Kontakt

A A A


SportowaHistoria.PL
ISSN: 2084-1647
Nr wpisu do rej. dzienników i czasopism: PR 18863 (Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy) 

Wydawcą portalu jest Fundacja na Rzecz Historii Polskiego Sportu

Adres wydawcy:
Fundacja na Rzecz Historii Polskiego Sportu
ul. Adama Jarzębskiego 4/51
01-853 Warszawa

Adres redakcji:
SportowaHistoria.PL
ul. Adama Jarzębskiego 4/51
01-853 Warszawa
e-mail: redakcja@sportowahistoria.pl

Redaktor naczelny portalu SportowaHistoria.PL
Przemysław Popek
tel. 534 171 799
p.popek@sportowahistoria.pl

Redaguje zespół:
Tomasz Michalak
t.michalak@sportowahistoria.pl

Stanisław Popek
s.popek@sportowahistoria.pl

Michał Hasik
m.hasik@sportowahistoria.pl

Diana Popek
d.popek@sportowahistoria.pl

Piotr Stokłosa
p.stoklosa@sportowahistoria.pl

Rafał Pawleta
r.pawleta@sportowahistoria.pl

Krzysztof Szujecki
k.szujecki@sportowahistoria.pl

Katarzyna Popek
k.popek@sportowahistoria.pl

Współpraca
Ruslan Kulevich - dziennikarz białoruskiego portalu Tvoj Styl
Christopher Lash - doktor historii na Uniwersytecie w Manchesterze
Robert Trzaska - wiceprezes Fundacji Dziedzictwo Kresowe

Eksperci portalu SportowaHistoria.PL
dr Grzegorz Bielec - gimnastyka
Grzegorz Fronczyk - sporty samochodowe
Karolina Hamer - sport niepełnosprawnych
Łukasz Kosobudzki - warcaby
Paweł Wilga - sport niepełnosprawnych

Teksty na łamach portalu SportowaHistoria.PL gościnnie publikowali m.in.:
Artur Cegiełka
Zbigniew Chmielewski
Robert Gawkowski
Jan Goksiński
Maciej Powała-Niedźwiecki
Krzysztof Okapa
Jacek Wierzbicki
Jakub Wojtaszewski