerwca 2004 – Anna Kulczyńska zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Skopje (Macedonia)
8-9 października 2004 – Katarzyna Krzywańska zajmuje 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Davos (Szwajcaria)
8-9 października 2004 – Paweł Janusz zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Davos (Szwajcaria)
8-9 października 2004 – Iwona Furmanek, Joanna Szeremeta, Katarzyna Krzywańska zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Davos (Szwajcaria)
8-9 października 2004 – Marta Niewczas zajmuje 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Davos (Szwajcaria)
8-9 października 2004 – Bartosz Chyrek, Michał Racki, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik zajmują 3. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Davos (Szwajcaria)
8-9 października 2004 – Maja Ostrowska, Marcin Kotas zajmują 4. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Davos (Szwajcaria)
8-9 października 2004 – Krystian Grzejszczak, Michał Wroński zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Davos (Szwajcaria)
8-9 października 2004 – Anna Kulczyńska zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Davos (Szwajcaria)
4-5 grudnia 2004 – Agnieszka Wolna zajmuje 3. miejsce na Mistrzostwach Europy Shotokan w Kadyksie (Hiszpania)
4-5 grudnia 2004 – Marta Szymczak zajmuje 3. miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorek Shotokan w Kadyksie (Hiszpania)
29-30 kwietnia 2005 – Izabela Sularz zajmuje 12. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Tokio (Japonia)
29-30 kwietnia 2005 – Remigiusz Karpiński zajmuje 9. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Tokio (Japonia)
29-30 kwietnia 2005 – Ewa Pawlikowska zajmuje 2. miejsce w kategorii 55 kg (Kumite) na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Tokio (Japonia)
29-30 kwietnia 2005 – Agnieszka Sypień zajmuje 1. miejsce w kategorii +65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Tokio (Japonia)
29-30 kwietnia 2005 – Aleksander Bielecki zajmuje 4. miejsce (Kumite open) na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Tokio (Japonia)
4-5 czerwca 2005 – Katarzyna Krzywańska zajmuje 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Cospicua (Malta)
4-5 czerwca 2005 – Paweł Janusz zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Cospicua (Malta)
4-5 czerwca 2005 – Iwona Furmanek, Katarzyna Krzywańska, Joanna Szeremeta zajmują 1. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Cospicua (Malta)
4-5 czerwca 2005 – Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Cospicua (Malta)
4-5 czerwca 2005 – Łukasz Wójcik zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Cospicua (Malta)
4-5 czerwca 2005 – Maja Ostrowska, Marcin Kotas zajmują 3. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Cospicua (Malta)
4-5 czerwca 2005 – Krystian Grzejszczak, Michał Wroński zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Cospicua (Malta)
4-5 czerwca 2005 – Karolina Kotala zajmuje 1. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Cospicua (Malta)
1-2 października 2005 – Agnieszka Wolna zajmuje 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Chicago (Stany Zjednoczone)
1-2 października 2005 – Wojciech Bloch zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Chicago (Stany Zjednoczone)
1-2 października 2005 – Tomasz Drożdżyński zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Juniorów Shotokan w Chicago (Stany Zjednoczone)
15 października 2005 – Ewa Pawlikowska zajmuje 1. miejsce, a Paulina Pawluszek zajmuje 2. miejsce w kategorii 55 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Warnie (Bułgaria)
15 października 2005 – Magdalena Wójcik zajmuje 1. miejsce, a Anna Jasińska zajmuje 3. miejsce w kategorii 65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Warnie (Bułgaria)
15 października 2005 – Agnieszka Sypień zajmuje 1. miejsce, a Anna Kaczyńska zostaje sklasyfikowana na 5-8. miejscu w kategorii +65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Warnie (Bułgaria)
15 października 2005 – Piotr Moczydłowski zajmuje 2. miejsce, a Piotr Sawicki zajmuje 3. miejsce w kategorii 70 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Warnie (Bułgaria)
15 października 2005 – Michał Krzak oraz Sylwester Sypień  zostają sklasyfikowani na 5-8. miejscu w kategorii 80 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Warnie (Bułgaria)
15 października 2005 – Krzysztof Habraszka zajmuje 2. miejsce w kategorii 90 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Warnie (Bułgaria)
15 października 2005 – Karol Cieśluk oraz Roman Zmora zostają sklasyfikowani na 5-8. miejscu w kategorii +90 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Warnie (Bułgaria)
26-27 listopada 2005 – Agnieszka Wolna zajmuje 2. miejsce, a Michalina Łoboda zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan we Wrocławiu (Polska)
26-27 listopada 2005 – Łukasz Kuzemko zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan we Wrocławiu (Polska)
26-27 listopada 2005 – Anna Fajkowska zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Shotokan we Wrocławiu (Polska)
26-27 listopada 2005 – Paweł Pinis zajmuje 3. miejsce, a Michał Głowacki zajmuje 5. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Shotokan we Wrocławiu (Polska)
26-27 listopada 2005 – Oliwia Popielarz zajmuje 4. miejsce, a Agnieszka Dybicz zajmuje 8. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorek Shotokan we Wrocławiu (Polska)
26-27 listopada 2005 – Tomasz Drożdżyński zajmuje 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorów Shotokan we Wrocławiu (Polska)
26-27 listopada 2005 – Daria Szulc zajmuje 5. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek Shotokan we Wrocławiu (Polska)
26-27 listopada 2005 – Bartłomiej Pielesiek zajmuje 2. miejsce, a Piotr Szumiło zajmuje 5. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorów Shotokan we Wrocławiu (Polska)
27 maja 2006 – Ewa Pawlikowska zajmuje 1. miejsce w kategorii 55 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Barcelonie (Hiszpania)
27 maja 2006 – Magdalena Wójcik  zajmuje 2. miejsce w kategorii 65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Barcelonie (Hiszpania)
27 maja 2006 – Agnieszka Sypień zajmuje 3. miejsce w kategorii +65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Barcelonie (Hiszpania)
27 maja 2006 – Piotr Moczydłowski zajmuje 1. miejsce w kategorii 70 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Barcelonie (Hiszpania)
27 maja 2006 – Piotr Banasik zajmuje 3. miejsce w kategorii +90 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Barcelonie (Hiszpania)
3-4 czerwca 2006 – Katarzyna Krzywańska zajmuje 1. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
3-4 czerwca 2006 – Paweł Janusz zajmuje 1. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
3-4 czerwca 2006 – Iwona Furmanek, Katarzyna Krzywańska, Barbara Marciniak zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
3-4 czerwca 2006 – Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
3-4 czerwca 2006 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Ko-go kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
3-4 czerwca 2006 – Łukasz Wójcik zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
3-4 czerwca 2006 – Bartosz Chyrek, Marcin Kotas, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
3-4 czerwca 2006 – Katarzyna Krzywańska, Piotr Kulczyński zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
3-4 czerwca 2006 – Krystian Grzejszczak, Michał Wroński zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
3-4 czerwca 2006 – Piotr Kulczyński zajmuje 2. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Rzeszowie (Polska)
7-8 października 2006 – Paweł Janusz zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Saskatoon (Kanada)
7-8 października 2006 – Iwona Furmanek, Katarzyna Krzywańska, Barbara Marciniak zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Saskatoon (Kanada)
7-8 października 2006 – Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Saskatoon (Kanada)
7-8 października 2006 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Ko-go kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Saskatoon (Kanada)
7-8 października 2006 – Bartosz Chyrek, Marcin Kotas, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik zajmują 3. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Saskatoon (Kanada)
7-8 października 2006 – Katarzyna Krzywańska, Piotr Kulczyński zajmują 4. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Saskatoon (Kanada)
7-8 października 2006 – Krystian Grzejszczak, Michał Wroński zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Saskatoon (Kanada)
7-8 października 2006 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Saskatoon (Kanada)
7-8 października 2006 – Piotr Kulczyński zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Saskatoon (Kanada)
25-26 listopada 2006 – Michalina Łoboda zajmuje 4. miejsce, a Agnieszka Wolna zajmuje 5. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Wojciech Bloch zajmuje 5. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Agnieszka Dybicz, Michalina Łoboda, Agnieszka Wolna zajmują drużynowo 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Anna Fajkowska zajmuje 2. miejsce, a Daria Szulc zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Anna Fajkowska, Daria Szulc, Marta Szymczak zajmują drużynowo 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Agnieszka Dybicz zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorek Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Marcin Antol zajmuje 6. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorów Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Marcin Antol, Sebastian Gruszecki, Leszek Grzenkowicz zajmują drużynowo 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorów Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Daria Szulc zajmuje 1. miejsce, a Marta Dąbrowska zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Albert Ciesielski zajmuje 1. miejsce, a Hubert Minor zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
25-26 listopada 2006 – Marcin Antol, Albert Ciesielski, Hubert Minor zajmują drużynowo 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorów Shotokan w Lucernie (Szwajcaria)
9-11 lutego 2007 – Marta Dąbrowska zajmuje 2. miejsce w kategorii 57 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europu Juniorek  Shotokan w Izmirze (Turcja)
9-11 lutego 2007 – Albert Ciesielski zajmuje 3. miejsce w kategorii 65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europu Juniorów  Shotokan w Izmirze (Turcja)
4-5 maja 2007 – Łukasz Wolny zajmuje 7. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan WKF w Bratysławie (Słowacja)
4-5 maja 2007 – Marta Dąbrowska, Marta Szymczak, Agnieszka Wolna zajmują drużynowo 7. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan WKF w Bratysławie (Słowacja)
4-5 maja 2007 – Anna Fajkowska zajmuje 3. miejsce w kategorii 60 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Shotokan WKF w Bratysławie (Słowacja)
4-5 maja 2007 – Witold Wojciechowski zajmuje 5. miejsce w kategorii 70 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Shotokan WKF w Bratysławie (Słowacja)
4-5 maja 2007 – Agata Andrzejewska, Anna Fajkowska, Michalina Łoboda, Marta Szymczak zajmują drużynowo 7. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Shotokan WKF w Bratysławie (Słowacja)
25-27 maja 2007 – Marta Niewczas zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
25-27 maja 2007 – Paweł Janusz zajmuje 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
25-27 maja 2007 – Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
25-27 maja 2007 – Barbara Marciniak zajmuje 2. miejsce (Ko-go kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
25-27 maja 2007 – Daniel Iwanek zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
25-27 maja 2007 – Bartosz Chyrek, Marcin Kotas, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik zajmują 1. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
25-27 maja 2007 – Krystian Grzejszczak, Michał Wroński zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
25-27 maja 2007 – Aleksandra Dec, Damian Karwacki zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
25-27 maja 2007 – Ilona Sakowicz zajmuje 1. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
25-27 maja 2007 – Piotr Kulczyński zajmuje 2. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Koper (Słowenia)
26 maja 2007 –  Ewa Pawlikowska zajmuje 1. miejsce, a Agnieszka Helińska zostaje sklasyfikowana na 5-8. miejscu w kategorii 55 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Volos (Grecja)
26 maja 2007 – Magdalena Wójcik  zajmuje 1. miejsce, a Dobrosława Sołtysik  zostaje sklasyfikowana na 5-8. miejscu w kategorii 65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Volos (Grecja)
26 maja 2007 – Agnieszka Sypień zajmuje 1. miejsce, a Anna Kaczyńska zostaje sklasyfikowana na 5-8. miejscu w kategorii +65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Volos (Grecja)
26 maja 2007 – Piotr Moczydłowski zajmuje 2. miejsce, a Daniel Bukowy zostaje sklasyfikowany na 5-8. miejscu w kategorii 70 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Volos (Grecja)
26 maja 2007 – Krzysztof Habraszka zajmuje 2. miejsce, a Marcin Sieradzki zostaje sklasyfikowany na 5-8. miejscu w kategorii 90 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Volos (Grecja)
26 maja 2007 – Karol Cieśluk zajmuje 3. miejsce, a Roman Zmora zostaje sklasyfikowany na 5-8. miejscu w kategorii +90 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Volos (Grecja)
15 września 2007 – Kamila Mazur oraz Aleksandra Zajkowska zostają sklasyfikowane na 5-8 miejscu w kategorii 55 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Riesa (Niemcy)
15 września 2007 – Dominika Lisiewicz sklasyfikowana na 5-8. miejscu w kategorii +55 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Riesa (Niemcy)
15 września 2007 – Patryk Sypień zajmuje 1. miejsce, a Jakub Lupa zajmuje 2. miejsce w kategorii 70 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Riesa (Niemcy)
15 września 2007 – Bartosz Dutka zajmuje 3. miejsce, a Mateusz Połeć sklasyfikowany na 5-8. miejscu w kategorii +75 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Riesa (Niemcy)
22-23  września 2007 – Agnieszka Wolna zajmuje 1. miejsce, a Marta Szymczak zajmuje 6. miejsce  (Kata) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Wojciech Bloch zajmuje 2. miejsce  (Kata) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Marta Dąbrowska, Marta Szymczak, Agnieszka Wolna zajmują drużynowo 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Wojciech Bloch, Łukasz Wolny, Łukasz Kuzemko zajmują drużynowo 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Anna Fajkowska zajmuje 1. miejsce, a Daria Szulc zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Piotr Szumiło zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Karolina Grabowiecka, Anna Fajkowska, Daria Szulc, Marta Szymczak zajmują drużynowo 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Albert Ciesielski, Bartłomiej Sołtysiak, Piotr Szumiło, Witold Wojciechowski sklasyfikowani na 5-8. miejscu (Kumite) na Mistrzostwach Świata Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Agnieszka Dybicz zajmuje 3. miejsce, a Oliwia Popielarz zajmuje 6. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Juniorek Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Marcin Antol zajmuje 1. miejsce, a Sebastian Gruszecki zajmuje 5. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Juniorów Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Marcin Antol, Sebastian Gruszecki, Leszek Grzenkowicz zajmują drużynowo 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Juniorów Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Marta Dąbrowska oraz Natalia Nowak zostają sklasyfikowane na 5-8. miejscu (Kumite) na Mistrzostwach Świata Juniorek Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Bartosz Kuzemko zajmuje 3. miejsce, a Dawid Kędziora i Artur Matuszak zostają sklasyfikowani na 5-8. miejscu (Kumite) na Mistrzostwach Świata Juniorów Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Marta Dąbrowska, Karolina Krasowska, Natalia Nowak, Daria Szulc zajmują drużynowo 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata Juniorek Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
22-23  września 2007 – Dawid Kędziora, Bartosz Kuzemko, Artur Matuszak, Dariusz Panasiuk zostają sklasyfikowani drużynowo na 5-8. miejscu (Kumite) na Mistrzostwach Świata Juniorów Shotokan w Bydgoszczy (Polska)
24-25 listopada 2007 – Agnieszka Wolna zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan (ESKA) w Matosinhos (Portugalia)
24-25 listopada 2007 – Marta Dąbrowska, Marta Szymczak, Agnieszka Wolna zajmują drużynowo 1. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan (ESKA) w Matosinhos (Portugalia)
24-25 listopada 2007 – Marcin Antol, Sebastian Gruszecki, Leszek Grzenkowicz zajmują drużynowo 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Shotokan (ESKA) w Matosinhos (Portugalia)
24-25 listopada 2007 – Anna Fajkowska zajmuje 1. miejsce, Marta Dąbrowska zajmuje 2. miejsce, a Daria Szulc zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Shotokan (ESKA) w Matosinhos (Portugalia)
24-25 listopada 2007 – Marta Dąbrowska, Anna Fajkowska, Natalia Nowak, Daria Szulc zajmują drużynowo 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Shotokan (ESKA) w Matosinhos (Portugalia)
24-25 listopada 2007 – Marta Dąbrowska zajmuje 2. miejsce, a Karolina Krasowska zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek Shotokan (ESKA) w Matosinhos (Portugalia)
24-25 listopada 2007 – Marta Dąbrowska, Karolina Krasowska, Natalia Nowak, Daria Szulc zajmują drużynowo 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek Shotokan (ESKA) w Matosinhos (Portugalia)
5-6 kwietnia 2008 – Izabela Sularz zajmuje 4. miejsce, a Aleksandra Radziewicz zajmuje 6. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata  Kyokushin w Chiba (Japonia)
5-6 kwietnia 2008 – Dobrosława Sołtysik zajmuje 2. miejsce w kategorii 65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Świata  Kyokushin w Chiba (Japonia)
5-6 kwietnia 2008 – Agnieszka Sypień zajmuje 3. miejsce w kategorii +65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Świata  Kyokushin w Chiba (Japonia)
24 maja 2008 – Ewa Pawlikowska zajmuje 2. miejsce w kategorii 55 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Vitorii (Hiszpania)
24 maja 2008 – Dobrosława Sołtysik oraz Magdalena Wójcik zajmują 3. miejsca w kategorii 65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Vitorii (Hiszpania)
24 maja 2008 – Agnieszka Sypień zajmuje 1. miejsce, a Anna Kaczyńska zajmuje 3. miejsce w kategorii +65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Vitorii (Hiszpania)
24 maja 2008 – Piotr Moczydłowski zajmuje 1. miejsce w kategorii 70 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Vitorii (Hiszpania)
24 maja 2008 – Michał Krzak zajmuje 3. miejsce w kategorii 80 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Vitorii (Hiszpania)
24 maja 2008 – Marcin Sieradzki zajmuje 3. miejsce w kategorii 90 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Vitorii (Hiszpania)
24 maja 2008 – Krzysztof Habraszka zajmuje 1. miejsce w kategorii +90 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Vitorii (Hiszpania)
11-12 października 2008 – Katarzyna Krzywańska zajmuje 1. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 października 2008 – Paweł Janusz zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 października 2008 – Katarzyna Krzywańska, Anna Kulczyńska, Anna Stachurska zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 października 2008 – Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 października 2008 – Daniel Iwanek zajmuje 1. miejsce, a Piotr Kulczyński zajmuje 2. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 października 2008 – Marta Niewczas zajmuje 1. miejsce, a Justyna Marciniak zajmuje 2. miejsce (Ko-go kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 października 2008 – Bartosz Chyrek zajmuje 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 października 2008 – Bartosz Chyrek, Damian Tomasik, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 października 2008 – Aleksandra Dec, Damian Karwacki zajmują 4. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
11-12 października 2008 – Bartosz Skwarski, Łukasz Urbaniak zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Wilnie (Litwa)
22-23 listopada 2008 – Łukasz Kuzemko zajmuje 4. miejsce, a Wojciech Błoch zajmuje 5. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Crawley (Wielka Brytania)
22-23 listopada 2008 – Michalina Łoboda, Klaudia Nogalska, Marta Szymczak zajmują drużynowo 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Crawley (Wielka Brytania)
22-23 listopada 2008 – Wojciech Błoch, Paweł Bombolewski, Łukasz Kuzemko zajmują drużynowo 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Crawley (Wielka Brytania)
22-23 listopada 2008 – Anna Fajkowska zajmuje 2. miejsce, a Marta Dąbrowska i Daria Szulc zostają sklasyfikowane na 5-8. miejscu (Kumite) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Crawley (Wielka Brytania)
22-23 listopada 2008 – Albert Ciesielski zajmuje 3. miejsce, a Bartłomiej Sołtysiak zostaje sklasyfikowany na 5-8. miejscu (Kumite) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Crawley (Wielka Brytania)
22-23 listopada 2008 – Marta Dąbrowska, Anna Fajkowska, Daria Szulc, Marta Szymczak zajmują drużynowo 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Crawley (Wielka Brytania)
22-23 listopada 2008 – Marcin Antol zajmuje 8. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorów ESKA  Shotokan w Crawley (Wielka Brytania)
22-23 listopada 2008 – Berenika Prządka zostaje sklasyfikowana na 5-8. miejscu (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek ESKA  Shotokan w Crawley (Wielka Brytania)
22-23 listopada 2008 – Marta Dąbrowska, Daria Szulc, Katarzyna Świerczyńska zajmują drużynowo 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek ESKA  Shotokan w Crawley (Wielka Brytania)
2008 – Anna Fajkowska zajmuje 2. miejsce w kategorii 53 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy WKF Shotokan w Talinie (Estonia)
8-10 maja 2009 – Szymon Grzywacz zajmuje 7. miejsce w kategorii 67 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy WKF  Shotokan w Zagrzebiu (Chorwacja)
23 maja 2009 – Ewa Pawlikowska zajmuje 2. miejsce w kategorii 55 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Kijowie (Ukraina)
23 maja 2009 – Dobrosława Habraszka zajmuje 1. miejsce, a Magdalena Wójcik zajmuje 3. miejsce w kategorii 65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Kijowie (Ukraina)
23 maja 2009 – Agnieszka Sypień oraz  Anna Kaczyńska zajmują 3. miejsca w kategorii +65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Kijowie (Ukraina)
23 maja 2009 – Piotr Moczydłowski zajmuje 3. miejsce kategorii 70 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Kijowie (Ukraina)
23 maja 2009 – Michał Krzak zajmuje 3. miejsce kategorii 80 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kyokushin w Kijowie (Ukraina)
24-28 sierpnia 2009 – Wojciech Radziewicz zajmuje 6. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Chibie (Japonia)
24-28 sierpnia 2009 – Agnieszka Sypień zajmuje 2. miejsce  w kategorii +65 kg (Kumite) na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Chibie (Japonia)
24-28 sierpnia 2009 – Piotr Moczydłowski zajmuje 3. miejsce kategorii 70 kg (Kumite) na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Chibie (Japonia)
24-28 sierpnia 2009 – Krzysztof Habraszka zajmuje 3. miejsce kategorii 90 kg (Kumite) na Mistrzostwach Świata Kyokushin w Chibie (Japonia)
26-28 września 2009 – Łukasz Kuzemko zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata WSKA Shotokan w Cancun (Meksyk)
26-28 września 2009 – Wojciech Bloch, Łukasz Kuzemko, Piotr Szymala zajmują drużynowo 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata WSKA Shotokan w Cancun (Meksyk)
26-28 września 2009 – Piotr Szumiło zajmuje 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata WSKA Shotokan w Cancun (Meksyk)
26-28 września 2009 – Marta Dąbrowska, Anna Fajkowska, Daria Szulc, Kamila Warda zajmują drużynowo 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata WSKA Shotokan w Cancun (Meksyk)
26-28 września 2009 – Daria Szulc zajmuje 1. miejsce, a Kamila Warda zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata Juniorek WSKA Shotokan w Cancun (Meksyk)
26-28 września 2009 – Marta Dąbrowska, Daria Szulc, Kamila Warda zajmują drużynowo 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata Juniorek WSKA Shotokan w Cancun (Meksyk)
24-25 października 2009 – Iwona Karwacka zajmuje 1. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Rafał Wajda zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Iwona Karwacka, Anna Kulczyńska, Barbara Marciniak zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Justyna Marciniak zajmuje 1. miejsce, a Marta Niewczas zajmuje 3. miejsce (Ko-go kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Łukasz Wójcik zajmuje 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Jan Kłębek, Daniel Iwanek, Łukasz Radwański, Jacek Welfle zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Aleksandra Dec, Damian Karwacki zajmują 4. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Bartosz Skwarski, Łukasz Urbaniak zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Anna Stachurska zajmuje 1. miejsce, a Małgorzata Baranowska zajmuje 2. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
24-25 października 2009 – Damian Stasiak zajmuje 1. miejsce, a Piotr Kulczyński zajmuje 2. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)
27-29 listopada 2009 – Piotr Szymala zajmuje 6. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Olga Chmielewska, Katarzyna Dubel, Anna Zelent zajmują drużynowo 7. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Wojciech Bloch, Łukasz Kuzemko, Piotr Szymala zajmują drużynowo 7. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Anna Fajkowska zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Marta Dąbrowska, Anna Fajkowska, Daria Szulc, Kamila Warda zajmują drużynowo 5. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Marcin Antol zajmuje 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorów ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Bartłomiej Barański, Dawid Srokowski, Maciej Wilczek zajmują drużynowo 6. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorów ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Katarzyna Dubel zajmuje 5. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorek ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Michał Babos zajmuje 5. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorów ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Kamila Warda zajmuje 3. miejsce, Marta Dąbrowska zajmuje 5. miejsce, a Daria Szulc zajmuje 6. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
27-29 listopada 2009 – Marta Dąbrowska, Berenika Prządka, Daria Szulc, Kamila Warda zajmują drużynowo 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek ESKA  Shotokan w Wels (Austria)
7-9 maja 2010 – Anna Fajkowska zajmuje 3. miejsce w kategorii 56 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy (WKF) w Grecji (Ateny)
7-9 maja 2010 – Marta Dąbrowska zajmuje 7. miejsce w kategorii 61 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy (WKF) w Grecji (Ateny)
7-9 maja 2010 – Daria Szulc zajmuje 5. miejsce w kategorii 68 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy (WKF) w Grecji (Ateny)
12-13 listopada 2010 – Małgorzata  Baranowska zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Curitiba (Brazylia)
12-13 listopada 2010 – Paweł Janusz zajmuje 2. miejsce, a Witold Kwieciński zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Curitiba (Brazylia)
12-13 listopada 2010 – Małgorzata Baranowska, Barbara Marciniak, Justyna Marciniak zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Curitiba (Brazylia)
12-13 listopada 2010 – Michał Janusz, Paweł Janusz, Rafał Wajda zajmują 2. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Curitiba (Brazylia)
12-13 listopada 2010 – Daniel Iwanek zajmuje 1. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Curitiba (Brazylia)
12-13 listopada 2010 – Bartosz Chyrek, Daniel Iwanek, Damian Tomasik, Łukasz Wójcik zajmują 3. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Curitiba (Brazylia)
12-13 listopada 2010 – Maria Depta, Damian Stasiak zajmują 2. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Curitiba (Brazylia)
12-13 listopada 2010 – Tomasz Jończyk, Bartosz Skwarski zajmują 3. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Curitiba (Brazylia)
9 maja 2011 – Marta Dąbrowska zajmuje 5. miejsce w kategorii 61 kg (Kumite) na Mistrzostwach Europy (WKF) w Zurychu (Szwajcaria)
12-18 września
2011 – Olga Chmielewska, Katarzyna Dubel, Karolina Ścieszka zajmują drużynowo 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata WSKA w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011 – Przemysław Gładoch, Piotr Szymala, Łukasz Wolny zajmują drużynowo 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata WSKA w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011 – Katarzyna Dubel zajmuje 1. miejsce, Olga Chmielewska zajmuje 2. miejsce, a Berenika Prządka zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata WSKA Juniorek w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011 – Bartosz Protasewicz, Przemysław Skwarko, Bartosz Mączka zajmują drużynowo 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata WSKA Juniorów w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011Bartosz Protasewicz zajmuje 3. miejsce, a Bartosz Mączka zajmuje 4. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Świata WSKA Kadetów w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011Marta Dąbrowska zajmuje 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata WSKA w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011Marta Dąbrowska, Patrycja Grześkowiak, Justyna Paczkowska, Kamila Warda zajmują drużynowo 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata WSKA w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011Piotr Szumiło zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata WSKA w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011 – Berenika Prządka zajmuje 1. miejsce, a Justyna Paczkowska zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata WSKA Juniorek w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011 – Bartłomiej Barański, Bartosz Głowacki, Szymon Ołowski, Łukasz Walaszczyk zajmują drużynowo 2. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata WSKA Juniorów w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011 – Joanna Chwiralska, Justyna Paczkowska, Berenika Prządka, Natalia Szponder zajmują drużynowo 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata WSKA Juniorek w Chicago (Stany Zjednoczone)
12-18 września 2011 – Natalia Szponder zajmuje 3. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Świata WSKA Kadetek w Chicago (Stany Zjednoczone)
16-17 listopada 2011
– Małgorzata  Baranowska zajmuje 1. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Paweł Janusz zajmuje 1. miejsce, a Witold Kwieciński zajmuje 2. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Justyna Marciniak, Magda Marciniak, Ewelina Pańczyk  zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda  zajmują 1. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Justyna Marciniak oraz  Anna Stachurska zajmują 3. miejsca (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Damian Stasiak zajmuje 1. miejsce, a Łukasz Radwański zajmuje 3. miejsce (Fuku-go) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Maria Depta, Tomasz Jończyk zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Jan Kłębek, Bartosz Skwarski zajmują 1. miejsce (En-bu) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Marta Cieplińska zajmuje 1. miejsce, a Justyna Marciniak zajmuje 2. miejsce (Ko-go kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Kasper Kawecki oraz Damian Tomasik zajmują 3. miejsca (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
16-17 listopada 2011 – Maciej Kalandyk, Piotr Kuś, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik zajmują 1. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Jerozolimie (Izrael)
25-27 listopada 2011 – Olga Chmielewska zajmuje 3. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w K – Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Casale Monferrato (Włochy)strongbr /arate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Marcin Antol zajmuje 3. miejsce, a Piotr Szymala zajmuje 5. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Katarzyna Dubel, Olga Chmielewska, Karolina Ścieszka zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Przemysław Gładoch, Piotr Szymala, Łukasz Wolny zajmują 7. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Kamil Warda zajmuje 5. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Bartłomiej Barański, Mateusz Chmielewski, Bartosz Głowacki, Szymon Grzywacz,  Piotr Szumiło, Daniel Tuszyński, Kamil Warda zajmują 3. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Marta Dąbrowska, Justyna Gradowska, Berenika Prządka, Kamila Warda zajmują 3. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Olga Chmielewska, Katarzyna Dubel, Karolina Ścieszka zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Maciej Semak, Dawid Srokowski,  Łukasz Szetela zajmują 3. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Mateusz Chmielewski zajmuje 5. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Marta Pacholczyk zajmuje 5. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Marta Pacholczyk, Natalia Szponder, Sandra Zagrabska, Klaudia Zawierta zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Przemysław Skwarko zajmuje 5. miejsce, a Bartosz Protasewicz zajmuje 6. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Kadetów w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Natalia Szponder zajmuje 6. miejsce (Kata) na Mistrzostwach Europy Kadetek w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Maciej Boguszewski, Szymon Ołowski, Wojciech Słomian, Łukasz Walaszczyk zajmują 5. miejsce drużynowo (Kata) na Mistrzostwach Europy Kadetów w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Anna Ziółkowska  zajmuje 5. miejsce (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kadetek w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
25-27 listopada 2011 – Natalia Kwaśniak, Natalia Szponder, Anna Ziółkowska, Klaudia Zawierta zajmują 2. miejsce drużynowo (Kumite) na Mistrzostwach Europy Kadetek w Karate Shotokan w Bielsku Biała (Polska)
2011 – Aleksander Staniszew (Sensei) jako pierwszy Polak zdobywa na drodze egzaminu najwyższy techniczny stopień w karate - 8 dan.
28 kwietnia 2013 – Piotr Moczydłowski (75 kg) zajmuje 2. miejsce na Mistrzostwach Świata Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)
28 kwietnia 2013 – Anna Kaczyńska – Youssfi wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)
17-18 maja 2013 – Agata Zjawińska (Katowicki Klub Karate Kyokushin) kumite, do 55 kg wywalczyła złoty medal na Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin, Kijów (Ukraina)
17-18 maja 2013 – Agnieszka Winek ( Klub Sportów Walki UKS Bushi) kumite od 55 kg wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin, Kijów (Ukraina)
17-18 maja 2013 – Katarzyna Krajza-Moczydłowska (Mazowiecki Klub Karate Kyokushin) kumite do 65 kg wywalczyła złoty medal na Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin, Kijów (Ukraina)
17-18 maja 2013 – Agnieszka Sypień (Wrocławski Klub Karate Kyokushin) kumite powyżej 65 kg wywalczyła srebrny medal, a Maria Jasko (Ostrowski Klub Karate Kyokushin) zajmuje 4. miejsce na Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin, Kijów (Ukraina)
17-18 maja 2013 – Gerard Will (Szczycieński Klub Karate Kyokushin) kumite, 80 kg wywalczył złoty medal na Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin, Kijów (Ukraina)
17-18 maja 2013 – Patryk Sypień (Wrocławski Klub Karate Kyokushin) kumite powyżej 90 kg wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin, Kijów (Ukraina)
17-18 maja 2013 – Emil Słaboń (Bielski Klub Karate Kyokushin) –kata, wywalczył srebrny medal, a Tomasz Staściuk (Dzierżoniowski Klub Karate Kyokushin) zajmuje 4. miejsce na Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin, Kijów (Ukraina)
4-9 grudnia 2013 – Małgorzata Zabrocka (Lubelski KKT) wywalczyła złoty medal, a Justyna Marciniak (Lubelski KKT) wywalczyła srebrny medal w kata na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Witold Kwieciński (Łódzka AKT) wywalczył złoty medal, a Paweł Janusz (AKT Niepołomice) wywalczył srebrny medal w kata na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał (AKT Niepołomice) drużynowo wywalczyły złoty medal w kata na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Michał Janusz, Paweł Janusz, Rafał Wajda (AKT Niepołomice) drużynowo wywalczyły złoty medal w kata na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Justyna Marciniak (Lubelski KKT) wywalczyła złoty medal, a Małgorzata Zabrocka (Lubelski KKT) wywalczyła srebrny medal w fuku-go na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Łukasz Radwański (Kluczborski KK) wywalczył złoty medal, a Rafał Wajda (AKT Niepołomice) wywalczył srebrny medal w fuku-go na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Anna Lewandowska (KK Pruszków), Mateusz Wanat (KK Pruszków) zdobyli złoty medal w En-bu kobieta/mężczyzna w karate kumite na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Jan Kłębek, Bartosz Skwarski (KKT KOBU Wrocław Stowarzyszenie) zdobyli złoty medal w En-bu mężczyzna/mężczyzna w karate kumite na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) wywalczyła złoty medal, a Anna Lewandowska (KK Pruszków) wywalczyła srebrny medal w ko-go kumite na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Damian Stasiak (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) wywalczył złoty medal, a Kasper Kawecki (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) wywalczył srebrny medal w ko-go kumite na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Justyna Marciniak (Lubelski KKT) wywalczyła złoty medal, a Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) wywalczyła srebrny medal w kumite na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Damian Stasiak (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) wywalczył złoty medal, a Łukasz Wójcik (KKT KOBU Wrocław Stowarzyszenie) wywalczył brązowy medal w kumite na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Anna Lewandowska (żona Roberta piłkarza), Justyna Marciniak, Maria Depta, Małgorzata Zabrocka drużynowo sięgnęły po złoto w karate kumite na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
4-9 grudnia 2013 – Jan Kłębek, Łukasz Radwański, Damian Stasiak, Łukasz Wójcik drużynowo sięgnęli po złoto w karate kumite na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Praga (Czechy)
8 grudnia 2013 – Justyna Marciniak (Lubelski KKT) wywalczyła złoty medal Intercontinental Cup 2013, Praga (Czechy)
8 grudnia 2013Bartosz Skwarski (KKT KOBU Wrocław Stowarzyszenie) wywalczył złoty medal Intercontinental Cup 2013, Praga (Czechy)
8 grudnia 2013Damian Stasiak, Łukasz Wójcik, Jan Kłębek, Łukasz Radwański (kumite) drużynowo wywalczyli złoty medal Intercontinental Cup 2013, Praga (Czechy)
25 października 2014 – Justyna Marciniak (Lubelski KKT) zajmuje 1. miejsce, a Aleksandra Gorzka (KK Pruszków) zajmuje 2. miejsce w Fuku-go na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Łukasz Wójcik (KKT „KOBU” Wrocław) zajmuje 1. miejsce, a Rafał Wajda (AKT Niepołomice) zajmuje 3. miejsce w Fuku-go na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Justyna Marciniak (Lubelski KKT) zajmuje 1. miejsce, a Anna Lewandowska zajmuje 3. miejsce (KK Pruszków) w Ko-go kumite na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Jakub Malicki (KK Pruszków) zajmuje 1. miejsce w Ko-go kumite na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Aleksandra Gorzka (KK Pruszków) zajmuje 1. miejsce, a Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) zajmuje 2. miejsce w Kata indywidualnie na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Paweł Janusz (AKT Niepołomice) zajmuje 1. miejsce, Jakub Głąb (AKT w Rzeszowie) zajmuje 2. miejsce, a Witold Kwieciński (Łódzka AKT) zajmuje 3. miejsce w Kata indywidualnie na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Joanna Musiał, Katrin Kargbo, Anna Mleko (AKT Niepołomice) zajmują 1. miejsce w Kata drużynowo na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Paweł Janusz, Michał Janusz oraz Rafał Wajda (AKT Niepołomice) zajmują 1. miejsce w Kata drużynowo na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) zajmuje 1. miejsce, a Justyna Marciniak (Lubelski KKT) zajmuje 3. miejsce w Kumite indywidualnie na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Damian Stasiak (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) zajmuje 1. miejsce, a Łukasz Radwański (Kluczborski KK) zajmuje 2. miejsce w Kumite indywidualnie na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Damian Stasiak (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Łukasz Wójcik (KKT „KOBU” Wrocław), Łukasz Radwański (Kluczborski KK) oraz Kasper Kawecki (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) zajmują 2. miejsce w Kumite drużynowe na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Maria Depta, Adrian Zwierzchowski (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) zajmują 1. miejsce (kobieta/mężczyzna) w en-bu na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
25 października 2014 – Bartosz Skwarski, Jan Kłębek (KKT „KOBU” Wrocław) zajmują 1. miejsce (mężczyzna/mężczyzna) w en-bu na Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, Genewa (Szwajcaria)
3 listopada 2014 – Agnieszka Sielicka (do 55 kg, Wołowski Klub Kyokushin) zajmuje 3. miejsce na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)
3 listopada 2014 – Dorota Bereza (do 65 kg, Wołowski Klub Kyokushin) zajmuje 1. miejsce, a Anna Kędra (Sanocki Klub Kyokushin) zajmuje 3. miejsce na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)
3 listopada 2014 – Aneta Żuk (plus 65 kg, Zielonogórski Klub Karate) zajmuje 1. miejsce na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)
3 listopada 2014 – Michał Werner (do 75 kg, Klub YMCA Kraków) zajmuje 3. miejsce na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)
3 listopada 2014 – Gerard Will (80 kg, Szczycieński Klub Kyokushin) zajmuje 1. miejsce na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)
3 listopada 2014 – Anna Lisowska (Kat kata, Klub YMCA Kraków) zajmuje 1. miejsce na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)
3 listopada 2014 – Michał Jakubowski (kat kata mężczyzn, Siechnicki Klub Kyokushin) zajmuje 2. miejsce na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)
3 listopada 2014 – shihan Witold Stolarczyk (kat oldboy do 80 kg mężczyzn, Ząbkowicki Klub Kyokushin) zajmuje 3. miejsce na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin, Tokio (Japonia)