Orientacja sportowa

A A A

Najważniejsze daty w historii orientacji sportowej

1967 – Polska wyraża chęć przynależności do IOF-u na zjeździe w Insbrucku (Austria)
1970 – Polska debiutuje na Mistrzostwach Świata w NRD
22 listopada 1977 – bieg na orientację trafia pod pieczę sportowej organizacji - Zrzeszenia Sportowego Spółdzielczości Pracy „Start"
22 lutego 1978 – powołana zostaje Centralna Komisja Imprez na Orientację, przewodniczy jej działacz olsztyński Jan Bojarski
9 marca 1982 – na mocy zarządzenia nr 5 Przewodniczącego Głównego Komitetu Kultury Fizycznej i Sportu rozwój dyscypliny zostaje przekazany w gestię Polskiego Związku Lekkiej Atletyki
28 czerwca 1989 – w Warszawie dochodzi do zjazdu założycielskiego związku
8-9 września 1989 – z inicjatywy klubów doprowadzono do zwołania I Walnego Zjazdu, podczas którego powołano do życia Polski Związek Biegu na Orientację
1991 – Janusz Porzycz zajmuje 1. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Berlin (Niemcy)
13-17 lipca 1992 – Barbara Bączek zajmuje 1. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Finlandia
13-17 lipca 1992 – Barbara Bączek zajmuje 1. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Finlandia
1993 – Robert Banach, Dariusz Mikusiński, Janusz Porzycz zajmują 3. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Włochy
13-17 lipca 1994 – Ewa Kozłowska zajmuje 3. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Gdynia (Polska)
13-17 lipca 1994 – Robert Banach zajmuje 1. miejsce, a Janusz Gliszczyński zajmuje 2. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Gdynia (Polska)
13-17 lipca 1994 – Małgorzata Stankiewicz, Aneta Jabłońska, Ewa Kozłowska zajmują 3. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Gdynia (Polska)
2000 – Anna Górnicka-Antonowicz zajmuje 3. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy) wśród seniorów w Pucharze Europy, Ukraina
9-15 lipca 2001 – Maciej Grabowski, Wojciech Kowalski, Wojciech Dwojak zajmują 2. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Węgry
20-23 czerwca 2002 – Marek Socha zajmuje 2. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Gdynia (Polska)
20-23 czerwca 2002 – Karolina Richert zajmuje 1. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Gdynia (Polska)
5-14 lipca 2002 – Wojciech Kowalski zajmuje 2. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Hiszpania
19-25 sierpnia 2002 – Wojciech Grabowski, Marcin Richert, Michał Parzewski, Wojciech Dwojak zajmują 2. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Akademickich Mistrzostwach Świata, Bułgaria
20-22 czerwca 2003 – Jan Szatkowski zajmuje 25. miejsce, Adrian Kopczyński zajmuje 28. miejsce, Kamil Włodarczyk zajmuje 36. miejsce, a Mateusz Wensław zajmuje 39. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Pezinok (Słowacja)
20-22 czerwca 2003 – Karolina Majewska zajmuje 30. miejsce, Karolina Stankiewicz zajmuje 40. miejsce, Małgorzata Maciejczyk zajmuje 43. miejsce, a Iwona Wicha zajmuje 47. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Pezinok (Słowacja)
20-22 czerwca 2003 – Micha Weber zajmuje 9. miejsce, Filip Mazurek zajmuje 14. miejsce, Przemysław Olech zajmuje 32. miejsce, a Grzegorz Marcinkiewicz zajmuje 42. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Pezinok (Słowacja)
20-22 czerwca 2003 – Agata Karwatka zajmuje 2. miejsce, Anais Goffre zajmuje 3. miejsce FRA (POL), Anna Banakiewicz zajmuje 26. miejsce, Marta Traum zajmuje 28. miejsce, a Maria Kosińska zajmuje 50. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Pezinok (Słowacja)
3-9 sierpnia 2003 – Robert Banach zajmuje 26. miejsce, a Janusz Porzycz zajmuje 32. miejsce w biegu na orientację (bieg sprinterski) na Mistrzostwach Świata, Rappersvil (Szwajcaria)
3-9 sierpnia 2003 – Barbara Bączek zajmuje 15. miejsce, a Anna Gornicka-Antonowicz zajmuje 18. miejsce w biegu na orientację (bieg sprinterski) na Mistrzostwach Świata, Rappersvil (Szwajcaria)
3-9 sierpnia 2003 – Janusz Porzycz zajmuje 18. miejsce, a Robert Banach zajmuje 27. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy) na Mistrzostwach Świata, Rappersvil (Szwajcaria)
3-9 sierpnia 2003 – Anna Gornicka-Antonowicz zajmuje 8. miejsce, Barbara Bączek zajmuje 14. miejsce, a Monika Depta zajmuje 34. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy) na Mistrzostwach Świata, Rappersvil (Szwajcaria)
3-9 sierpnia 2003 – Anna Gornicka-Antonowicz zajmuje 6. miejsce w biegu na orientację (bieg długodystansowy) na Mistrzostwach Świata, Rappersvil (Szwajcaria)
5-13 sierpnia 2003 – Marcin Zaleski zajmuje 29. miejsce, Aleksander Bernaciak zajmuje 37. miejsce, Maciej Krawczyk zajmuje 45. miejsce, a Marek Socha 65. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Polva (Estonia)
5-13 sierpnia 2003 – Julia Koślacz zajmuje 27. miejsce, a Dorota Kosińska zajmuje 52. miejsce (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Polva (Estonia)
5-13 sierpnia 2003 – Aleksander Bernaciak zajmuje 14. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Polva (Estonia)
5-13 sierpnia 2003 – Dorota Kosińska zajmuje 36. miejsce, a Julia Koślacz zajmuje 56. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Polva (Estonia)
23-26 czerwca 2004 – Michał Parzewski zajmuje 34. miejsce, a Wojciech Kowalski zajmuje 38. miejsce w biegu na orientację (bieg długodystansowy-14,40km) na Akademickich Mistrzostwach Świata, Czechy
23-26 czerwca 2004 – Maria Maj zajmuje 24. miejsce, a Marta Florkowska zajmuje 30. miejsce w biegu na orientację (bieg długodystansowy-8,9km) na Akademickich Mistrzostwach Świata, Czechy
23-26 czerwca 2004 – Wojciech Kowalski zajmuje 14. miejsce, a Michał Parzewski zajmuje 28. miejsce w biegu na orientację (bieg średniodystansowy-6,7km) na Akademickich Mistrzostwach Świata, Czechy
23-26 czerwca 2004 – Marta Florkiewicz zajmuje 4. miejsce, a Maria Maj zajmuje 29. miejsce w biegu na orientację (bieg średniodystansowy-5,7km) na Akademickich Mistrzostwach Świata, Czechy
23-26 czerwca 2004 – Wojciech Kowalski zajmuje 16. miejsce, a Maciej Grabowski zajmuje 34. miejsce w biegu na orientację (bieg sprinterski-3,25km) na Akademickich Mistrzostwach Świata, Czechy
23-26 czerwca 2004 – Maciej Grabowski, Michał Parzewski, Marcin Richert, Wojciech Kowalski zajmują 12. miejsce w biegu na orientację (sztafety) na Akademickich Mistrzostwach Świata, Czechy
27 czerwca 2004 – Piotr Kulpa zajmuje 11. miejsce, Maciej Jasiński zajmuje 22. miejsce, a Michał Nowak zajmuje 33. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg klasyczny-6,4km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – Natalia Najman zajmuje 22. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg klasyczny-4,8km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – Karol Myszkowski zajmuje 33. miejsce, a Michał Nowak 36. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg sprinterski-2,4km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – Lucyna Drewniowska zajmuje 27. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg sprinterski-2km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – (Magdalena Leśniak, Lucyna Drewniowska, Natalia Najman zajmują 9. miejsce w biegu na orientację U-16 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – Filip Mazurek zajmuje 3. miejsce, a Kamil Włodarczyk zajmuje 18. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg klasyczny-7km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – Iwona Wicha zajmuje 9. miejsce, Weronika Machowska zajmuje 28. miejsce, a Małgorzata Kosińska zajmuje 31. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg klasyczny-5,5km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – Tomasz Pancerowicz zajmuje 6. miejsce, a Filip Mazurek zajmuje 7. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg sprinterski-2,7km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – Iwona Wicha zajmuje 1. miejsce, Agnieszka Grzelak zajmuje 9. miejsce, a Małgorzata Kosińska zajmuje 35. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg sprinterski-2,4km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – Kamil Włodarczyk,Tomasz Pancerowicz, Filip Mazurek zajmują 6. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
27 czerwca 2004 – Agnieszka Grzelak,Weronika Machowska, Iwona Wicha zajmują 1. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Salzburg (Austria)
4-11 lipca 2004 – Jacek Kowalczyk zajmuje 10. miejsce, Marcin Zaleski zajmuje 32. miejsce, a Paweł Tarasiuk zajmuje 44. miejsce w biegu na orientację U-20 (bieg długodystansowy-11,5km) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Gdynia (Polska)
4-11 lipca 2004 – Iwona Wicha zajmuje 28. miejsce, Julia Koślacz zajmuje 38. miejsce, Dorota Kosińska zajmuje 44. miejsce, a Maria Kosińska 45. miejsce w biegu na orientację U-20 (bieg długodystansowy-8,1km) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Gdynia (Polska)
4-11 lipca 2004 – Jacek Kowalczyk zajmuje 14. miejsce w biegu na orientację U-20 (bieg średniodystansowy-4,61km) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Gdynia (Polska)
4-11 lipca 2004 – Dorota Kosińska zajmuje 34. miejsce w biegu na orientację U-20 (bieg średniodystansowy-4,13km) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Gdynia (Polska)
4-11 lipca 2004 – Dariusz Konarczak, Dariusz Sokalski, Filip Mazurek (Polska II) zajmują 9. miejsce w biegu na orientację (sztafety-7,4km) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Gdynia (Polska)
4-11 lipca 2004 –Agnieszka Grzelak, Maria Kosińska, Karolina Richer (PolskaII) zajmują 15. miejsce, a (Julia Koślacz, Dorota Kosińska,Iwona Wicha (PolskaI) zajmują 20. miejsce w biegu na orientację (sztafety-7,4km) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Gdynia (Polska)
10-17 lipca 2004 – Robert Banach zajmuje 4. miejsce w biegu na orientację U-21 (bieg długodystansowy-14,5km) na Mistrzostwach Europy, Roskilde (Dania)
10-17 lipca 2004 – Anna Gornicka–Antonowicz zajmuje 28. miejsce, a Monika Depta 35. miejsce w biegu na orientację U-21 (bieg długodystansowy-9,6km) na Mistrzostwach Europy, Roskilde (Dania)
10-17 lipca 2004 – Janusz Porzycz zajmuje 28. miejsce, a Robert Banach zajmuje 39. miejsce w biegu na orientację U-21 (bieg średniodystansowy-6,4km) na Mistrzostwach Europy, Roskilde (Dania)
10-17 lipca 2004 – Anna Gornicka–Antonowicz zajmuje 33. miejsce w biegu na orientację U-21 (bieg średniodystansowy-5,3km) na Mistrzostwach Europy, Roskilde (Dania)
10-17 lipca 2004 – Barbara Bączek zajmuje 27. miejsce, a Anna Gornicka–Antonowicz zajmuje 37. miejsce w biegu na orientację U-21(bieg sprinterski-2,5km) na Mistrzostwach Europy, Roskilde (Dania)
10-17 lipca 2004 – Robert Banach, Wojciech Kowalski, Janusz Porzycz zajmują 18. miejsce, a Maciej Grabowski, Marcin Richert, Jacek Nowak zajmują 33. miejsce w biegu na orientację U-21 (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Roskilde (Dania)
10-17 lipca 2004 – Monika Depta, Barbara Bączek–Motała, Gornicka–Antonowicz zajmują 6. miejsce w biegu na orientację U-21 (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Roskilde (Dania)
11-19 września 2004 – Aleksander Bernaciak zajmuje 35. miejsce w biegu na orientację (bieg sprinterski -3,06km) na Mistrzostwach Świata, Västeras (Szwecja)
11-19 września 2004 – Anna Gornicka-Antonowicz zajmuje 23. miejsce, a Marta Florkowska zajmuje 44. miejsce w biegu na orientację (bieg sprinterski-2,56km) na Mistrzostwach Świata, Västeras (Szwecja)
11-19 września 2004 – Maciej Grabowski zajmuje 32. miejsce, a Aleksander Bernaciak zajmuje 43. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy-6,3km) ) na Mistrzostwach Świata, Västeras (Szwecja)
11-19 września 2004 – Monika Depta zajmuje 14. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy-5,26km) ) na Mistrzostwach Świata, Västeras (Szwecja)
11-19 września 2004 – Maciej Grabowski, Wojciech Kowalski,Aleksander Bernaciak zajmują 19. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata, Västeras (Szwecja)
11-19 września 2004 – Monika Depta, Marta Florkowska,Anna Gornicka–Antonowicz zajmują 13. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata, Västeras (Szwecja)
11-19 września 2004 – Monika Depta zajmuje 13. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny-11,02km) na Mistrzostwach Świata, Västeras (Szwecja)
23-29 stycznia 2005 – Maciej Jasiński zajmuje 30. miejsce U-17 w narciarskim biegu na orientację (sprint-2,9km) na Mistrzostwach Świata Juniorów, S-chanf (Szwajcaria)
23-29 stycznia 2005 – Maciej Jasiński zajmuje 65. miejsce U-20 w narciarskim biegu na orientację (sprint-2,9km) na Mistrzostwach Świata Juniorów, S-chanf (Szwajcaria)
6-11 marca 2005 – Maciej Jasiński zajmuje 30. miejsce U-17 w narciarskim biegu na orientację (klasyczny-5,6km) na Mistrzostwach Świata, Levi (Finlandia)
23-26 czerwca 2005 – Monika Gajda zajmuje 16. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg klasyczny-5km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Jacek Morawski zajmuje 8. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg klasyczny-7,3km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Monika Gajda zajmuje 19. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg sprinterski-2,10km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Maciej Jasiński zajmuje 5. miejsce w biegu na orientację U-16 (bieg sprinterski-2,50km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Magdalena Hełminiak, Urszula Morawska, Monika Gajda zajmują 5. miejsce w biegu na orientację U-16 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Maciej Hewelt, Jacek Morawski, Maciej Jasiński zajmują 9. miejsce w biegu na orientację U-16 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Alicja Ewiak zajmuje 18. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg klasyczny-5,90km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Kamil Włodarczyk zajmuje 7. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg klasyczny-9km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Iwona Wicha zajmuje 3. miejsce, a Natalia Najman zajmuje 9. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg sprinterski-2,40km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Kamil Włodarczyk zajmuje 13. miejsce w biegu na orientację U-18 (bieg sprinterski-2,60km) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Alicja Ewiak, Natalia Najman, Iwona Wicha zajmują 2. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
23-26 czerwca 2005 – Karol Myszkowski, Mateusz Wensław,Kamil Włodarczyk zajmują 9. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Sumperk (Czechy)
10-17 lipca 2005 – Agnieszka Grzelak zajmuje 23. miejsce w biegu na orientację U-20 (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Tenero (Szwajcaria)
10-17 lipca 2005 – Łukasz Nowacki zajmuje 74. miejsce w biegu na orientację U-20 (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Tenero (Szwajcaria)
10-17 lipca 2005 – Alicja Ewiak zajmuje 55. miejsce w biegu na orientację U-20 (bieg krótkodystansowy) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Tenero (Szwajcaria)
10-17 lipca 2005 – Filip Mazurek zajmuje 29. miejsce w biegu na orientację U-20 (bieg krótkodystansowy) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Tenero (Szwajcaria)
10-17 lipca 2005 – Alicja Ewiak, Małgorzata Kosińska, Iwona Wicha zajmują 15. miejsce w biegu na orientację U-20 (sztafety) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Tenero (Szwajcaria)
10-17 lipca 2005 – Kamil Włodarczyk, Łukasz Nowacki, Filip Mazurek zajmują 27. miejsce w biegu na orientację U-20 (sztafety) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Tenero (Szwajcaria)
7-15 sierpnia 2005 – Monika Depta zajmuje 23. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny-8,8km) na Mistrzostwach Świata, Aichi (Japonia)
7-15 sierpnia 2005 – Janusz Porzycz zajmuje 26. miejsce w biegu na orientację (bieg krótkodystansowy-5km) na Mistrzostwach Świata, Aichi (Japonia)
7-15 sierpnia 2005 – Monika Depta zajmuje 14. miejsce w biegu na orientację (bieg sprinterski-2,1km) ) na Mistrzostwach Świata, Aichi (Japonia)
7-15 sierpnia 2005 – Janusz Porzycz zajmuje 21. miejsce w biegu na orientację (bieg sprinterski-2,4km) na Mistrzostwach Świata, Aichi (Japonia)
5-11 września 2005 – Anna Kraj zajmuje 45. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średniodystansowy-17km) na Mistrzostwach Świata, Bańska Bystrzyca (Słowacja)
5-11 września 2005 – Mateusz Niedbała zajmuje 37. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średniodystansowy-19km) na Mistrzostwach Świata, Bańska Bystrzyca (Słowacja)
5-11 września 2005 – Dagmara Panas zajmuje 29. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (klasyczny-27,8km) na Mistrzostwach Świata, Bańska Bystrzyca (Słowacja)
5-11 września 2005 – Paweł Krzemiński zajmuje 53. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (klasyczny-39,8km) na Mistrzostwach Świata, Bańska Bystrzyca (Słowacja)
5-11 września 2005 – Anna Włodarczyk, Anna Kraj, Dagmara Panas zajmują 12. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafety-3x13,1km) na Mistrzostwach Świata, Bańska Bystrzyca (Słowacja)
5-11 września 2005 – Michał Parzych, Paweł Krzemiński, Mateusz Niedbała zajmują 13. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafety-3x18,8km) na Mistrzostwach Świata, Bańska Bystrzyca (Słowacja)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Monika Gajda zajmuje 20. miejsce, Magdalena Hełminiak zajmuje 29. miejsce, a Hanna Wiśniewska zajmuje 32. miejsce w biegu na orientację U-16 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Bartosz Pawlak zajmuje 3. miejsce, Maciej Hewelt zajmuje 11. miejsce, Kuba Drągowski zajmuje 20. miejsce, a Michał Olejnik zajmuje 45. miejsce w biegu na orientację U-16 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Monika Gajda zajmuje 4. miejsce, Hanna Wiśniewska zajmuje 14. miejsce, Magdalena Hełminiak zajmuje 28. miejsce, a Marta Majchrzak zajmuje 37. miejsce w biegu na orientację U-16 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Maciej Hewelt zajmuje 3. miejsce, Kuba Drągowski zajmuje 11. miejsce, Bartosz Pawlak zajmuje 15. miejsce, a Michał Olejnik zajmuje 34. miejsce w biegu na orientację U-16 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Magdalena Hełminiak, Hanna Wiśniewska, Monika Gajda zajmują 6. miejsce w biegu na orientację U-16 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Maciej Hewelt, Kuba Drągowski, Bartosz Pawlak zajmują 5. miejsce w biegu na orientację U-16 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Natalia Najman zajmuje 7. miejsce, Marlena Wieleba zajmuje 15. miejsce, Magdalena Leśniak zajmuje 42. miejsce, a Lucyna Drewniowska zajmuje 59. miejsce w biegu na orientację U-18 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Maciej Jasiński zajmuje 28. miejsce, Łukasz Zawodnik zajmuje 41. miejsce, a Jacek Morawski zajmuje 44. miejsce w biegu na orientację U-18 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Magdalena Leśniak zajmuje 29. miejsce, Natalia Najman zajmuje 32. miejsce, Marlena Wieleba zajmuje 41. miejsce, a Lucyna Drewniowska zajmuje 64. miejsce w biegu na orientację U-18 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Maciej Jasiński zajmuje 17. miejsce, Łukasz Zawodnik zajmuje 27. miejsce, a Jacek Morawski zajmuje 60. miejsce w biegu na orientację U-18 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Marlena Wieleba, Magdalena Leśniak, Natalia Najman zajmują 14. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
29 czerwca-2 lipca 2006 – Łukasz Zawodnik, Jacek Morawski, Maciej Jasiński) zajmują 8. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Skofja Loka (Słowenia)
2-7 lipca 2006 – Weronika Machowska zajmuje 47. miejsce, Alicja Ewiak zajmuje 56. miejsce, Iwona Wicha zajmuje 76. miejsce, a Agnieszka Grzelak zajmuje 87. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Druskienniki (Litwa)
2-7 lipca 2006 – Filip Mazurek zajmuje 18. miejsce, Tomasz Lubkiewicz zajmuje 34. miejsce, Łukasz Nowacki zajmuje 37. miejsce, Kamil Włodarczyk zajmuje 74. miejsce, a Mateusz Wensław zajmuje 98. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Druskienniki (Litwa)
2-7 lipca 2006 – Iwona Wicha zajmuje 35. miejsce, a Alicja Ewiak zajmuje 51. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Druskienniki (Litwa)
2-7 lipca 2006 – Filip Mazurek zajmuje 21. miejsce, a Łukasz Nowacki zajmuje 39. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Druskienniki (Litwa)
2-7 lipca 2006 – Agnieszka Grzelak zajmuje 36. miejsce, Weronika Machowska zajmuje 39. miejsce, Alicja Ewiak zajmuje 43. miejsce, a Małgorzata Kosińska zajmuje 88. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Druskienniki (Litwa)
2-7 lipca 2006 – Kamil Włodarczyk zajmuje 27. miejsce, Tomasz Pancerowicz zajmuje 43. miejsce, Tomasz Lubkiewicz zajmuje 64. miejsce, Mateusz Wensław zajmuje 66. miejsce, Łukasz Nowacki zajmuje 115. miejsce, a Filip Mazurek zajmuje 120. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Druskienniki (Litwa)
2-7 lipca 2006 – Alicja Ewiak, Weronika Machowska, Iwona Wicha zajmują 19. miejsce w biegu na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Druskienniki (Litwa)
2-7 lipca 2006 – Tomasz Lubkiewicz, Tomasz Pancerowicz, Kamil Włodarczyk) zajmują 15. miejsce w biegu na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Druskienniki (Litwa)
7-14 lipca 2006 – Monika Depta zajmuje 31. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Otepaa (Estonia)
7-14 lipca 2006 – Marta Florkowska zajmuje 35. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Otepaa (Estonia)
7-14 lipca 2006 – Robert Banach zajmuje 39. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Otepaa (Estonia)
7-14 lipca 2006 – Robert Banach zajmuje 30. miejsce w biegu na orientację(średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Otepaa (Estonia)
7-14 lipca 2006 – Sławomir Wożniak zajmuje 48. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Otepaa (Estonia)
7-14 lipca 2006 – Wojciech Kowalski, Robert Banach, Janusz Porzycz zajmują 19. miejsce w biegu na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Otepaa (Estonia)
9-14 lipca 2006 – Anna Kamińska zajmuje 37. miejsce, Anna Włodarczyk zajmuje 38. miejsce, a Dagmara Panas zajmuje 39. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Joensuu (Finlandia)
9-14 lipca 2006 – Michał Parzych zajmuje 53. miejsce, Mateusz Niedbała zajmuje 57. miejsce, Maciej Olesiński zajmuje 63. miejsce, Remigiusz Nowak zajmuje 65. miejsce, Paweł Krzemiński zajmuje 68. miejsce, a Jacek Wrzesiński zajmuje 97. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Joensuu (Finlandia)
9-14 lipca 2006 – Anna Włodarczyk zajmuje 38. miejsce, Anna Kamińska zajmuje 47. miejsce, a Dagmara Panas zajmuje 48. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Joensuu (Finlandia)
9-14 lipca 2006 – Paweł Krzemiński zajmuje 43. miejsce, Remigiusz Nowak zajmuje 49. miejsce, a Maciej Olesiński zajmuje 51. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Joensuu (Finlandia)
9-14 lipca 2006 – Anna Kamińska, Anna Włodarczyk, Dagmara Panas) zajmują 10. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Joensuu (Finlandia)
9-14 lipca 2006 – Paweł Krzemiński, Michał Parzych, Mateusz Niedbała zajmują 16. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Joensuu (Finlandia)
1-5 sierpnia 2006 – Monika Depta zajmuje 25. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Aarhus (Dania)
1-5 sierpnia 2006 – Marta Florkowska zajmuje 35. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Aarhus (Dania)
1-5 sierpnia 2006 – Wojciech Kowalski zajmuje 26. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Aarhus (Dania)
1-5 sierpnia 2006 – Monika Depta zajmuje 32. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Aarhus (Dania)
1-5 sierpnia 2006 – Marcin Richert zajmuje 32. miejsce, a Wojciech Kowalski zajmuje 34. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Aarhus (Dania)
1-5 sierpnia 2006 – Monika Depta, Marta Florkowska, Dorota Kosińska zajmują 10. miejsce w biegu na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Aarhus (Dania)
1-5 sierpnia 2006 – Wojciech Kowalski, Janusz Porzycz, Robert Banach zajmują 18. miejsce w biegu na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Aarhus (Dania)
31 sierpnia-3 września 2006 – Anna Kamińska zajmuje 18. miejsce, Dagmara Panas zajmuje 28. miejsce, Magdalena Dura zajmuje 40. miejsce, a Anna Włodarczyk zajmuje 43. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Mateusz Niedbała zajmuje 20. miejsce, Maciej Olesiński zajmuje 35. miejsce, Remigiusz Nowak zajmuje 46. miejsce, a Jacek Wrzesiński zajmuje 62. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Joanna Szombierska zajmuje 9. miejsce, Klaudia Bajorek zajmuje 10. miejsce, Anna Mucha zajmuje 20. miejsce, a Barbara Krzyśko zajmuje 21. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Paweł Krawczyk zajmuje 12. miejsce, Bartosz Krzyśko zajmuje 24. miejsce, Grzegorz Marcinkiewicz zajmuje 25. miejsce, Adrian Pyra zajmuje 28. miejsce, Artur Jackiewicz zajmuje 29. miejsce, a Mateusz Czajkowski zajmuje 30. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Anna Bryk zajmuje 2. miejsce, Anita Nowakowska zajmuje 7. miejsce, Anna Sobczyk zajmuje 10. miejsce, Joanna Polewska zajmuje 13. miejsce, Justyna Lutecka zajmuje 17. miejsce, a Żaneta Świeczak zajmuje 22. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Igor Juckiewicz zajmuje 7. miejsce, Piotr Pyra zajmuje 11. miejsce, Konrad Baran zajmuje 15. miejsce, Grzegorz Szwancarz zajmuje 17. miejsce, a Sebastian Wojtynek zajmuje 21. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Dagmara Panas zajmuje 24. miejsce, Anna Włodarczyk zajmuje 39. miejsce, a Magdalena Dura zajmuje 40. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (długi dystans-start masowy) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Remigiusz Nowak zajmuje 38. miejsce, Mateusz Niedbała zajmuje 41. miejsce, Michał Parzych zajmuje 50. miejsce, Jacek Wrzesiński zajmuje 51. miejsce, a Maciej Olesiński zajmuje 64. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (długi dystans-start masowy) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Beata Roszczyk zajmuje 15. miejsce, Joanna Szombierska zajmuje 16. miejsce, Klaudia Bajorek zajmuje 19. miejsce, Anna Mucha zajmuje 24. miejsce, a Barbara Krzyśko zajmuje 25. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (długi dystans-start masowy) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Grzegorz Marcinkiewicz zajmuje 15. miejsce, Bartosz Krzyśko zajmuje 21. miejsce, Mateusz Czajkowski zajmuje 23. miejsce, Artur Jackiewicz zajmuje 25. miejsce, a Adrian Pyra zajmuje 26. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (długi dystans-start masowy) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Anita Nowakowska zajmuje 12. miejsce, Anna Sobczyk zajmuje 14. miejsce, Anna Bryk zajmuje 15. miejsce, Żaneta Świeczak zajmuje 16. miejsce, a Joanna Polewska zajmuje 17. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (długi dystans-start masowy) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Igor Juckiewicz zajmuje 8. miejsce, Marek Wróbel zajmuje 18. miejsce, Piotr Pyra zajmuje 21. miejsce, a Sebastian Wojtynek zajmuje 22. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (długi dystans-start masowy) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Anna Kamińska, Magdalena Dura, Dagmara Panas zajmują 10. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Remigiusz Nowak, Maciej Olesiński, Mateusz Niedbała zajmują 11. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Klaudia Bajorek, Joanna Szombierska,Beata Roszczyk zajmują 14. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Mateusz Czajkowski, Artur Jackiewicz, Adrian Pyra zajmują 6. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Anna Bryk, Anita Nowakowska, Anna Sobczyk zajmują 2. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
31 sierpnia-3 września 2006 – Konrad Baran, Sebastian Wojtynek, Marek Wróbel zajmują 4. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Warszawa (Polska)
2007 – Polski Związek Biegu na Orientację zmienił nazwę na Polski Związek Orientacji Sportowej
4-9 czerwca 2007 – Anna Kamińska zajmuje 25. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Mateusz Niedbała zajmuje 29. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Anna Bryk zajmuje 9. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Karol Myszkowski zajmuje 9. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Żaneta Świeczak zajmuje 10. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Maciej Gromadka zajmuje 3. miejsce, a Grzegorz Szwancarz zajmuje 6. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Anna Kamińska zajmuje 16. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Mateusz Niedbała zajmuje 34. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Joanna Polewska zajmuje 13. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Karol Myszkowski zajmuje 3. miejsce, a Bartosz Krzyśko zajmuje 11. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Żaneta Świeczak zajmuje 7. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Sebastian Wojtynek zajmuje 2. miejsce, a Igor Juckiewicz zajmuje 4. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Anna Kamińska zajmuje 23. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Karol Myszkowski zajmuje 18. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Beata Roszczyk zajmuje 11. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Konrad Baran zajmuje 27. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Justyna Lutecka zajmuje 9. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Igor Juckiewicz zajmuje 6. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Remigiusz Nowak, Paweł Krzemiński, Mateusz Niedbała zajmują 18. miejsce U-21 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Castetlfiorenino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Anna Bryk, Beata Roszczyk, Joanna Szombierska zajmują 7. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Castetlfiorenino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Grzegorz Szwancarz, Bartosz Krzyśko, Karol Myszkowski zajmują 9. miejsce U-20 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Justyna Lutecka, Żaneta Świeczak, Marzena Szwancarz zajmują 2. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
4-9 czerwca 2007 – Igor Juckiewicz, Sebastian Wojtynek, Maciej Gromadka zajmują 4. miejsce U-17 w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Castelfiorentino (Włochy)
22-24 czerwca 2007 – Jolanta Kołosińska zajmuje 20. miejsce w biegu na orientację U-16 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Jakub Zieliński zajmuje 33. miejsce w biegu na orientację U-16 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Małgorzata Wicha zajmuje 3. miejsce w biegu na orientację U-16 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Damian Parzonka zajmuje 16. miejsce w biegu na orientację U-16 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Jolanta Kołosińska, Paulina Faron, Małgorzata Wicha zajmują 10. miejsce w biegu na orientację U-16 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Rafał Matyja, Jakub Zieliński, Damian Parzonka zajmują 7. miejsce w biegu na orientację U-16 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Monika Gajda zajmuje 15. miejsce w biegu na orientację U-18 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Bartosz Pawlak zajmuje 6. miejsce w biegu na orientację U-18 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Maciej Jasiński zajmuje 12. miejsce w biegu na orientację U-18 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Anna Koconka, Monika Gajda, Hanna Wiśniewska zajmują 5. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
22-24 czerwca 2007 – Maciej Jasiński, Bartosz Pawlak, Jacek Morawski zajmują 8. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Eger (Węgry)
5-12 sierpnia 2007 – Anna Kamińska zajmuje 24. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Nove Mesto na Morave (Czechy)
5-12 sierpnia 2007 – Mateusz Niedbała zajmuje 32. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Nove Mesto na Morave (Czechy)
5-12 sierpnia 2007 – Anna Kamińska zajmuje 28. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Nove Mesto na Morave (Czechy)
5-12 sierpnia 2007 – Karol Myszkowski zajmuje 9. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Nove Mesto na Morave (Czechy)
5-12 sierpnia 2007 – Anna Kamińska zajmuje 38. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Nove Mesto na Morave (Czechy)
5-12 sierpnia 2007 – Karol Myszkowski zajmuje 44. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Nove Mesto na Morave (Czechy)
5-12 sierpnia 2007 – Anna Bryk, Beata Roszczyk, Anna Kamińska zajmują 12. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Nove Mesto na Morave (Czechy)
5-12 sierpnia 2007 – Maciej Gromadka, Mateusz Niedbała, Karol Myszkowski zajmują 10. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Nove Mesto na Morave (Czechy)
10-26 sierpnia 2007 – Anna Górnicka-Antonowicz zajmuje 24. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Kijów (Ukraina)
10-26 sierpnia 2007 – Anna Górnicka-Antonowicz zajmuje 27. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Kijów (Ukraina)
10-26 sierpnia 2007 – Wojciech Kowalski zajmuje 13. miejsce, a Wojciech Dwojak zajmuje 31. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Kijów (Ukraina)
10-26 sierpnia 2007 – Anna Górnicka-Antonowicz zajmuje 23. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Kijów (Ukraina)
10-26 sierpnia 2007 – Wojciech Kowalski, Jacek Nowak, Wojciech Dwojak zajmują 15. miejsce w biegu na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Kijów (Ukraina)
25 maja-1 czerwca 2008 – Monika Depta zajmuje 21. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Ventspils (Łotwa)
25 maja-1 czerwca 2008 – Wojciech Kowalski zajmuje 17. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Ventspils (Łotwa)
25 maja-1 czerwca 2008 – Monika Depta zajmuje 39. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Ventspils (Łotwa)
25 maja-1 czerwca 2008 – Wojciech Dwojak, Marcin Richert, Wojciech Kowalski zajmują 14. miejsce w biegu na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Europy, Ventspils (Łotwa)
30 czerwca-6 lipca 2008 – Daria Lajn zajmuje 26. miejsce, Marlena Wieleba zajmuje 82. miejsce, Monika Gajda zajmuje 84. miejsce, a Hanna Wiśniewska zajmuje 94. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Göteborg (Szwecja)
30 czerwca-6 lipca 2008 – Jacek Morawski zajmuje 34. miejsce, Maciej Jasiński zajmuje 83. miejsce, Maciej Hewelt zajmuje 93. miejsce, a Rafał Podziński zajmuje 99. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Göteborg (Szwecja)
30 czerwca-6 lipca 2008 – Daria Lajn zajmuje 39. miejsce, a Monika Gajda zajmuje 46. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Göteborg (Szwecja)
30 czerwca-6 lipca 2008 – Maciej Jasiński zajmuje 55. miejsce, a Rafał Podziński zajmuje 58. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Göteborg (Szwecja)
30 czerwca-6 lipca 2008 – Monika Gajda zajmuje 18. miejsce, Hanna Wiśniewska zajmuje 38. miejsce, Daria Lajn zajmuje 53. miejsce, a Marlena Wieleba zajmuje 83. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Göteborg (Szwecja)
30 czerwca-6 lipca 2008 – Maciej Hewelt zajmuje 44. miejsce, Maciej Jasiński zajmuje 62. miejsce, Rafał Podziński zajmuje 74. miejsce, a Jacek Morawski zajmuje 75. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Göteborg (Szwecja)
30 czerwca-6 lipca 2008 – Daria Lajn, Marlena Wieleba, Monika Gajda zajmują 15. miejsce w biegu na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Göteborg (Szwecja)
10-20 lipca 2008 – Robert Banach zajmuje 32. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Ołomuniec (Czechy)
10-20 lipca 2008 – Wojciech Kowalski zajmuje 31. miejsce, a Wojciech Dwojak zajmuje 39. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Ołomuniec (Czechy)
10-20 lipca 2008 – Wojciech Kowalski zajmuje 26. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Ołomuniec (Czechy)
10-20 lipca 2008 – Wojciech Dwojak, Robert Banach, Wojciech Kowalski zajmują 12. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) ) na Mistrzostwach Świata, Ołomuniec (Czechy)
10-12 października 2008 – Hanna Klimkowska zajmuje 35. miejsce, a Anna Morawska zajmuje 62. miejsce w biegu na orientację U-16 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Michał Olejnik zajmuje 3. miejsce, Mikołaj Dutkowski zajmuje 30. miejsce, Dominik Wels zajmuje 33. miejsce, a Bartosz Kaszuba zajmuje 46. miejsce w biegu na orientację U-16 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Hanna Wiśniewska zajmuje 8. miejsce, Monika Gajda zajmuje 14. miejsce, a Ewa Gwóźdź zajmuje 43. miejsce w biegu na orientację U-18 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Maciej Hewelt zajmuje 12. miejsce, Rafał Podziński zajmuje 21. miejsce, Bartosz Pawlak zajmuje 25. miejsce, a Kuba Drągowski zajmuje 58. miejsce w biegu na orientację U-18 (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Hanna Klimkowska zajmuje 20. miejsce, Natalia Ewiak zajmuje 50. miejsce, a Anna Morawska zajmuje 75. miejsce w biegu na orientację U-16 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Piotr Parfianowicz zajmuje 2. miejsce, Dominik Wels zajmuje 6. miejsce, Michał Olejnik zajmuje 8. miejsce, a Mikołaj Dutkowski zajmuje 29. miejsce w biegu na orientację U-16 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Monika Gajda zajmuje 6. miejsce, Hanna Wiśniewska zajmuje 8. miejsce, a Ewa Gwóźdź zajmuje 48. miejsce w biegu na orientację U-18 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Maciej Hewelt zajmuje 25. miejsce, Bartosz Pawlak zajmuje 27. miejsce, Sławomir Cygler zajmuje 39. miejsce, a Kuba Drągowski zajmuje 50. miejsce w biegu na orientację U-18 (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Natalia Ewiak, Hanna Klimkowska, Anna Morawska zajmują 14. miejsce w biegu na orientację U-16 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Mikołaj Dutkowski, Piotr Parfianowicz, Michał Olejnik zajmują 7. miejsce w biegu na orientację U-16 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Ewa Gwóźdź, Monika Gajda, Hanna Wiśniewska zajmują 8. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
10-12 października 2008 – Rafał Podziński, Sławomir Cygler, Bartosz Pawlak zajmują 9. miejsce w biegu na orientację U-18 (sztafety) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria)
24-31 sierpnia 2008 – Anna Kamińska zajmuje 7. miejsce, Anna Włodarczyk zajmuje 26. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Robert Banach zajmuje 7. miejsce, Paweł Krzemiński zajmuje 18. miejsce, Bartłomiej Bober zajmuje 47. miejsce, a Mateusz Niedbała dyskwalifikacja w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Beata Roszczyk zajmuje 15. miejsce, Barbara Sanocka zajmuje 20. miejsce, Marzena Szwancarz zajmuje 28. miejsce, a Julia Linowska zajmuje 29. miejsce (juniorki) w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Grzegorz Szwancarz zajmuje 19. miejsce, a Karol Myszkowski, Maciej Gromadka i Sebastian Wojtynek zostali zdyskwalifikowani (juniorzy) w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Anna Włodarczyk zajmuje 36. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Mateusz Niedbała zajmuje 18. miejsce, Robert Banach zajmuje 19. miejsce, Paweł Krzemiński zajmuje 54. miejsce, Bartłomiej Bober zajmuje 71. miejsce, a Bartosz Krzyśko zajmuje 79. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Beata Roszczyk zajmuje 12. miejsce, Marzena Szwancarz zajmuje 20. miejsce, Joanna Polewska zajmuje 22. miejsce, Barbara Sanocka zajmuje 23. miejsce, Julita Linowska zajmuje 35. miejsce, a Edyta Cegiełka zajmuje 36. miejsce (juniorki) w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Maciej Gromadka zajmuje 3. miejsce, Karol Myszkowski zajmuje 11. miejsce, Grzegorz Szwancarz zajmuje 21. miejsce, Sebastian Wojtynek zajmuje 29. miejsce, a Konrad Baran i Artur Jackiewicz zostali zdyskwalifikowani (juniorzy) w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Anna Kamińska zajmuje 22. miejsce, Anna Włodarczyk zajmuje 37. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Robert Banach zajmuje 29. miejsce, Mateusz Niedbała zajmuje 51. miejsce, a Bartłomiej Bober zajmuje 56. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Joanna Polewska zajmuje 20. miejsce, Beata Roszczyk zajmuje 25. miejsce, Edyta Cegiełka zajmuje 30. miejsce, Julita Linowska zajmuje 32. miejsce, Barbara Sanocka zajmuje 33. miejsce, a Marzena Szwancarz zajmuje 35. miejsce (juniorki) w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Karol Myszkowski zajmuje 6. miejsce, Maciej Gromadka zajmuje 8. miejsce, Sebastian Wojtynek zajmuje 15. miejsce, Artur Jackiewicz zajmuje 31. miejsce, Grzegorz Szwancarz zajmuje 41. miejsce, a Konrad Baran zajmuje 52. miejsce (juniorzy) w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Anna Włodarczyk, Justyna Lutecka, Anna Kamińska zajmują 8. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Paweł Krzemiński, Mateusz Niedbała, Robert Banach zajmują 10. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Joanna Polewska, Barbara Sanocka, Beata Roszczyk zajmują 5. miejsce (juniorki) w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata Stare Jabłonki (Polska)
24-31 sierpnia 2008 – Sebastian Wojtynek, Karol Myszkowski, Maciej Gromadka zajmują 2. miejsce (juniorzy) w rowerowej jeździe na orientację (sztafety) na Mistrzostwach Świata, Stare Jabłonki (Polska)
22-28 września 2008 – Anna Kamińska zajmuje 8. miejsce, Anna Włodarczyk zajmuje 31. miejsce, Joanna Polewska zajmuje 40. miejsce, a Beata Roszczyk zajmuje 41. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Nida (Litwa)
22-28 września 2008 – Maciej Gromadka zajmuje 14. miejsce, Mateusz Niedbała zajmuje 40. miejsce, Sebastian Wojtynek zajmuje 56. miejsce, a Karol Myszkowski zajmuje 61. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Nida (Litwa)
22-28 września 2008 – Anna Kamińska zajmuje 9. miejsce, Anna Włodarczyk zajmuje 28. miejsce, Beata Roszczyk zajmuje 37. miejsce, a Joanna Polewska zajmuje 39. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Nida (Litwa)
22-28 września 2008 – Karol Myszkowski zajmuje 21. miejsce, Maciej Gromadka zajmuje 37. miejsce, Mateusz Niedbała zajmuje 42. miejsce, a Sebastian Wojtynek zajmuje 48. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Nida (Litwa)
22-28 września 2008 – Anna Kamińska zajmuje 9. miejsce, Anna Włodarczyk zajmuje 19. miejsce, Beata Roszczyk zajmuje 36. miejsce, a Joanna Polewska zajmuje 40. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Nida (Litwa)
22-28 września 2008 – Mateusz Niedbała zajmuje 20. miejsce, Karol Myszkowski zajmuje 42. miejsce, Sebastian Wojtynek i Maciej Gromadka zostali zdyskwalifikowani w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy, Nida (Litwa)
22-28 września 2008 – Anna Włodarczyk, Beata Roszczyk, Anna Kamińska zajmują 9. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy, Nida (Litwa)
22-28 września 2008 – Maciej Gromadka, Mateusz Niedbała, Karol Myszkowski zajmują 8. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy, Nida (Litwa)
22-28 czerwca 2009 – Anna Kamińska zajmuje 24. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Robert Banach zajmuje 15. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Anna Kamińska zajmuje 16. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Mateusz Niedbała zajmuje 28. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Europy, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Anna Kamińska zajmuje 31. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans długi) na Mistrzostwach Europy, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Karol Myszkowski został zdyskwalifikowany w rowerowej jeździe na orientację (dystans długi) na Mistrzostwach Europy, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Beata Roszczyk zajmuje 13. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Maciej Gromadka zajmuje 4. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Beata Roszczyk zajmuje 19. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Maciej Gromadka zajmuje 2. miejsce, a Sebastian Wojtynek zajmuje 33. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Beata Roszczyk zajmuje 14. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans długi) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Maciej Gromadka zajmuje 2. miejsce, a Sebastian Wojtynek zajmuje 26. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans długi) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Edyta Cegiełka, Joanna Polewska, Beata Roszczyk zajmują 4. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hillerød (Dania)
22-28 czerwca 2009 – Grzegorz Szwancarz, Mateusz Kozak, Sebastian Wojtynek zajmują 9. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hillerød (Dania)
2-5 lipca 2009 – Anna Morawska zajmuje 11. miejsce U-16 w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Piotr Parfianowicz zajmuje 4. miejsce U-16 w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Anna Morawska zajmuje 40. miejsce U-16 w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Robert Niewiedziała zajmuje 33. miejsce U-16 w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Piotr Parfianowicz, Robert Niewiedziała, Witold Jasiński zajmują 9. miejsce U-16 w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Urszula Morawska zajmuje 17. miejsce U-18 w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Rafał Podziński zajmuje 31. miejsce U-18 w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Paulina Faron zajmuje 10. miejsce U-18 w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Rafał Podziński zajmuje 5. miejsce U-18 w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Jolanta Kołosińska, Urszula Morawska, Paulina Faron zajmują 11. miejsce U-18 w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
2-5 lipca 2009 – Rafał Podziński, Jakub Zieliński, Michał Olejnik zajmują 6. miejsce U-18 w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Kopaonik (Serbia)
5-11 lipca 2009 – Monika Gajda zajmuje 23. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Trydent (Włochy)
5-11 lipca 2009 – Maciej Jasiński zajmuje 92. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Trydent (Włochy)
5-11 lipca 2009 – Hanna Wiśniewska zajmuje 18. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Trydent (Włochy)
5-11 lipca 2009 – Jacek Morawski zajmuje 11. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Trydent (Włochy)
5-11 lipca 2009 – Daria Lajn zajmuje 23. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Trydent (Włochy)
5-11 lipca 2009 – Bartosz Pawlak zajmuje 50. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Trydent (Włochy)
5-11 lipca 2009 – Monika Gajda, Hanna Wiśniewska, Daria Lajn zajmują 15. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Trydent (Włochy)
5-11 lipca 2009 – Jacek Morawski, Maciej Jasiński,Bartosz Pawlak zajmują 11. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Trydent (Włochy)
9-16 sierpnia 2009 – Anna Kamińska zajmuje 5. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Ben Shemen (Izrael)
9-16 sierpnia 2009 – Maciej Gromadka zajmuje 12. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Ben Shemen (Izrael)
9-16 sierpnia 2009 – Anna Kamińska zajmuje 7. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Ben Shemen (Izrael)
9-16 sierpnia 2009 – Mateusz Niedbała zajmuje 30. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Ben Shemen (Izrael)
9-16 sierpnia 2009 – Anna Kamińska zajmuje 14. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans długi) na Mistrzostwach Świata, Ben Shemen (Izrael)
9-16 sierpnia 2009 – Mateusz Niedbała zajmuje 37. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans długi) na Mistrzostwach Świata, Ben Shemen (Izrael)
16-23 sierpnia 2009 – Hanna Wiśniewska zajmuje 36. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Miszkolc (Węgry)
16-23 sierpnia 2009 – Wojciech Kowalski zajmuje 14. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Miszkolc (Węgry)
16-23 sierpnia 2009 – Wojciech Dwojak zajmuje 35. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Miszkolc (Węgry)
16-23 sierpnia 2009 – Robert Banach zajmuje 24. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Miszkolc (Węgry)
16-23 sierpnia 2009 – Wojciech Dwojak, Robert Banach, Wojciech Kowalski zajmują 6. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata, Miszkolc (Węgry)
1-4 lipca 2010 – Angelika Haniszewska zajmuje 13. miejsce U-16 w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Witold Jasiński zajmuje 21. miejsce U-16 w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Angelika Haniszewska zajmuje 15. miejsce, a Angelika Maciejewska zajmuje 16. miejsce U-16 w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Piotr Parfianowicz zajmuje 1. miejsce, a Krzysztof Wołowczyk zajmuje 16. miejsce U-16 w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Angelika Haniszewska, Agata Stankiewicz, Angelika Maciejewska zajmują 16. miejsce U-16 w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Witold Jasiński, Krzysztof Wołowczyk, Piotr Parfianowicz zajmują 12. miejsce U-16 w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Hanna Klimkowska zajmuje 21. miejsce U-18 w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Damian Rychły zajmuje 24. miejsce U-18 w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Anna Morawska zajmuje 14. miejsce U-18 w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Robert Niewiedziała zajmuje 23. miejsce, a Michał Olejnik zajmuje 24. miejsce U-18 w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria (Hiszpania)
1-4 lipca 2010 – Natalia Ewiak, Hanna Klimkowska, Anna Morawska zajmują 3. miejsce U-18 w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria
1-4 lipca 2010 – Robert Niewiedziała, Marek Wojnowicz, Michał Olejnik zajmują 12. miejsce U-18 w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Soria
4-10 lipca 2010 – Hanna Wiśniewska zajmuje 2. miejsce, Monika Gajda zajmuje 3. miejsce, a Angelika Lińska zajmuje 110. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Aalborg (Dania)
4-10 lipca 2010 – Piotr Parfianowicz zajmuje 52. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Aalborg (Dania)
4-10 lipca 2010 – Hanna Wiśniewska zajmuje 23. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Aalborg (Dania)
4-10 lipca 2010 – Rafał Podziński zajmuje 14. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Aalborg (Dania)
4-10 lipca 2010 – Monika Gajda zajmuje 5. miejsce, a Hanna Wiśniewska zajmuje 7. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Aalborg (Dania)
4-10 lipca 2010 – Rafał Podziński zajmuje 26. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Aalborg (Dania)
4-10 lipca 2010 – Paulina Faron, Monika Gajda, Hanna Wiśniewska zajmują 4. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Aalborg (Dania)
4-10 lipca 2010 – Rafał Podziński, Michał Olejnik, Bartosz Pawlak zajmują 5. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Aalborg (Dania)
11-17 lipca 2010 – Anna Kamińska zajmuje 1. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Mateusz Niedbała zajmuje 41. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Barbara Sanocka (juniorka) zajmuje 14. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Maciej Gromadka (junior) zajmuje 10. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Anna Kamińska zajmuje 4. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Mateusz Niedbała zajmuje 50. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Barbara Sanocka (juniorka) zajmuje 6. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Maciej Gromadka (junior) zajmuje 5. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Anna Kamińska zajmuje 7. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Mateusz Niedbała zajmuje 40. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Barbara Sanocka (juniorka) zajmuje 7. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Maciej Gromadka (junior) zajmuje 2. miejsce, a Sebastian Wojtynek zajmuje 9. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
11-17 lipca 2010 – Sebastian Wojtynek, Mateusz Niedbała, Maciej Gromadka zajmują 12. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata, Montalegre (Portugalia)
8-15 sierpnia 2010 – Hanna Wiśniewska zajmuje 19. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Trondheim (Norwegia)
8-15 sierpnia 2010 – Wojciech Kowalski zajmuje 21. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata, Trondheim (Norwegia)
8-15 sierpnia 2010 – Hanna Wiśniewska zajmuje 24. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Trondheim (Norwegia)
8-15 sierpnia 2010 – Wojciech Dwojak zajmuje 40. miejsce w biegu na orientację (średni dystans) na Mistrzostwach Świata, Trondheim (Norwegia)
8-15 sierpnia 2010 – Monika Gajda zajmuje 32. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Trondheim (Norwegia)
8-15 sierpnia 2010 – Wojciech Kowalski zajmuje 18. miejsce w biegu na orientację (dystans klasyczny) na Mistrzostwach Świata, Trondheim (Norwegia)
8-15 sierpnia 2010 – Hanna Wiśniewska, Monika Gajda, Daria Lajn zajmują 14. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata, Trondheim (Norwegia)
8-15 sierpnia 2010 – Jacek Morawski, Wojciech Dwojak, Wojciech Kowalski zajmują 14. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata, Trondheim (Norwegia)
23-26 czerwca 2011 – Robert Niewdziała zajmuje 3. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów (EYOC), Czechy
23-26 czerwca 2011 – Piotr Parfianowicz zajmuje 1. miejsce, a Krzysztof Wołowczyk zajmuje 3. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów (EYOC), Czechy
2-9 lipca 2011 – Michał Olejnik zajmuje 5. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Wejherowo (Polska)
2-9 lipca 2011 – Piotr Parfianowicz, Rafał Podziński, Michał Olejnik zajmują 1. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Świata Juniorów, Wejherowo (Polska)
20-28 sierpnia 2011 – Anna Kamińska zajmuje 2. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (średni dystans-middle) na Mistrzostwach Świata, Vicenza (Włochy)
17-25 września 2011 – Barbara Sanocka zajmuje 2. miejsce (U-20) w górskiej rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Wyborg (Rosja)
17-25 września 2011 – Anna Kamińska zajmuje 3. miejsce (U-21) w górskiej rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy, Wyborg (Rosja)
17-25 września 2011 – Maciej Gromadka zajmuje 17. miejsce, a Sebastian Wojtynek zajmuje 42. miejsce (U-21) w górskiej rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Wyborg (Rosja)
24-27 czerwca 2012 – Angelika Maciejewska zajmuje 1. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów (EYOC), Bugeat (Francja)
24-27 czerwca 2012 – Krzysztof Wołowczyk zajmuje 3. miejsce w biegu na orientację (bieg klasyczny) na Mistrzostwach Europy Juniorów (EYOC), Bugeat (Francja)
24-27 czerwca 2012 – Krzysztof Rzeńca oraz Krzysztof Wołowczyk zajmują 3. miejsca w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów (EYOC), Bugeat (Francja)
24-27 czerwca 2012 – Angelika Maciejewska zajmuje 1. miejsce w biegu na orientację (sprint) na Mistrzostwach Europy Juniorów (EYOC), Bugeat (Francja)
24-27 czerwca 2012 – Radosław Piotrowski, Łukasz Wiśniewski, Krzysztof Rzeńca zajmują 1. miejsce w biegu na orientację (sztafeta) na Mistrzostwach Europy Juniorów (EYOC), Bugeat (Francja)
20-25 sierpnia 2012 – Anna Kamińska zajmuje 3. miejsce w rowerowej jeździe na orientację (sprint) na Mistrzostwach Świata MTB, Veszprem (Węgry)
17 czerwca 2013 – Maciej Gromadka (Elita) zajmuje 8. miejsce, a Grzegorz Marcinkiewicz zajmuje 53. miejsce (sprint-6,6 km) w rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Krasnobród (Polska)
17 czerwca 2013 – Piotr Dolatowski zajmuje 7. miejsce, Radosław Jaroszek zajmuje 24. miejsce, Filip Sikorski zajmuje 25. miejsce, a Arkadiusz Kubica zajmuje 26. miejsce U-20 (sprint-5,8 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
17 czerwca 2013 – Julita Linowska zajmuje 3. miejsce U-20 (sprint-5,3 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
17 czerwca 2013 – Jakub Jaroszek zajmuje 2. miejsce, Tymoteusz Pieczka zajmuje 4. miejsce, Artur Żebrowski zajmuje 11. miejsce, Patryk Lewandowski zajmuje 15. miejsce, Łukasz Czerniak zajmuje 18. miejsce, a Patryk Szymczak zajmuje 22. miejsce U-17 (sprint-5,3 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
17 czerwca 2013 – Martyna Lamorska zajmuje 8. miejsce, Maria Prusik zajmuje 13. miejsce, Natalia Brejnak zajmuje 14. miejsce, Aleksandra Szymainda zajmuje 15. miejsce, Małgorzata Szala zajmuje 16. miejsce, Magdalena Repak zajmuje 17. miejsce, Ewelina Mikulska zajmuje 18. miejsce, a Agnieszka Lisewska zajmuje 20. miejsce U-17 (sprint-4,5 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
17 czerwca 2013 – Bartosz Niebielski zajmuje 6. miejsce U-14 (sprint-3,1 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
17 czerwca 2013 – Weronika Sulikowska zajmuje 4. miejsce, Paulina gała zajmuje 5. miejsce, a Karolina Oleœniewicz zajmuje 6. miejsce U-14 (sprint-3,1 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
17 czerwca 2013 – Ludomir Parfianowicz zajmuje 6. miejsce w kategorii 40-50 lat (sprint-5,3 km) w rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Krasnobród (Polska)
17 czerwca 2013 – Konrad Janowski zajmuje 1. miejsce w kategorii 60 lat (sprint-4,5 km) w rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Krasnobród (Polska)
18 czerwca 2013 – Maciej Gromadka (Elita) zajmuje 21. miejsce, Sebastian Wojtynek zajmuje 32. miejsce, a Grzegorz Marcinkiewicz zajmuje 51. miejsce (Middle-11,5 km) w rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Krasnobród (Polska)
18 czerwca 2013 – Radosław Jaroszek zajmuje 16. miejsce, Piotr Dolatowski zajmuje 23. miejsce, Filip Sikorski zajmuje 26. miejsce, a Arkadiusz Kubica zajmuje 27. miejsce U-20 (Middle-8,2 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
18 czerwca 2013 – Julita Linowska zajmuje 11. miejsce U-20 (Middle-5,2 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
18 czerwca 2013 – Jakub Jaroszek zajmuje 5. miejsce, Patryk Lewandowski zajmuje 14. miejsce, Patryk Szymczak zajmuje 16. miejsce, Tymoteusz Pieczka zajmuje 20. miejsce, Łukasz Czerniak zajmuje 23. miejsce, a Artur Żebrowski zajmuje 26. miejsce U-17 (Middle-5,2 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
18 czerwca 2013 – Maria Prusik zajmuje 4. miejsce, Aleksandra Szymainda zajmuje 11. miejsce, Martyna Lamorska zajmuje 13. miejsce, Magdalena Repak zajmuje 14. miejsce, Ewelina Mikulska zajmuje 15. miejsce, Agnieszka Lisewska zajmuje 17. miejsce, Natalia Brejnak zajmuje 19. miejsce, a Małgorzata Szala zajmuje 21. miejsce U-17 (Middle-4,4 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
18 czerwca 2013 – Bartosz Niebielski zajmuje 1. miejsce U-14 (Middle-2,6 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
18 czerwca 2013 – Aleksandra Oleszek zajmuje 2. miejsce, Paulina Gała zajmuje 4. miejsce, Weronika Sulikowska zajmuje 5. miejsce, a Karolina Oleœniewicz zajmuje 6. miejsce U-14 (Middle-2,6 km) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
18 czerwca 2013 – Ludomir Parfianowicz zajmuje 3. miejsce w kategorii 40-50 lat (Middle-8,2 km) w rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Krasnobród (Polska)
18 czerwca 2013 – Konrad Janowski zajmuje 1. miejsce, a Jerzy Hiller zostaje zdyskwalifikowany w kategorii 60 lat (Middle-5,2 km) w rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Krasnobród (Polska)
19 czerwca 2013 – Maciej Gromadka, Grzegorz Marcinkiewicz, Sebastian Wojtynek (Elita) zajmują 12. miejsce (sztafety) w rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Krasnobród (Polska)
19 czerwca 2013 – Radosław Jaroszek, Filip Sikorski, Piotr Dolatowski zajmują 6. miejsce U-20 (sztafety) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
19 czerwca 2013 – Patryk Szymczak, Artur Żebrowski, Łukasz Czerniak zajmują 5. miejsce, a Jakub Jaroszek, Patryk Lewandowski, Tymoteusz Pieczka zajmują 6. miejsce U-17 (sztafety) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
19 czerwca 2013 – Aleksandra Szymainda, Maria Prusik, Martyna Lamorska zajmują 3. miejsce, a Natalia Brejnak, Magdalena Repak, Agnieszka Lisewska zajmują 4. miejsce U-17 (sztafety) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
20 czerwca 2013 – Anna Kamińska (Elita) zajmuje 32. miejsce (sprint-5,8 km) na Mistrzostwach Europy, Krasnobród (Polska)
22 czerwca 2013 – Anna Kamińska /Maciej Gromadka zajmują 4. miejsce (sztafety sprinterskie) w rowerowej jeździe na orientację na Mistrzostwach Europy, Krasnobród (Polska)
22 czerwca 2013 – Magdalena Repak/Radosław Jaroszek U-20 zajmują 3. miejsce (sztafety sprinterskie) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
22 czerwca 2013 – Natalia Brejnak/Łukasz Czerniak U-17 zajmują 3. miejsce (sztafety sprinterskie) w rowerowej jeździe na orientację w Pucharze Europy, Krasnobród (Polska)
1 lipca 2013 – Piotr Parfianowicz (UNTS Warszawa) zajmuje 1. miejsce, Krzysztof Wołowczyk (UNTS Warszawa) zajmuje 42. miejsce, Mateusz Podsiadły (WKS Śląsk Wrocław) zajmuje 103. miejsce, Mateusz Dzioba (MKS Paulinum Jelenia Góra) zajmuje 109. miejsce, a Radosław Piotrowski (UKS Azymut Gdynia) zajmuje 110. miejsce (9,9 km) w biegu na orientację na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hradec Kralove (Czechy)
1 lipca 2013 – Weronika Cych (WKS Śląsk Wrocław)zajmuje 17. miejsce, Anna Morawska (UKS Azymut 45 Gdynia) zajmuje 69. miejsce, Angelika Haniszewska (UKS Tukan Iwiny) zajmuje 71. miejsce, a Agata Stankiewicz (UKS Orientuś Łódź) zajmuje 93. miejsce (9,9 km) w biegu na orientację na Mistrzostwach Świata Juniorów, Hradec Kralove (Czechy)