Szermierka

A A A

Najważniejsze daty w historii szermierki

28 maja 1922 – powstaje Polski Związek Szermierczy we Lwowie
1924 – Wanda Dubieńska odpada w eliminacjach (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu (Francja)
1924 – Konrad Winkler odpada w eliminacjach (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu (Francja)
1924 – Alfred Ader, Adam Papée, Konrad Winkler, Jerzy Zabielski drużynowo odpają w eliminacjach (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu (Francja)
1928 – Tadeusz Friedrich, Kazimierz Laskowski, Aleksander Małecki, Adam Papee, Władysław Segda, Jerzy Zabielski zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Amsterdamie (Holandia)
1930 – Tadeusz Friedrich, Kazimierz Laskowski, Leszek Lubicz-Nycz, Adam Papee, Władysław Segda, Kazimierz Szemplinski zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Liege (Belgia)
1932 – Władysław Dobrowolski, Tadeusz Friedrich, Leszek Lubicz-Nycz, Adam Papee, Władysław Segda, Marian Suski zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles (USA)
1934 – Władysław Dobrowolski, Tadeusz Friedrich, Leszek Lubicz-Nycz, Adam Papee, Władysław Segda, Marian Suski zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Warszawie (Polska)
1953 – Zbigniew Czajkowski, Zygmunt Pawlas, Leszek Suski, Jerzy Pawłowski, Wojciech Zabłocki zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Brukseli (Belgia)
1953 – Wojciech Zabłocki zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Paryżu (Francja)
1954 – Jerzy Pawłowski, Wojciech Zabłocki, Zygmunt Pawlas, Andrzej Piatkowski, Marek Kuszewski zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Luksemburgu
1956 – Jerzy Pawłowski zdobywa srebrny medal (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Melbourne (Australia)
1956 – Marek Kuszewski, Zbigniew Pawlas, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Wojciech Zabłocki, Ryszard Zub zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Melbourne (Australia)
1956 – Jerzy Wojciechowski zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Luksemburgu
1957 – Jerzy Pawłowski zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Paryżu (Francja)
1957 – Jerzy Pawłowski, Zygmunt Pawlas, Andrzej Piątkowski, Marek Kuszewski, Jerzy Twardokens, Wojciech Zabłocki zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Paryżu (Francja)
1957 – Jerzy Wojciechowski zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Warszawie (Polska)
1958 – Jerzy Twardokens zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Filadelfii (USA)
1958 – Zygmunt Pawlas, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Marek Kuszewski, Jerzy Twardokens, Wojciech Zabłocki zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Filadelfii (USA)
1959 – Jerzy Pawłowski zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie (Węgry)
1959 – Emil Ochyra, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Włodzimierz Wójcik, Ryszard Zub, Wojciech Zabłocki zdobywają drużynowo złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie (Węgry)
1959 – Ryszard Parulski zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Paryżu (Francja)
1960 – Marek Kuszewski, Emil Ochyra, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Wojciech Zabłocki, Ryszard Zub zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Rzymie (Włochy)
1960 – Witold Woyda zajmuje 4. miejsce (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Rzymie (Włochy)
1960 – Egon Franke, Ryszard Kunze, Ryszard Parulski, Janusz Różycki, Witold Woyda drużynowo zajmują 5-8. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Rzymie (Włochy)
1960 – Janusz Majewski zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Leningradzie (ZSRR)
1961 – Ryszard Parulski zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Turynie (Włochy)
1961 – Emil Ochyra zdobywa srebrny medal, a Wojciech Zabłocki brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Turynie (Włochy)
1961 – Emil Ochyra, Jerzy Pawłowski, Franciszek Sobczak, Jerzy Wandzioch, Ryszard Zub, Wojciech Zabłocki zdobywają drużynowo złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Turynie (Włochy)
1961 – Egon Franke, Henryk Nielaba, Ryszard Parulski, Janusz Róycki, Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Turynie (Włochy)
1962 – Witold Woyda zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Buenos Aires (Argentyna)
1962 – Egon Franke, Ryszard Parulski, Janusz Różycki, Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Buenos Aires (Argentyna)
1962 – Jerzy Pawłowski zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Buenos Aires (Argentyna)
1962 – Egon Franke, Emil Ochyra, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Wojciech Zabłocki zdobywają drużynowo złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Buenos Aires (Argentyna)
1962 – Kazimierz Barburski zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Kairze (Egipt)
1963 – Jerzy Pawłowski zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Gdańsku (Polska)
1963 – Emil Ochyra, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Wojciech Zabłocki, Ryszard Zub zdobywają drużynowo złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Gdańsku (Polska)
1963 – Bohdan Andrzejewski, Bogdan Gonsior, Henryk Nielaba, Ryszard Parulski, Jerzy Strzałka zdobywają drużynowo złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Gdańsku (Polska)
1963 – Ryszard Parulski zdobywa srebrny medal, a Egon Franke zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Gdańsku (Polska)
1963 – Egon Franke, Ryszard Parulski, Janusz Różycki, Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w w Gdańsku (Polska)
1964 – Egon Franke zdobywa złoty medal, a Witold Woyda odpadł w rundzie pucharowej (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio (Japonia)
1964 – Egon Franke, Ryszard Parulski, Janusz Różycki, Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio (Japonia)
1964 – Emil Ochyra, Jerzy Pawłowski, Andrzej Piątkowski, Wojciech Zabłocki, Ryszard Zub zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio (Japonia)
1964 – Józef Nowara zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Budapeszcie (Węgry)
1965 – Jerzy Pawłowski zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Paryżu (Francja)
1965 – Ryszard Kunze, Adam Lisewski, Janusz Różycki, Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Paryżu (Francja)
1966 – Bogdan Gonsior zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Moskwie (ZSRR)
1966 – Jerzy Pawłowski zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Moskwie (ZSRR)
1966 – Egon Franke, Adam Lisewski, Ryszard Parulski, Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Moskwie (ZSRR)
1966 – Eugeniusz Gos zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Wiedniu (Austria)
1966 – Halina Balonówna zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Wiedniu (Austria)
1967 – Jerzy Pawłowski zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Montrealu (Kanada)
1967 – Egon Franke, Adam Lisewski, Ryszard Parulski, Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Montrealu (Kanada)
1967 – Marek Dąbrowski zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Teheranie (Iran)
1968 – Jerzy Pawłowski zdobywa srebrny medal (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Meksyku
1968 – Bohdan Andrzejewski, Kazimierz Barburski, Michał Butkiewicz, Bogdan Gonsior, Henryk Nielaba zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Igrzyskach Olimpijskich w Meksyku
1968 – Witold Woyda przegrywa w półfinale (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Meksyku
1968 – Egon Franke, Adam Lisewski, Ryszard Parulski, Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Meksyku
1968 – Zbigniew Matwiejew zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Londynie (Wielka Brytania)
1968 – Jerzy Kaczmarek zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Londynie (Wielka Brytania)
1969 – Bogdan Andrzejewski zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Hawanie (Kuba)
1969 – Ryszard Parulski zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Hawanie (Kuba)
1969 – Marek Dąbrowski, Jerzy Kaczmarek, Lech Koziejowski, Ryszard Parulski, Witold Woyda zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Hawanie (Kuba)
1969 – Krzysztof Grzegorek, Zygmunt Kawecki, Janusz Majewski, Józef Nowara, Jerzy Pawłowski zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Hawanie (Kuba)
1969 – Lech Koziejowski zdobywa złoty medal, a Marek Dąbrowski zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Genua (Włochy)
1970 – Marek Dąbrowski zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Ankarze (Turcja)
1970 – Kazimierz Barburski, Michał Butkiewicz, Bogdan Gonsior, Henryk Nielaba, Zbigniew Matwiejew zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Ankarze (Turcja)
1970 – Andrzej Kaliński zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Mińsku (ZSRR)
1971 – Marek Dąbrowski zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Wiedniu (Austria)
1971 – Marek Dąbrowski, Jerzy Kaczmarek, Lech Koziejowski, Adam Lisewski, Witold Woyda zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Wiedniu (Austria)
1971 – Halina Balonówna, Elbieta Cymerman, Joanna Rzymowska, Barbara Szeja, Krystyna Urbanska zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Wiedniu (Austria)
1971 – Jerzy Pawłowski zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Wiedniu (Austria)
1972 – Witold Woyda zdobywa złoty medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium (RFN)
1972 – Marek Dąbrowski, Arkadiusz Godel, Jerzy Kaczmarek, Lech Koziejowski, Witold Woyda zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium (RFN)
1972 – Jerzy Janikowski zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Madrycie (Hiszpania)
1972 – Arkadiusz Godel zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Madrycie (Hiszpania)
1972 – Grażyna Makowska zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Madrycie (Hiszpania)
1973 – Marek Dabrowski, Jerzy Kaczmarek, Lech Koziejowski, Leszek Martewicz, Witold Woyda zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Göteborgu (Szwecja)
1973 – Marceli Wiech zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Buenos Aires (Argentyna)
1974 – Marek Dąbrowski, Jerzy Kaczmarek, Lech Koziejowski, Leszek Martewicz, Ziemowit Wojciechowski, zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Grenoble (Francja)
1974 – Marceli Wiech zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Istambule (Turcja)
1975 – Jacek Bierkowski zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie (Węgry)
1978 – Arkadiusz Godel, Adam Robak, Marian Sypniewski, Leszek Martewicz, Bogusław Zych zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Hamburgu (RFN)
1978 – Małgorzata Bugajska, Agnieszka Dubrawska, Jolanta Królikowska, Delfina Skapska, Barbara Wysoczańska, zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Hamburgu (RFN)
1978 – Andrzej Kostrzewa zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Madrycie (Hiszpania)
1978 – Piotr Jabłkowski zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Madrycie (Hiszpania)
1979 – Leszek Swornowski zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Melbourne (Australia)
1979 – Jacek Bierkowski, Janusz Kondrat, Andrzej Kostrzewa, Tadeusz Piguła, Dariusz Wódke zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Melbourne (Australia)
1979 – Andrzej Lis zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
1980 – Barbara Wysoczańska zdobywa brązowy medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie (ZSRR)
1980 – Ludomir Hronowski, Piotr Jabłkowski, Andrzej Lis, Mariusz Strzałka, Leszek Sworowski zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie (ZSRR)
1980 – Lech Koziejowski, Adam Robak, Marian Sypniewski, Bogusław Zych zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie (ZSRR)
1981 – Dariusz Wódke zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Clermont Ferrand (Francja)
1981 – Jacek Bierkowski, Leszek Jabłonowski, Andrzej Kostrzewa, Tadeusz Piguła, Dariusz Wódke zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Clermont Ferrand (Francja)
1981 – Jacek Bierkowski zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Foggia (Włochy)
1981 – Jarosław Koniusz zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Lozannie (Portugalia)
1981 – Robert Felisiak zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Lozannie (Portugalia)
1982 – Tadeusz Piguła zdobywa złoty medal, a Andrzej Kostrzewa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Modling (Austria)
1982 – Robert Felisiak zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Modling (Austria)
1982 – Robert Felisiak zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Buenos Aires (Argentyna)
1983 – Marian Sypniewski zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Wiedniu (Austria)
1983 – Leszek Swornowski zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Lizbonie (Portugalia)
1983 – Robert Kościelniakowski zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Lozannie (Szwajcaria)
1983 – Janusz Olech zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Budapeszcie (Węgry)
1984 – Janusz Olech zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Leningradzie (ZSRR)
1985 – Janusz Olech zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Arnhem (Holandia)
1986 – Krzysztof Koniusz, Andrzej Kostrzewa, Robert Kościelniakowski, Janusz Olech, Tadeusz Piguła zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Sofii (Bułgaria)
1986 – Mariusz Ryś zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Stuttgart (Niemcy)
1988 – Janusz Olech zdobywa srebrny (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Seulu (Korea Płd.)
1988 – Arkadiusz Lemanowicz zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Cabriès (Francja)
1988 – Paweł Warzycha zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Cabriès (Francja)
1989 – Jarosław Koniusz zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Denver (USA)
1989 – Arkadiusz Lemanowicz zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Lizbonie (Portugalia)
1990 – Leszek Bandach, Piotr Kiełpikowski, Adam Krzesiński, Cezary Siess, Ryszard Sobczak zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Lyon (Francja)
1990 – Piotr Molga zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Mödling (Austria)
1990 – Dariusz Gilman zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Göteborgu (Szwecja)
1991 – Bogusław Zych zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Wiedniu (Austria)
1991 – Bogusław Zych, Adam Krzesiński, Leszek Bandach, Wojciech Ryczek zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Wiedniu (Austria)
1991 – Anna Rotkiewicz, Iwona Oleszyńska, Agata Stępień, Anita Iwańska zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Wiedniu (Austria)
1991 – Marek Jędryś zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Foggia (Włochy)
1991 – Dominika Butkiewicz zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Foggia (Włochy)
1992 – Piotr Kiełpikowski, Adam Krzesiński, Cezary Siess, Ryszard Sobczak, Marian Sypniewski zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie (Hiszpania)
1992 – Katarzyna Felusiak zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Genua (Włochy)
1992 – Tomasz Piguła zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Bonn (RFN)
1992 – Anna Medyńska zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Bonn (RFN)
1992 – Anna Rybicka zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Bonn (RFN)
1993 – Leszek Bandach, Piotr Kiełpikowski, Adam Krzesiński, Ryszard Sobczak, Marian Sypniewski zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Essen (Niemcy)
1993 – Maciej Litwiński zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Denver (Stany Zjednoczone)
1993 – Monika Galik zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Denver (Stany Zjednoczone)
1993 – Piotr Błaszczak zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Denver (Stany Zjednoczone)
1994 – Dominika Butkiewicz, Joanna Jakimiuk, Magdalena Jeziorowska, Dorota Słomińska zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Atenach (Grecja)
1994 – Robert Andrzejuk zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Krakowie (Polska)
1994 – Anna Rybicka zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Meksyku
1994 – Piotr Błaszczak zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Meksyku
1994 – Maciej Tomczak zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Meksyku
1994 – Renata Dejewska zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Meksyku
1994 – Anna Rybicka zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Meksyku
1995 – Joanna Jakimiuk zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Hadze (Holandia)
1995 – Piotr Kiełpikowski, Adam Krzesiński, Jarosław Rodzewicz, Ryszard Sobczak zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Hadze (Holandia)
1995 – Renata Dejewska zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Keszthely (Węgry)
1995 – Tomasz Piguła zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Paryżu (Francja)
1995 – Joanna Jakimiuk zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Paryżu (Francja)
1995 – Robert Andrzejuk, Joanna Jakimiuk, Anna Rybicka, Maciej Tomczak Krzysztof Walka zdobywają złoto (drużyna mieszana) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Paryżu (Francja)
1995 – Agata Misiak zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Paryżu (Francja)
1996 – Magdalena Jeziorowska zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Limoges (Francja)
1996 – Marcin Sobala zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Limoges (Francja)
1996 – Piotr Kiełpikowski, Adam Krzesiński, Jarosław Rodzewicz, Ryszard Sobczak zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie (USA)
1996 – Renata Dejewska zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Limoges (Francja)
1996 – Łukasz Jamroz zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Limoges (Francja)
1996 – Sławomir Mocek zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Tournai (Belgia)
1996 – Alicja Kryczało zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Tournai (Belgia)
1996 – Anna Rybicka, Magdalena Śledź, Maciej Tomczak, Sławomir Mocek, Sebastian Wasiołka zdobywają złoto (drużyna mieszana) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Tournai (Belgia)
1996 – Katarzyna Kroczyk zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Tournai (Belgia)
1996 – Przemysław Fogt zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Tournai (Belgia)
1996 – Sylwia Gruchała zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Tournai (Belgia)
1997 – Rafał Sznajder zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Kapsztadzie (Republika Południowej Afryki)
1997 – Robert Andrzejuk zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Kapsztadzie (Republika Południowej Afryki)
1997 – Adam Krzesiński zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Gdańsku (Polska)
1997 – Anna Rybicka zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Gdańsku (Polska)
1997 – Bartłomiej Kurowski zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Gdańsku (Polska)
1997 – Monika Maciejewska-Banit zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Gdańsku (Polska)
1997 – Olga Cygan zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Gdańsku (Polska)
1997 – Andrzej Witkowski zdobywa złoty medal, a Przemysław Fogt zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Gdańsku (Polska)
1997 – Alicja Kryczało zdobywa srebrny medal, a Sylwia Gruchała zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Gdańsku (Polska)
1997 – Olga Cygan zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Tenerife (Hiszpania)
1997 – Anna Rybicka zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Tenerife (Hiszpania)
1997 – Olga Cygan zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Tenerife (Hiszpania)
1997 – Sylwia Gruchała zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Tenerife (Hiszpania)
1998 – Piotr Kiełpikowski zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w La Chaux de Fonds (Szwajcaria)
1998 – Piotr Kiełpikowski, Adam Krzesiński, Sławomir Mocek, Ryszard Sobczak zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata w La Chaux de Fonds (Szwajcaria)
1998 – Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka, Barbara Wolnicka zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w La Chaux de Fonds (Szwajcaria)
1998 – Dariusz Gilman, Norbert Jaskot, Rafał Sznajder, Marcin Sobala zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w La Chaux de Fonds (Szwajcaria)
1998 – Marcin Sobala zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Płowdiw (Bułgaria)
1998 – Marcin Sobala, Norbert Jaskot, Rafał Sznajder, Tomasz Strusiński zdobywają drużynowo złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Płowdiw (Bułgaria)
1998 – Adam Krzesiński, Piotr Kiełpikowski, Ryszard Sobczak, Sławomir Mocek zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Płowdiw (Bułgaria)
1998 – Barbara Ciszewska, Monika Maciejewska-Banit, Magdalena Jeziorowska, Joanna Jakimiuk zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Płowdiw (Bułgaria)
1998 – Barbara Ciszewska zdobywa srebrny medal, a Monika Maciejewska-Banit zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Płowdiw (Bułgaria)
1998 – Adam Wiercioch zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Bratysławie (Słowacja)
1998 – Małgorzata Stroka zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Bratysławie (Słowacja)
1998 – Sylwia Gruchała zdobywa złoty medal, Małgorzata Wojtkowiak zdobywa srebrny medal, a Alicja Kryczało zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Bratysławie (Słowacja)
1998 – Piotr Kucięba, Adam Kufieta, Adam Broniarczyk, Marcin Michalski zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Bratysławie (Słowacja)
1998 – Adam Wiercioch, Krzysztof Kamiński, Tomasz Motyka, Michał Sobieraj zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Bratysławie (Słowacja)
1998 – Sylwia Gruchała, Małgorzata Wojtkowiak, Magdalena Mroczkiewicz, Alicja Kryczało zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Bratysławie (Słowacja)
1998 – Andrzej Witkowski, Przemysław Fogt, Jarosław Mojski, Aleksander Borkowski zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Bratysławie (Słowacja)
1998 – Mateusz Wiśniewski zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Walencji (Hiszpania)
1998 – Michał Sobieraj oraz Adam Wiercioch zdobywają brązowe medale (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Walencji (Hiszpania)
1998 – Małgorzata Stroka zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Walencji (Hiszpania)
1998 – Adam Motyka, Tomasz Motyka, Adam Wiercioch zdobywają drużynowo złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Walencji (Hiszpania)
1998 – Sylwia Gruchała, Alicja Kryczało, Magdalena Mroczkiewicz zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Walencji (Hiszpania)
1998 – Tomasz Motyka zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Walencji (Hiszpania)
1998 – Sylwia Gruchała zdobywa srebrny medal, a Małgorzata Wojtkowiak zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Walencji (Hiszpania)
1999 – Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Alicja Kryczało, Barbara Wolnicka zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Seulu (Korea Płd.)
1999 – Norbert Jaskot, Arkadiusz Nowinowski, Rafał Sznajder, Marcin Sobala zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Seulu (Korea Płd.)
1999 – Piotr Kiełpikowski, Adam Krzesiński, Sławomir Mocek, Wojciech Szuchnicki zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Seulu (Korea Płd.)
1999 – Sławomir Mocek zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Bolzano (Włochy)
1999 – Adam Krzesiński, Piotr Kiełpikowski, Sławomir Mocek, Wojciech Szuchnicki zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Bolzano (Włochy)
1999 – Bartłomiej Kurowski zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Bolzano (Włochy)
1999 – Bartosz Wiśniewski zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Viana do Castelo (Portugalia)
1999 – Michał Sobieraj zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Viana do Castelo (Portugalia)
1999 – Tomasz Ciepły zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Viana do Castelo (Portugalia)
1999 – Hanna Cygan, Olga Cygan , Beata Tereba, Katarzyna Trzópek zdobywają drużynowo złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Viana do Castelo (Portugalia)
1999 – Magdalena Mroczkiewicz zdobywa złoty medal, a Sylwia Gruchała zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Keszthely (Węgry)
1999 – Olga Cygan, Małgorzata Stroka, Katarzyna Trzópek zdobywają drużynowo złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Keszthely (Węgry)
1999 – Tomasz Motyka, Michał Sobieraj, Adam Wiercioch zdobywają drużynowo złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Keszthely (Węgry)
1999 – Sylwia Gruchała, Alicja Kryczało, Magdalena Mroczkiewicz zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Keszthely (Węgry)
1999 – Małgorzata Wojtkowiak zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Keszthely (Węgry)
2000 – Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Barbara Szewczyk-Wolnicka, Anna Rybicka zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney (Australia)
2000 – Sylwia Gruchała zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Maderze (Portugalia)
2000 – Sylwia Gruchała, Barbara Wolnicka, Alicja Kryczało, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Maderze (Portugalia)
2000 – Olga Cygan oraz Monika Maciejewska-Banit zdobywają brązowe medale indywidualnie (szpada) na Mistrzostwach Europy w Maderze (Portugalia)
2000 – Aleksandra Socha zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Antalya (Turcja)
2000 – Tomasz Motyka oraz Michał Sobieraj zdobywają brązowe medale (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Antalya (Turcja)2000 – Małgorzata Wojtkowiak zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Antalya (Turcja)
2000 – Paweł Boenisch, Tomasz Motyka, Marek Petraszek, Michał Sobieraj zdobywają drużynowo złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Antalya (Turcja)
2000 – Hanna Cygan, Monika Lampkowska, Beata Tereba, Katarzyna Trzópek zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Antalya (Turcja)
2000 – Anna Janas, Alicja Kryczało, Katarzyna Kryczało, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Antalya (Turcja)
2000 – Aleksandra Socha zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2000 – Tomasz Ciepły zdobywa srebrny medal, a Przemysław Fogt zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2000 – Sylwia Gruchała oraz Małgorzata Wojtkowiak zdobywają brązowe medale (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2000 – Paweł Boenisch, Tomasz Motyka, Michał Sobieraj, Adam Wiercioch zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2000 – Małgorzata Bereza, Olga Cygan, Magdalena Kumiet, Monika Lampkowska zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2000 – Sylwia Gruchała, Alicja Kryczało, Małgorzata Wojtkowiak, Natalia Więckowska zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2000 – Tomasz Ciepły, Przemysław Fogt, Krzysztof Pietrusiak, Radosław Pietrusiewicz zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2000 – Bartłomiej Olejnik zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2000 – Paweł Boenisch zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2000 – Katarzyna Kryczało zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w South Bend (Stany Zjednoczone)
2001 – Rafał Sznajder zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Nimes (Francja)
2001 – Tomasz Ciepły, Piotr Kiełpikowski, Adam Krzesiński, Sławomir Mocek zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Nimes (Francja)
2001 – Adam Krzesiński zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Koblencji (Niemcy)
2001 – Adam Krzesiński, Sławomir Mocek, Wojciech Szuchnicki, Tomasz Ciepły zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Koblencji (Niemcy)
2001 – Irena Wieckowska, Aleksandra Socha, Katarzyna Kuźniak zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Koblencji (Niemcy)
2001 – Katarzyna Kuźniak zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Keszthely (Węgry)
2001 – Małgorzata Wojtkowiak zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Keszthely (Węgry)
2001 – Paweł Boenisch, Piotr Markowicz, Krzysztof Mikołajczak, Paweł Zyber zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Keszthely (Węgry)
2001 – Joanna Bórkowska, Karolina Chlewińska, Katarzyna Kryczało, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Keszthely (Węgry)
2001 – Małgorzata Wojtkowiak zdobywa złoty medal, a Sylwia Gruchała zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Gdańsku (Polska)
2001 – Katarzyna Kuźniak, Aleksandra Socha, Marta Wątor, Irena Więckowska zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Gdańsku (Polska)
2001 – Paweł Boenisch, Tomasz Motyka, Marek Petraszek, Michał Sobieraj zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Gdańsku (Polska)
2001 – Sylwia Gruchała, Anna Janas, Alicja Kryczało, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Gdańsku (Polska)
2001 – Patryk Pałasz zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Gdańsku (Polska)
2001 – Katarzyna Kryczało zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Gdańsku (Polska)
2001 – Krzysztof Pietrusiak zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Gdańsku (Polska)
2002 – Piotr Kiełpikowski zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Lizbonie (Portugalia)
2002 – Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Lizbonie (Portugalia)
2002 – Sylwia Gruchała zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Moskwie (Rosja)
2002 – Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Moskwie (Rosja)
2002 – Sławomir Mocek zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Moskwie (Rosja)
2002 – Tomasz Motyka, Michał Sobieraj, Marek Petraszek, Adam Wiercioch zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Moskwie (Rosja)
2002 – Marcin Koniusz zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Conegliano (Włochy)
2002 – Grzegorz Dominik, Marcin Koniusz, Wojciech Marczak, Bartłomiej Olejnik zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Conegliano (Włochy)
2002 – Katarzyna Kryczało zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Antalya (Turcja)
2002 – Katarzyna Kryczało, Izabela Knop, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Antalya (Turcja)
2003 – Sylwia Gruchała zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Hawanie (Kuba)
2003 – Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Hawanie (Kuba)
2003 – Aleksandra Socha zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Hawanie (Kuba)
2003 – Tomasz Motyka zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Bourges (Francja)
2003 – Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Bourges (Francja)
2003 – Arkadiusz Nowinowski, Adam Skrodzki, Marcin Koniusz, Maciej Tomczak zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Bourges (Francja)
2003 – Marek Bączek zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poreč (Chorwacja)
2003 – Krzysztof Pietrusiak zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poreč (Chorwacja)
2003 – Katarzyna Kryczało zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poreč (Chorwacja)
2003 – Michał Adamek, Marek Bączek, Karol Kostka, Krzysztof Mikołajczak zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poreč (Chorwacja)
2003 – Stanisław de Bazelaire, Łukasz Mandes, Michał Majewski, Krzysztof Pietrusiak zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poreč (Chorwacja)
2003 – Karolina Chlewińska zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Trapani (Włochy)
2003 – Grzegorz Dominik, Marcin Koniusz, Adam Skrodzki zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Trapani (Włochy)
2003 – Magdalena Piekarska zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Trapani (Włochy)
2003 – Konrad Pietrusiak zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Trapani (Włochy)
2003 – Paweł Boenisch, Dariusz Adamek, Krzysztof Mikołajczak zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Trapani (Włochy)
2004 – Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Nowym Jorku (USA)
2004 – Sylwia Gruchała zdobywa brązowy medal (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach (Grecja)
2004 – Aleksandra Socha zdobywa złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze (Dania)
2004 – Marcin Koniusz zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze (Dania)
2004 – Magdalena Kumiet, Barbara Ciszewska-Andrzejewska, Beata Tereba, Małgorzata Stroka zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze (Dania)
2004 – Marcin Koniusz, Adam Skrodzki, Mirosław Tomczak, Rafał Sznajder zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze (Dania)
2004 – Anna Rybicka zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze (Dania)
2004 – Andrzej Witkowski zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze (Dania)
2004 – Sławomir Mocek, Andrzej Witkowski, Tomasz Ciepły, Wojciech Szuchnicki zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze (Dania)
2004 – Robert Andrzejuk zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze (Dania)
2004 – Robert Andrzejuk, Krzysztof Mikołajczak, Tomasz Motyka, Adam Wiercioch zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze (Dania)
2004 – Magdalena Piekarska zdobywa srebrny medal, a Natalia Markowska zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Espinho (Portugalia)
2004 – Agata Kantorska zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Espinho (Portugalia)
2004 – Stanisław de Bazelaire zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Espinho (Portugalia)
2004 – Michał Adamek, Karol Kostka, Krzysztof Mikołajczak zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Espinho (Portugalia)
2005 – Danuta Dmowska zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Lipsku (Niemcy)
2005 – Sylwia Gruchała zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Zalaegerszeg (Węgry)
2005 – Tomasz Motyka zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Zalaegerszeg (Węgry)
2005 – Tomasz Motyka, Robert Andrzejuk, Krzysztof Mikołajczak, Adam Wiercioch zdobywają drużynowo złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Zalaegerszeg (Węgry)
2005 – Magdalena Grabowska zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Zalaegerszeg (Węgry)
2005 – Magdalena Grabowska, Danuta Dmowska, Olga Cygan, Beata Tereba zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Zalaegerszeg (Węgry)
2005 – Marcin Koniusz, Adam Skrodzki, Patryk Pałasz, Rafał Sznajder zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Zalaegerszeg (Węgry)
2005 – Marta Wątor zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Tapolca (Węgry)
2005 – Michał Majewski zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Tapolca (Węgry)
2005 – Michał Majewski, Michał Przybysławski, Michał Puzianowski, Rafał Żelazko zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Tapolca (Węgry)
2006 – Bogna Jóźwiak zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Izmirze (Turcja)
2006 – Bogna Jóźwiak, Aleksandra Socha, Irena Wieckowska, Lidia Sołtys zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Izmirze (Turcja)
2006 – Anna Rybicka zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Izmirze (Turcja)
2006 – Sylwia Gruchała, Anna Rybicka, Magdalena Mroczkiewicz, Karolina Chlewinska zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Izmirze (Turcja)
2006 – Sławomir Mocek, Radosław Glonek, Wojciech Szuchnicki, Michał Majewski zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Izmirze (Turcja)
2006 – Robert Andrzejuk, Tomasz Motyka, Krzysztof Mikołajczak, Adam Wiercioch zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Izmirze (Turcja)
2006 – Piotr Nemec zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poznaniu (Polska)
2006 – Renata Knapik oraz Ewa Nelip zdobywają brązowe medale (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poznaniu (Polska)
2006 – Michał Majewski zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poznaniu (Polska)
2006 – Łukasz Gal, Daniel Olejnik, Adrian Stanisławski, Albert Stanisławski zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poznaniu (Polska)
2006 – Katarzyna Dąbrowa, Renata Knapik, Dominika Mosler, Ewa Nelip zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poznaniu (Polska)
2006 – Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Natalia Rajczak, Martyna Synoradzka zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Poznaniu (Polska)
2006 – Katarzyna Dąbrowa zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w T`aebaek (Korea Południowa)
2007 – Bogna Jóźwiak zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata w Petersburgu (Rosja)
2007 – Sylwia Gruchała, Katarzyna Kryczało, Magdalena Mroczkiewicz, Małgorzata Wojtkowiak zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Petersburgu (Rosja)
2007 – Robert Andrzejuk, Tomasz Motyka, Krzysztof Mikołajczak, Radosław Zawrotniak zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Gandawa (Belgia)
2007 – Katarzyna Dąbrowa oraz Ewa Nelip zdobywają brązowe medale (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Pradze (Czechy)
2007 – Katarzyna Dąbrowa, Renata Knapik, Dominika Mosler, Ewa Nelip zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Pradze (Czechy)
2007 – Matylda Ostojska zdobywa złoty medal, a Marta Puda zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Nowym Sadzie (Serbia)
2007 – Maciej Regulewski zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Nowym Sadzie (Serbia)
2007 – Beata Babińska, Katarzyna Kędziora, Matylda Ostojska, Marta Puda zdobywają drużynowo złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Nowym Sadzie (Serbia)
2007 – Aleksandra Breś, Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Emilia Rygielska zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Nowym Sadzie (Serbia)
2007 – Dominika Mosler zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Belek (Turcja)
2007 – Hanna Łyczbińska zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (17 lat) w Belek (Turcja)
2008 – Magdalena Piekarska zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Monza (Włochy)
2008 – Robert Andrzejuk, Tomasz Motyka, Adam Wiercioch, Radosław Zawrotniak zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie (Chiny)
2008 – Małgorzata Wojtkowiak zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Kijowie (Ukraina)
2008 – Tomasz Ciepły, Radosław Glonek, Michał Majewski, Sławomir Mocek zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy w Kijowie (Ukraina)
2008 – Bogna Jóźwiak, Matylda Ostojska, Aleksandra Socha, Irena Wieckowska zdobywają drużynowo złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Kijowie (Ukraina)
2008 – Radosław Glonek, Michał Majewski, Sławomir Mocek, Marcin Zawada zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Pekinie (Chiny)
2008 – Filip Broniszewski zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Amsterdamie (Holandia)
2008 – Ewa Nelip zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Amsterdamie (Holandia)
2008 – Paweł Osmański zdobywa złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Amsterdamie (Holandia)
2008 – Marta Łyczbińska zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Amsterdamie (Holandia)
2008 – Katarzyna Dąbrowa, Natalia Królak, Dominika Mosler, Ewa Nelip zdobywają drużynowo złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Amsterdamie (Holandia)
2008 – Justyna Anuszewska, Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Emilia Rygielska zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Amsterdamie (Holandia)
2008 – Wojciech Sworowski zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Rovigo (Włochy)
2008 – Marta Puda zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Rovigo (Włochy)
2008 – Maciej Włosek zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Rovigo (Włochy)
2008 – Magdalena Pasternak, Marta Puda, Katarzyna Rak, Martyna Wątora zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Rovigo (Włochy)
2008 – Matylda Ostojska zdobywa brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Acireale (Włochy)
2008 – Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Emilia Rygielska, Martyna Synoradzka zdobywają drużynowo złoty medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Acireale (Włochy)
2009 – Małgorzata Bereza, Danuta Dmowska-Andrzejuk, Magdalena Piekarska, Małgorzata Stroka zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Płowdiw (Bułgaria)
2009 – Małgorzata Bereza, Danuta Dmowska-Andrzejuk, Ewa Nelip, Magdalena Piekarska zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Antalya (Turcja)
2009 – Krzysztof Mikołajczak, Tomasz Motyka, Adam Wiercioch, Radosław Zawrotniak zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata w Antalya (Turcja)
2009 – Martyna Synoradzka zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Debreczynie (Węgry)
2009 – Piotr Kruczek zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Debreczynie (Węgry)
2009 – Ewa Nelip zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Debreczynie (Węgry)
2009 – Katarzyna Kędziora, Matylda Ostojska, Marta Puda, Martyna Wątora zdobywają drużynowo złoty medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Odense (Dania)
2009 – Martyna Jelińska, Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Emilia Rygielska zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Odense (Dania)
2009 – Mikołaj Basiński, Mateusz Knitter, Piotr Kolec, Damian Koper zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Bourges (Francja)
2009 – Ewa Nelip zdobywa srebrny medal, a Dominika Mosler zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Belfast (Wielka Brytania)
2009 – Katarzyna Dąbrowa, Dominika Mosler, Ewa Nelip, Martyna Szymańska zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Belfast (Wielka Brytania)
2010 – Marika Chrzanowska, Natalia Gołębiowska, Halina Ptak, Zuzanna Sobczak zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Atenach (Grecja)
2010 – Magdalena Piekarska zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Lipsku (Niemcy)
2010 – Radosław Zawrotniak zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Lipsku (Niemcy)
2010 – Danuta Dmowska-Andrzejuk, Ewa Nelip, Magdalena Piekarska, Małgorzata Stroka zdobywają drużynowo złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Lipsku (Niemcy)
2010 – Karolina Chlewińska, Sylwia Gruchała, Katarzyna Kryczało, Anna Rybicka zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Paryżu (Francja)
2010 – Maciej Włosek zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Łobnii (Rosja)
2010 – Natalia Gołębiowska, Marta Hausman, Martyna Jelińska, Iwona Olbromska zdobywają drużynowo brązowe medale (floret) na Mistrzostwach Europy (20 lat) w Łobnii (Rosja)
2010 – Filip Płocharski zajmuje 13. miejsce, Tomasz Gmerek zajmuje 22. miejsce, Aleksander Szymański zajmuje 23. miejsce, Michał Przybysławski zajmuje 30. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Gdańsku (Polska)
2010 – Martyna Synoradzka zajmuje 5. miejsce, Małgorzata Susfał zajmuje 6. miejsce, Monika Paliszewska zajmuje 11. miejsce, Marta Łyczbińska zajmuje 25. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Gdańsku (Polska)
2010 – Katarzyna Kędziora zajmuje 3. miejsce, Anna Ciwoniuk zajmuje 8. miejsce, Marta Wątor zajmuje 10. miejsce, Matylda Ostojska zajmuje 16. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Gdańsku (Polska)
2010 – Marcin Kościelniakowski zajmuje 21. miejsce, Damian Skubiszewski zajmuje 23. miejsce, Łukasz Gal zajmuje 28. miejsce, Adrian Stanisławski zajmuje 37. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Gdańsku (Polska)
2010 – Renata Knapik zajmuje 6. miejsce, Katarzyna Dąbrowa zajmuje 19. miejsce, Dominika Mosler zajmuje 26. miejsce, Martyna Szymańska zajmuje 41. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Gdańsku (Polska)
2010 – Piotr Kruczek zajmuje 44. miejsce, Michał Adamek zajmuje 45. miejsce, Piotr Maciejczyk zajmuje 62. miejsce, Mateusz Nycz zajmuje 63. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Gdańsku (Polska)
2010 – Martyna Jelińska zajmuje 1. miejsce, Marta Hausman zajmuje 3. miejsce, Patrycja Sarnowska zajmuje 6. miejsce, Dominika Kurowska zajmuje 8. miejsce, Sandra Sulik zajmuje 9. miejsce, Marika Chrzanowska zajmuje 10. miejsce, Marta Ciesielska zajmuje 15. miejsce, Aleksandra Lasic zajmuje 16. miejsce, Natalia Gołębiowska zajmuje 19. miejsce, Martyna Długosz zajmuje 20. miejsce, Anna Szymczak zajmuje 23. miejsce, Julia Chrzanowska zajmuje 24. miejsce, Magdalena Bochenek zajmuje 28. miejsce, Aleksandra Opolska zajmuje 41. miejsce, Aleksandra Gospodarowicz zajmuje 47. miejsce, Weronika Czajka zajmuje 48. miejsce, Barbara Wasilewska zajmuje 49. miejsce, Natalia Zakrzewska zajmuje 51. miejsce, Karolina Baron zajmuje 53. miejsce, Alicja Wiaderek zajmuje 56. miejsce, Halina Ptak zajmuje 58. miejsce, Zuzanna Madajczyk zajmuje 61. miejsce, Martyna Przybyłowicz zajmuje 62. miejsce, Maja Opolska zajmuje 67. miejsce, Barbara Miętka zajmuje 69. miejsce, Monika Kreczetowska zajmuje 70. miejsce (floret) w Pucharze Świata w Lesznie (Polska)
2010 – Karolina Chlewińska, Sylwia Gruchała, Katarzyna Kryczało, Anna Rybicka zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Świata w Paryżu (Francja)
2010 – Hanna Łyczbińska zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lata) w Baku (Azerbejdżan)
2010 – Katarzyna Kędziora, Matylda Ostojska, Magdalena Pasternak, Marta Puda zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lata) w Baku (Azerbejdżan)
2010 – Martyna Jelińska Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Emilia Rygielska zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (20 lat) w Baku (Azerbejdżan)
2010 – Katarzyna Kędziora, Matylda Ostojska, Magdalena Pasternak, Marta Puda zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (23 lata) w Baku (Azerbejdżan)
2010 – Martyna Jelińska Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Emilia Rygielska zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Świata (23 lata) w Baku (Azerbejdżan)
2011 – Aleksandra Socha zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy w Sheffield (Wielka Brytania)
2011 – Tomasz Motyka zdobywa brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy w Sheffield (Wielka Brytania)
2011 – Mateusz Nycz zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Kazaniu (Rosja)
2011 – Małgorzata Kozaczuk oraz Marta Puda zdobywają brązowe medale (szabla) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Kazaniu (Rosja)
2011 – Filip Cieszkowski, Michał Kosman, Maciej Regulewski, Damian Skubiszewski zdobywają drużynowo brązowy medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Kazaniu (Rosja)
2011 – Katarzyna Kędziora, Małgorzata Kozaczuk, Matylda Ostojska, Marta Puda zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Kazaniu (Rosja)
2011 – Filip Broniszewski, Paweł Krawczyk, Piotr Kruczek, Mateusz Nycz zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Kazaniu (Rosja)
2011 – Katarzyna Dąbrowa, Renata Knapik, Dominika Mosler, Ewa Nelip zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Kazaniu (Rosja)
2011 – Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Iwona Olbromska, Martyna Synoradzka zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Kazaniu (Rosja)
2011 – Angelika Wątor zdobywa srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Klagenfurt (Austria)
2011 – Natalia Gołębiowska zdobywa brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Klagenfurt (Austria)
2011 – Karolina Mrochem, Martyna Swatowska, Kamila Strug, Jagoda Zagała zdobywają drużynowo srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Klagenfurt (Austria)
2011 – Marika Chrzanowska, Martyna Długosz, Natalia Gołębiowska, Aleksandra Lasic zdobywają drużynowo srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Klagenfurt (Austria)
2011 – Magdalena Pasternak, Marta Puda, Angelika Wątor, Martyna Wątora zdobywają drużynowo srebrny medal (szabla) na Mistrzostwach Świata (20 lata) w Jordanii
2012 – Ewa Nelip zdobywa złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Bratysławie (Słowacja)
2012 – Katarzyna Dąbrowa, Natalia Królak, Dominika Mosler, Ewa Nelip zdobywają złoty medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Bratysławie (Słowacja)
2012 – Hanna Łyczbińska zdobywa złoty medal, a Marta Łyczbińska zdobywa srebrny medal (floret) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Bratysławie (Słowacja)
2012 – Martyna Jelińska, Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Emilia Rygielska zdobywają złoty medal (floret) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Bratysławie (Słowacja)
2012 – Krystian Gryglewski, Piotr Janda, Damian Koper, Paweł Osmański zdobywają brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (23 lata) w Bratysławie (Słowacja)
2012 – Karolina Mrochem, Barbara Rutz, Magdalena Wasyluk, Aleksandra Zamachowska zdobywają drużynowo brązowy medal (szpada) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Poreč (Chorwacja)
2012 – Julia Chrzanowska, Marika Chrzanowska, Martyna Długosz, Sandra Sulik zdobywają drużynowo brązowy medal (floret) na Mistrzostwach Europy (17 lat) w Poreč (Chorwacja)
2012 – Sebastian Majgier zdobywa srebrny medal (szpada) na Mistrzostwach Świata (20 lata) w Moskwie (Rosja)
15 czerwca
2012 – Marcin Koniusz zajmuje 18. miejsce, Adam Skrodzki zajmuje 37. miejsce, Damian Skubiszewski zajmuje 41. miejsce, a Maciej Regulewski zajmuje 48. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
15 czerwca 2012 – Magdalena Piekarska zajmuje 9. miejsce, Ewa Nelip zajmuje 16. miejsce, Małgorzata Stroka zajmuje 39. miejsce, a Małgorzata Bereza zajmuje 42. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
16 czerwca
2012 – Aleksandra Socha zdobywa brązowy medal, Bogna Jóźwiak zajmuje 6. miejsce, Katarzyna Kędziora zajmuje 22. miejsce, a Małgorzata Kozaczuk zajmuje 23. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
16 czerwca 2012 – Michał Majewski zdobywa brązowy medal, Radosław Glonek zajmuje 5. miejsce, Paweł Kawiecki 36. miejsce, a Leszek Rajski zajmuje 46. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
17 czerwca
2012 – Małgorzata Bereza, Ewa Nelip, Magdalena Piekarska, Małgorzata Stroka zajmują drużynowo 9. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
17 czerwca 2012 – Marcin Koniusz, Adam Skrodzki, Damian Skubiszewski, Maciej Regulewski zajmują drużynowo 9. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
18 czerwca 2012 – Tomasz Motyka zajmuje 6. miejsce, Radosław Zawrotniak zajmuje 21. miejsce, Michał Adamek zajmuje 48. miejsce, a Piotr Kruczek zajmuje 80. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
18 czerwca 2012 – Anna Rybicka zajmuje 9. miejsce, Martyna Synoradzka zajmuje 10. miejsce, Małgorzata Wojtkowiak zajmuje 17. miejsce, a Sylwia Gruchała zajmuje 27. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
19 czerwca 2012 – Radosław Glonek, Paweł Kawiecki, Michał Majewski, Leszek Rajski zajmują drużynowo 5. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
19 czerwca 2012 – Bogna Jóźwiak, Katarzyna Kędziora, Małgorzata Kozaczuk, Aleksandra Socha zajmują drużynowo 4. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy w Legnano (Włochy)
28 lipca 2012 – Sylwia Gruchała przegrała z Japonką Kanae Ikehatą 8-9 zajmując 17. miejsce, Martyna Synoradzka przegrała z Rosjanką Kamilą Gafurzianową 8:15 zajmując 21. miejsce, a Małgorzata Wojtkowiak przegrała z Chinką Jinyan Chen 8:15 zajmując 23. miejsce w 1/16 finału (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (Wielka Brytania)
29 lipca 2012 – Adam Skrodzki zajmuje 17. miejsce, odpadając w 1/16 finału przegrywając z liderem rankingu światowego, Niemcem Nicolasem Limbachem 8:15 (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (Wielka Brytania)
30 lipca 2012 – Magdalena Piekarska odpadła w 1/16 finału przegrywając ze Szwajcarką Tiffany Geroudet 14:15 (szpada) na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (Wielka Brytania)
1 sierpnia 2012 – Aleksandra Socha odpadła w 1/8 finału z Greczynką Vassiliki Vougiouką 7:15 (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (Wielka Brytania)
1 sierpnia 2012 – Radosław Zawrotniak odpada w 1/16 finału przegrywając z Senegalczykiem Alexandrem Bouzaidem 9:15 (szpada) na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (Wielka Brytania)
2 sierpnia 2012 – Karolina Chlewińska, Sylwia Gruchała, Martyna Synoradzka, Małgorzata Wojtkowiak drużynowo zajmują 5. miejsce (floret) na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (Wielka Brytania)
26 lutego-3 marca 2013 – Karolina Cieślar zdobywa brązowy medal, a Anna Cios zajmuje 16. miejsce, Martyna Trzmielewska zajmuje 20. miejsce, a Karolina Kaleta zajmuje 27. miejsce (szabla) U-17 na Mistrzostwach Europy Kadetów, Budapeszt (Węgry)
26 lutego-3 marca 2013 – Mateusz Godlewski zajmuje 20. miejsce, Kamil Siwek zajmuje 30. miejsce, Krzysztof Kaczkowski zajmuje 39. miejsce, Mateusz Szatkowski zajmuje 44. miejsce (szabla) U-17 na Mistrzostwach Europy Kadetów, Budapeszt (Węgry)
26 lutego-3 marca 2013 – Ludwik de Bazelaire zajmuje 5. miejsce, Andrzej Rządkowski zajmuje 16. miejsce, Maciej Podralski zajmuje 26. miejsce, a Maxim Tarasiewicz zajmuje 52. miejsce (floret) U-17 na Mistrzostwach Europy Kadetów, Budapeszt (Węgry)
26 lutego-3 marca 2013 – Patryk Szlama zajmuje 23. miejsce, Piotr Kapała zajmuje 30. miejsce, Jakub Glezman zajmuje 40. miejsce, Maciej Bielec zajmuje 46. miejsce (szpada) U-17 na Mistrzostwach Europy Kadetów, Budapeszt (Węgry)
26 lutego-3 marca 2013 – Justyna Jagiełko zajmuje 10. miejsce, Agnieszka Rolek zajmuje 23. miejsce, Michalina Rucińska zajmuje 39. miejsce, Anna Mroszczak zajmuje 43. miejsce (szpada) U-17 na Mistrzostwach Europy Kadetów, Budapeszt (Węgry)
6 maja 2013 – Aleksandra Socha, Matylda Ostojska, Marta Puda, Katarzyna Kędziora drużynowo zajmują 6. miejsce (szabla) w zawodach Pucharu Świata, Chicago (Stany Zjednoczone)
6 maja 2013 – Adam Skrodzki, Jakub Ociński, Maciej Regulewski drużynowo zajmują 12. miejsce (szabla) w zawodach Pucharu Świata, Chicago (Stany Zjednoczone)
12 maja 2013 – Krzysztof Mikołajczak zajmuje 51. miejsce, Radosław Zawrotniak zajmuje 67. miejsce, Michał Adamek zajmuje 79. miejsce, Marcel Bas zajmuje 103. miejsce, Mateusz Nycz zajmuje 104. miejsce, Paweł Krawczyk zajmuje 129. miejsce, Seweryn Brzozowski zajmuje 142. miejsce, Filip Broniszewski zajmuje 144. miejsce (szpada) w zawodach Pucharu Świata, Berno (Szwajcaria)
20 maja 2013 – Adam Skrodzki zajmuje 23. miejsce, Marcin Koniusz zajmuje 40. miejsce, Bartosz Koniusz zajmuje 66. miejsce, Michał Kosman zajmuje 68. miejsce, Damian Skubiszewski zajmuje 69. miejsce, Maciej Regulewski zajmuje 79. miejsce, Daniel Olejnik zajmuje 81. miejsce, Mikołaj Grzegorek zajmuje 84. miejsce, Sebastian Więch zajmuje 86. miejsce, Kewin Chorchowski zajmuje 88. miejsce, Michał Kochan zajmuje 90. miejsce, Piotr Koniusz zajmuje 106. miejsce, Jakub Jaskot zajmuje 111. miejsce, Jakub Ociński zajmuje 113. miejsce, Marcin Wystel zajmuje 114. miejsce, a Stanisław Świerk zajmuje 116. miejsce (szabla) w zawodach Pucharu Świata „O Szablę Wołodyjowskiego", Warszawa (Polska)
20 maja 2013 – Magdalena Piekarska zajmuje 41. miejsce, Renata Knapik zajmuje 50. miejsce, Aleksandra Zamachowska zajmuje 51. miejsce, Blanka Błach zajmuje 63. miejsce, Małgorzata Stroka zajmuje 75. miejsce, Katarzyna Dąbrowa zajmuje 85. miejsce, a Małgorzata Bereza zajmuje 116. miejsce (szpada) w zawodach Pucharu Świata w Rio de Janeiro (Brazylia)
5-9 czerwca 2013 – Natalia Królak zajmuje 10. miejsce, Blanka Błach zajmuje 19. miejsce, Martyna Swatowska zajmuje 31. miejsce, a Magdalena Pawłowska zajmuje 39. miejsce (szpada) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013 – Filip Broniszewski zdobywa brązowy medal, Seweryn Brzozowski zajmuje 25. miejsce, Kamil Wrona zajmuje 27. miejsce, Jan Sobiecki zajmuje 36. miejsce (szpada) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013– Mikołaj Grzegorek zajmuje 14. miejsce, Maciej Regulewski zajmuje 20. miejsce, Mariusz Wróbel zajmuje 21. miejsce, a Jakub Ociński zajmuje 26. miejsce (szabla) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013 – Katarzyna Kędziora zajmuje 1. miejsce, Matylda Ostojska zajmuje 2. miejsce, Magdalena Pasternak zajmuje 5. miejsce, a Marta Puda zajmuje 7. miejsce (szabla) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013– Marta Łyczbińska zajmuje 1. miejsce pokonując w finale Niemkę Franziske Schmitz 15:6, Hanna Łyczbińska zajmuje 7. miejsce, Emilia Rygielska zajmuje 11. miejsce, a Monika Paliszewska zajmuje 27. miejsce (floret) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013 – Michał Janda zajmuje 8. miejsce, Maciej Włosek zajmuje 14. miejsce, Filip Płocharski zajmuje 17. miejsce, a Piotr Janda zajmuje 19. miejsce (floret) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013– Natalia Królak, Magdalena Pawłowska, Blanka Błach, Martyna Swatowska drużynowo zajmują 6. miejsce (szpada) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013 – Filip Broniszewski, Seweryn Brzozowski, Kamil Wrona, Jan Sobiecki drużynowo zajmują 5. miejsce (szpada) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013– Jakub Ociński, Mariusz Wróbel, Mikołaj Grzegorek, Maciej Regulewski drużynowo zajmują 7. miejsce (szabla) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013 – Katarzyna Kędziora, Matylda Ostojska, Magdalena Pasternak, Marta Puda wywalczyły drużynowo brązowy medal (szabla) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013 – Michał Janda, Piotr Janda, Filip Płocharski, Maciej Włosek drużynowo zajmują 4. miejsce (floret) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
5-9 czerwca 2013– Marta Łyczbińska, Hanna Łyczbińska, Monika Paliszewska, Emilia Rygielska drużynowo zajmują 2. miejsce (floret) przegrywając w finale z Włoszkami 29:45 na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Toruń (Polska)
16-21 czerwca 2013 – Adam Skrodzki zajmuje 38. miejsce, Marcin Koniusz zajmuje 40. miejsce, Damian Skubiszewski zajmuje 45. miejsce, a Michał Kosman zajmuje 46. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013– Aleksandra Socha wywalczyła brązowy medal, Katarzyna Kędziora zajmuje 15. miejsce, Matylda Ostojska zajmuje 30. miejsce, a Marta Puda zajmuje 31. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja
16-21 czerwca 2013 – Adam Skrodzki, Marcin Koniusz, Damian Skubiszewski,Michał Kosman drużynowo zajmują 11. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013 – Aleksandra Socha, Matylda Ostojska, Katarzyna Kędziora, Marta Puda drużynowo zajmują 4. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013 – Krzysztof Mikołajczak wywalczył brązowy medal, Radosław Zawrotniak zajmuje 15. miejsce, Michał Adamek zajmuje 52. miejsce, a Tomasz Motyka zajmuje 88. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013 – Renata Knapik wywalczyła brązowy medal, Małgorzata Stroka zajmuje 23. miejsce, Katarzyna Dąbrowa zajmuje 44. miejsce, a Magdalena Piekarska zajmuje 49. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013– Krzysztof Mikołajczak, Radosław Zawrotniak, Tomasz Motyka, Michał Adamek drużynowo zajmują 6. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013 – Renata Knapik, Magdalena Piekarska, Małgorzata Stroka, Katarzyna Dąbrowa drużynowo zajmują 9. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013 – Leszek Rajski zajmuje 18. miejsce, Michał Majewski zajmuje 24. miejsce, Paweł Kawiecki zajmuje 25. miejsce, a Radosław Glonek zajmuje 30. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013– Martyna Synoradzka zajmuje 12. miejsce, Małgorzata Wojtkowiak zajmuje 19. miejsce, Hanna Łyczbińska zajmuje 20. miejsce, a Karolina Chlewińska zajmuje 28. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013 – Leszek Rajski, Michał Majewski, Paweł Kawiecki, Radosław Glonek drużynowo zajmują 2. miejsce po porażce w finale z Niemcami 34:45 (floret) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
16-21 czerwca 2013 – Martyna Synoradzka, Małgorzata Wojtkowiak, Karolina Chlewińska, Hanna Łyczbińska drużynowo zajmują 5. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Zagrzeb (Chorwacja)
5-12 sierpnia 2013 – Leszek Rajski (Wrocławianie) zajmuje 28. miejsce, Michał Majewski (AZS AWF Warszawa) zajmuje 42. miejsce, Paweł Kawiecki zajmuje 55. miejsce, a Radosław Glonek (obaj Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 97. miejsce (floret) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Karolina Chlewińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 22. miejsce, Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) zajmuje 30. miejsce, Martyna Jelińska (Budowlani Toruń) zajmuje 50. miejsce, a Hanna Łyczbińska (Sietom) zajmuje 57. miejsce (floret) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Michał Majewski, Leszek Rajski, Paweł Kawiecki, Radosław Glonek drużynowo zajmują 11. miejsce (floret) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Karolina Chlewińska, Hanna Łyczbińska (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań), Martyna Jelińska (Budowlani Toruń) drużynowo zajmują 5. miejsce na (floret) Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków) zajmuje 6. miejsce, Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław) zajmuje 45. miejsce, Krzysztof Mikołajczak (St. Szerm. Legia Warszawa) zajmuje 52. miejsce, a Michał Adamek (AZS AWF Wrocław) zajmuje 93. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Renata Knapik (KKS Kraków) zajmuje 28. miejsce, Magdalena Piekarska zajmuje 37. miejsce, Małgorzata Stroka (obie AZS AWF Warszawa) zajmuje 43. miejsce, a Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice), zajmuje 84. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Radosław Zawrotniak, Tomasz Motyka, Krzysztof Mikołajczak, Michał Adamek drużynowo zajmują 4. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Magdalena Piekarska, Małgorzata Stroka, Renata Knapik, Małgorzata Bereza drużynowo zajmują 15. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Marcin Koniusz (MKS Fortis Sosnowiec) zajmuje 37. miejsce, Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice) zajmuje 40. miejsce, Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa) zajmuje 69. miejsce, a Jakub Ociński (AZS AWF Katowice) zajmuje 96. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Aleksandra Socha zajmuje 7. miejsce, Matylda Ostojska zajmuje 13. miejsce (obie AZS AWF Warszawa), Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań) zajmuje 25. miejsce, a Marta Puda (TMS Sosnowiec) zajmuje 28. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Marcin Koniusz (MKS Fortis Sosnowiec), Adam Skrodzki, Jakub Ociński (obaj AZS AWF Katowice), Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa) drużynowo zajmują 13. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
5-12 sierpnia 2013 – Aleksandra Socha, Matylda Ostojska, Katarzyna Kędziora, Marta Puda drużynowo zajmują 5. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Świata, Budapeszt (Węgry)
23 lutego 2014 – Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk) zajmuje 2. miejsce, Andrzej Rządkowski i Maxime Tarasiewicz (obaj KS Wrocławianie) zajmują 3. miejsce , a Luis De Bazelaire (AZS AWF Warszawa) zajmuje 17. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
23 lutego 2014 – Sylwia Matuszak (KKSZ Konin) zajmuje 8. miejsce, Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec) zajmuje 14. miejsce, Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok) zajmuje 29. miejsce, a Marta Mazurek (UKS 13 Białystok) zajmuje 33. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
24 lutego 2014 – Daniel Marcol (TS Górnik Radlin) zajmuje 15. miejsce, Piotr Kapała (Kosynier Gliwice) zajmuje 23. miejsce, Maciej Bielec (KS Szpada Wrocław) zajmuje 27. miejsce, a Wojciech Lubieniecki (PTG Sokół 1893 Mielec) zajmuje 37. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
24 lutego 2014 – Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk) zajmuje 1. miejsce, Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice) zajmuje 5. miejsce, Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń) zajmuje 6. miejsce, a Beata Żurowska (KS Wrocławianie) zajmuje 33. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
25 lutego 2014 – Karol Lademann (MUKS „Victor" Warszawa) zajmuje 17. miejsce, Adrian Dzwoniarski (KKSZ Konin) zajmuje 21. miejsce, Mateusz Godlewski (KKSZ Konin) zajmuje 24. miejsce, a Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec) zajmuje 29. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
25 lutego 2014 – Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) zajmuje 7. miejsce, Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice) zajmuje 12. miejsce, Agnieszka Rolek (AZS AWF Katowice) zajmuje 21. miejsce, a Paulina Wilaszek (SKS Radomyśl Wielki) zajmuje 62. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
26 lutego 2014 – Maciej Bielec (KS Szpada Wrocław), Piotr Kapała (Kosynier Gliwice), Wojciech Lubieniecki (PTG Sokół 1893 Mielec), Daniel Marcol (TS Górnik Radlin) drużynowo zajmują 1. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
26 lutego 2014 – Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk), Andrzej Rządkowski, Maxime Tarasiewicz (obaj KS Wrocławianie), Luis De Bazelaire (AZS AWF Warszawa) drużynowo zajmują 3. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
26 lutego 2014 – Sylwia Matuszak (KKSZ Konin), Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec), Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok, Marta Mazurek (UKS 13 Białystok) drużynowo zajmują8. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
27 lutego 2014 – Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk), Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń), Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice), Beata Żurowska (KS Wrocławianie) drużynowo zajmują 1. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
27 lutego 2014 – Karol Lademann (MUKS „Victor" Warszawa), Adrian Dzwoniarski (KKSZ Konin), Mateusz Godlewski (KKSZ Konin), Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec) drużynowo zajmują5. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
27 lutego 2014 – Anna Mroszczak (RMKS Rybnik), Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice), Agnieszka Rolek (AZS AWF Katowice), Paulina Wilaszek (SKS Radomyśl Wielki) drużynowo zajmują 6. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy U-17, Jerozolima (Izrael)
28 lutego 2014 – Krystian Gryglewski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 3. miejsce, Michał Siess (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 13. miejsce, Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) zajmuje 35. miejsce, a Szymon Kozłowski (AZS AWF Poznań) zajmuje 36. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
28 lutego 2014 – Angelika Wątor (TMS Sosnowiec) zajmuje 7. miejsce, Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec) zajmuje 11. miejsce, Michalina Kostrzewa (KKSz Konin) zajmuje 34. miejsce, a Gabriela Drygała (KKSz Konin) zajmuje 35. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
1 marca 2014 – Mateusz Rok (TS Górnik Radlin) zajmuje 34. miejsce, Sebastian Majgier (Piast Gliwice) zajmuje 44. miejsce, Maciej Bielec (KS Szpada Wrocław) zajmuje 77. miejsce, a Piotr Kapała (Kosynier Gliwice) zajmuje 79. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
1 marca 2014 – Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) zajmuje 11. miejsce, Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk) zajmuje 12. miejsce, Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 16. miejsce, a Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń) zajmuje 30. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
2 marca 2014 – Mikołaj Grzegorek (MUKS Victor Warszawa) zajmuje 6. miejsce, Artur Staszak (KKSZ Konin) zajmuje 23. miejsce, Jakub Jaskot (AZS AWF Poznań) zajmuje 41. miejsce, a Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa) zajmuje 45. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
2 marca 2014 – Kamila Pytka (AZS AWF Warszawa) zajmuje 3. miejsce, Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków) zajmuje 9. miejsce, Jagoda Zagała (Piast Gliwice) zajmuje 11. miejsce, a Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) zajmuje 52. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
3 marca 2014 – Mateusz Rok (TS Górnik Radlin), Sebastian Majgier (Piast Gliwice), Maciej Bielec (KS Szpada Wrocław), Piotr Kapała (Kosynier Gliwice) drużynowo zajmują 11. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
3 marca 2014 – Krystian Gryglewski, Michał Siess (obaj Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie), Szymon Kozłowski (AZS AWF Poznań) drużynowo zajmują 1. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
3 marca 2014 – Angelika Wątor, Karolina Cieślar (obie TMS Sosnowiec), Michalina Kostrzewa, Gabriela Drygała (obie KKSZ Konin) drużynowo zajmują 8. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
4 marca 2014 – Mikołaj Grzegorek (MUKS Victor Warszawa), Artur Staszak (KKSZ Konin), Jakub Jaskot (AZS AWF Poznań), Hubert Szczepaniak (AZS AWF Warszawa) drużynowo zajmują 10. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
4 marca 2014 – Kamila Pytka (AZS AWF Warszawa), Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków), Jagoda Zagała (Piast Gliwice), Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) drużynowo zajmują 1. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
4 marca 2014 – Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin), Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk), Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń) drużynowo zajmują 4. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy U-20, Jerozolima (Izrael)
7 czerwca 2014 – Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków) zajmuje 25. miejsce, Krzysztof Mikołajczak (St. Szerm. Legia Warszawa) zajmuje 36. miejsce, Marcel Baś (KKS Kraków) zajmuje 43. miejsce, a Michał Adamek (AZS AWF Wrocław) zajmuje 53. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
8 czerwca 2014 – Małgorzata Stroka (AZS AWF Warszawa) zajmuje 17. miejsce, Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa) zajmuje 20. miejsce, Dominika Mosler (AZS AWF Katowice) zajmuje 22. miejsce, a Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa) zajmuje 26. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
9 czerwca 2014 – Michał Majewski (AZS AWF Warszawa) zajmuje 13. miejsce, Radosław Glonek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 20. miejsce, Paweł Kawiecki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 30. miejsce, a Leszek Rajski (Wrocławianie) zajmuje 37. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
9 czerwca 2014 – Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa) zajmuje 8. miejsce, Matylda Ostojska (AZS AWF Warszawa) zajmuje 10. miejsce, Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa) zajmuje 23. miejsce, a Katarzyna Kędziora (OŚ AZS Poznań) zajmuje 31. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
10 czerwca 2014 – Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice) zajmuje 24. miejsce, Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa) zajmuje 30. miejsce, Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec) zajmuje 39. miejsce, a Daniel Olejnik (AZS AWF Warszawa) zajmuje 41. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
10 czerwca 2014 – Marta Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 12. miejsce, Hanna Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 17. miejsce, Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) zajmuje 18. miejsce, a Karolina Chlewińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 27. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
11 czerwca 2014 – Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków), Krzysztof Mikołajczak (St. Szerm. Legia Warszawa), Marcel Baś (KKS Kraków), Michał Adamek (AZS AWF Wrocław) drużynowo zajmują 12. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
12 czerwca 2014 – Magdalena Piekarska, Małgorzata Stroka, Ewa Nelip (wszystkie AZS AWF Warszawa), Dominika Mosler (AZS AWF Katowice) drużynowo zajmują 6. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
13 czerwca 2014 – Bogna Jóźwiak (OS AZS Poznań), Aleksandra Socha, Matylda Ostojska, Małgorzata Kozaczuk (wszystkie AZS AWF Warszawa) drużynowo zajmują 5. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
13 czerwca 2014 – Michał Majewski (AZS AWF Warszawa), Leszek Rajski (Wrocławianie), Radosław Glonek, Paweł Kawiecki (obaj Sietom AZS AWFiS Gdańsk) drużynowo zajmują 4. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
14 czerwca 2014 – Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań), Karolina Chlewińska, Marta Łyczbińska, Hanna Łyczbińska (wszystkie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) drużynowo zajmują 4. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
14 czerwca 2014 – Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice), Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec), Mikołaj Grzegorek (UKS Victor Warszawa) i Damian Olejnik (AZS AWF Warszawa) drużynowo zajmują 12. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Strasburg (Francja)
15-21 lipca 2014 – Aleksandra Socha zajmuje 7. miejsce, Małgorzata Kozaczuk zajmuje 14. miejsce, Marta Puda zajmuje 53. miejsce, a Bogna Jóźwiak zajmuje 55. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
15-21 lipca 2014 –  Adam Skrodzk zajmuje 45. miejsce, Jakub Ociński zajmuje 47. miejsce, a Mikołaj Grzegorek zajmuje 68. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
15-21 lipca 2014 – Aleksandra Socha, Bogna Jóźwiak, Małgorzata Kozaczuk, Marta Pud drużynowo zajmują 6. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
15-21 lipca 2014 – Adam Skrodzki, Mikołaj Grzegorek, Jakub Ociński, Daniel Olejnik zajmują 20. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
15-21 lipca 2014 – Renata Knapik zajmuje 23. miejsce, Magdalena Piekarska zajmuje 40. miejsce, Dominika Mosler zajmuje 60. miejsce, a Małgorzata Stroka zajmuje 80. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
15-21 lipca 2014 – Radosław Zawrotniak zajmuje 35. miejsce, Tomasz Motyka zajmuje 67. miejsce, Marcel Baś zajmuje 83. miejsce, a Krzysztof Mikołajczak zajmuje 87. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
15-21 lipca 2014 – Renata Knapik, Dominika Mosler, Magdalena Piekarska, Małgorzata Stroka drużynowo zajmują 11. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Świata, Kazań
15-21 lipca 2014 – Radosław Zawrotniak, Krzysztof Mikołajczak, Tomasz Motyka drużynowo zajmują 9. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Świata, Kazań
15-21 lipca 2014 – Magdalena Knop zajmuje 8. miejsce, Martyna Synoradzka zajmuje 37. miejsce, Karolina Chlewińska zajmuje 41. miejsce, a Małgorzata Wojtkowiak zajmuje 43. miejsce (floret) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
15-21 lipca 2014 – Leszek Rajski zajmuje 12. miejsce, Michał Majewski zajmuje 24. miejsce, a Paweł Kawiecki zajmuje 40. miejsce (floret) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
15-21 lipca 2014 – Karolina Chlewińska, Martyna Synoradzka, Małgorzata Wojtkowiak drużynowo zajmują 8. miejsce (floret) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
15-21 lipca 2014 – Paweł Kawiecki, Michał Majewski, Leszek Rajski drużynowo zajmują 10. miejsce (floret) na Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)
21 lutego 2015 – Aleksandra Socha zajmuje 12. miejsce, Katarzyna Kędziora zajmuje 16. miejsce, Bogna Jóźwiak zajmuje 35. miejsce, Matylda Ostojska zajmuje 55. miejsce, Magdalena Pasternak zajmuje 58. miejsce, Małgorzata Kozaczuk zajmuje 76. miejsce, Angelika Wątor zajmuje 97. miejsce, a Martyna Wątora zajmuje 138. miejsce (szabla) w zawodach zaliczanych do Pucharu Świata, Gent (Belgia)
21 lutego 2015 –  Adam Skrodzki zajmuje 32. miejsce, Piotr Koniusz zajmuje 80. miejsce, Marcin Koniusz zajmuje 87. miejsce, Krzysztof Kaczkowski zajmuje 115. miejsce, Jakub Ociński zajmuje 122. miejsce, Jakub Poziemski zajmuje 125. miejsce, Karol Lademann zajmuje 127. miejsce, Adrian Stanisławski zajmuje 144. miejsce, Krystian Stępień zajmuje 146. miejsce, Kamil Kowalewski zajmuje 148. miejsce, Mikołaj Grzegorek zajmuje 162. miejsce, Artur Waszak zajmuje 165. miejsce, Tomasz Pytel zajmuje 168. miejsce, Mateusz Godlewski zajmuje 171. miejsce, Michał Różycki zajmuje 173. miejsce, Michał Kochan zajmuje 181. miejsce, Stanisław Świerk zajmuje 185. miejsce, Damian Dzwoniarski zajmuje 188. miejsce, Jakub Jaskot zajmuje 191. miejsce, Mateusz Prokopowicz zajmuje 192. miejsce, Michał Kisiel zajmuje 194. miejsce, Piotr Kurzyna zajmuje 197. miejsce, Bartosz Koniusz zajmuje 200. miejsce, Cezary Białecki zajmuje 201. miejsce, Marek Stuchlik zajmuje 201. miejsce, Jakub Broniszewski zajmuje 203. miejsce w turniej o Szablę Wołodyjowskiego (szabla) w zawodach zaliczanych do Pucharu Świata, Warszawa (Polska)
22 lutego 2015 – Aleksandra Socha, Bogna Jóźwiak, Małgorzata Kozaczuk, Matylda Ostojska drużynowo zajmują 6. miejsce (szabla) w zawodach zaliczanych do Pucharu Świata, Gent (Belgia)
22 lutego 2015 – Mikołaj Grzegorek, Jakub Ociński, Marcin Koniusz zajmują drużynowo zajmują 16. miejsce (szabla) w zawodach zaliczanych do Pucharu Świata, Warszawa (Polska)
24 lutego 2015 – Marta Mazurek zajmuje 9. miejsce, Martyna Maksym zajmuje 37. miejsce, Natalia Walas zajmuje 47. miejsce, a Agata Marciniak zajmuje 59. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
24 lutego 2015 – Adrian Wojtkowiak zajmuje 13. miejsce, Szymon Czartoryjski zajmuje 19. miejsce, Jakub Miller zajmuje 24. miejsce, a Mikołaj Rudnicki zajmuje 26. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
25 lutego 2015 – Katarzyna Matysiak zajmuje 11. miejsce, Julia Lidzbarska zajmuje 18. miejsce, Renata Tomczak zajmuje 21. miejsce, a Wiktoria Szewczyk zajmuje 61. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
25 lutego 2015 – Wojciech Lubieniecki zajmuje 25. miejsce, Wojciech Kolańczyk zajmuje 40. miejsce, Damian Michalak zajmuje 54. miejsce, a Marcin Nikiel zajmuje 94. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
26 lutego 2015 – Agnieszka Kaczmarska zajmuje 25. miejsce, Weronika Rabczewska zajmuje 32. miejsce,  Barbara Brych zajmuje 50. miejsce, a Barbara Piekarska zajmuje 55. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
26 lutego 2015 – Karol Lademann zajmuje 20. miejsce, Jan Kruszewski zajmuje 39. miejsce, Cezary Białecki zajmuje 44. miejsce, a Piotr Kurzyna zajmuje 45. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
27 lutego 2015 – Mikołaj Rudnicki, Jakub Miller, Adrian Wojtkowiak, Szymon Czartoryjski drużynowo zajmują 3. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
27 lutego 2015 – Damian Michalak, Marcin Nikiel, Wojciech Kolańczyk, Wojciech Lubienieck drużynowo zajmują 4. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
27 lutego 2015 – Marta Mazurek, Natalia Walas, Martyna Maksym, Agata Marciniak drużynowo zajmują 8. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
28 lutego 2015 – Renata Tomczak, Wiktoria Szewczyk, Julia Lidzbarska, Katarzyna Matysiak drużynowo zajmują 6. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
28 lutego 2015 – Karol Lademann, Piotr Kurzyna, Cezary Białecki, Jan Kruszewski drużynowo zajmują 7. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
28 lutego 2015 – Weronika Rabczewska, Barbara Brych, Barbara Piekarska, Agnieszka Kaczmarska drużynowo zajmują 10. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy Kadetów (do U-17), Maribor (Słowenia)
1 marca 2015 – Patrycja Palczyńska zajmuje 13. miejsce, Michalina Kostrzewa zajmuje 28. miejsce, Karolina Cieślar zajmuje 30. miejsce, a Marta Mazurek zajmuje 36. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
1 marca 2015 – Andrzej Rządkowski zajmuje 14. miejsce, Maciej Podralski zajmuje 23. miejsce, Bartosz Cegielski zajmuje 30. miejsce, a Ludwik de Bazelaire zajmuje 38. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
2 marca 2015 – Julia Walczyk zajmuje 17. miejsce, Anna Szymczak zajmuje 18. miejsce, Julia Chrzanowska zajmuje 22. miejsce, a Martyna Długosz zajmuje 24. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
2 marca 2015 – Maciej Bielec zajmuje 35. miejsce, Sebastian Majgier zajmuje 65. miejsce, Daniel Niestrój zajmuje 73. miejsce, a Bartosz Staszulonek zajmuje 87. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
3 marca 2015 – Barbara Rutz zajmuje 5. miejsce, Aleksandra Zamachowska zajmuje 9. miejsce, Anna Mroszczak zajmuje 20. miejsce, a  Karolina Mrochem zajmuje 52. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
3 marca 2015 – Jakub Jaskot zajmuje 12. miejsce, Krzysztof Kaczkowski zajmuje 41. miejsce, 44. Stanisław Świerk zajmuje 44. miejsce, a Mateusz Godlewski zajmuje 48. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
4 marca 2015 – Ludwik de Bazelaire, Bartosz Cegielski, Maciej Podralski, Andrzej Rządkowski drużynowo zajmują 6. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
4 marca 2015 – Maciej Bielec, Daniel Niestrój, Sebastian Majgier, Bartosz Staszulonek drużynowo zajmują 9. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
4 marca 2015 – Patrycja Pałczyńska, Karolina Cieślar, Marta Mazurek, Michalina Kostrzewa drużynowo zajmują 7. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
5 marca 2015 – Julia Chrzanowska, Martyna Długosz, Anna Szymczak, Julia Walczyk po porażce w finale z Rosjankami 27:45 drużynowo zajmują 2. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
5 marca 2015 – Aleksandra Zamachowska, Anna Mroszczak, Barbara Rutz, Karolina Mrochem drużynowo zajmują 5. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
5 marca 2015 – Jakub Jaskot, Stanisław Świerk, Mateusz Godlewski, Krzysztof Kaczkowski drużynowo zajmują 8. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy Juniorów, Maribor (Słowenia)
14 marca 2015 – Marta Łyczbińska zajmuje 28. miejsce, Martyna Jelińska zajmuje 30. miejsce, Martyna Synoradzka zajmuje 31. miejsce, Zuzanna Sobczak zajmuje 36. miejsce, Sylwia Gruchała zajmuje 37. miejsce, Karolina Chlewińska zajmuje 39. miejsce, Natalia Gołębiowska zajmuje 47. miejsce, Magdalena Knop zajmuje 48. miejsce, Emilia Rygielska zajmuje 52. miejsce, Małgorzata Wojtkowiak zajmuje 54. miejsce, Hanna Łyczbińska zajmuje 70. miejsce, a Monika Paliszewska zajmuje 87. miejsce (floret) w zawodach zaliczanych do Grand Prix, Hawana (Kuba)
14 marca 2015 – Piotr Janda zajmuje 38. miejsce, Jakub Surwiłło zajmuje 45. miejsce, Leszek Rajski zajmuje 59. miejsce, Michał Janda zajmuje 62. miejsce, Paweł Kawiecki zajmuje 87. miejsce, Andrzej Rządkowski zajmuje 91. miejsce (floret) w zawodach zaliczanych do Grand Prix, Hawana (Kuba)
22 kwietnia 2015 – Martyna Wątora (AZS-AWF Warszawa) zajmuje 1. miejsce, Karolina Kaleta (AZS-AWF Warszawa) zajmuje 10. miejsce, Angelika Wątor (ZKS Sosnowiec) zajmuje 12. miejsce, a Karolina Walczak (ZKS Sosnowiec) zajmuje 19. miejsce (szabla) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
22 kwietnia 2015 – Anna Szymczak (Siemot AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 3. miejsce, Martyna Jelińska (Budowlani Toruń) zajmuje 6 miejsce, Marika Chrzanowska (KU AZS-UM Poznań) zajmuje 7. miejsce, a Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) zajmuje 17. miejsce (floret) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
23 kwietnia 2015 – Seweryn Brzozowski (St. Szerm. Legia Warszawa) zajmuje 18. miejsce, Mateusz Antkiewicz (AZS AWF Katowice) zajmuje 38. miejsce, Maciej Bielec (KS Szpada Wrocław) zajmuje 58. miejsce, a Aleksander Staszulone (Piast Gliwice) zajmuje 70. miejsce (szpada) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
23 kwietnia 2015 – Marika Chrzanowska (KU AZS-UM Poznań), Martyna Jelińska (Budowlani Toruń), Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin), Anna Szymczak (Siemot AZS AWFiS Gdańsk) drużynowo zajmują 2. miejsce (floret) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
23 kwietnia 2015 – Angelika Wątor (ZKS Sosnowiec), Martyna Wątora (AZS-AWF Warszawa), Karolina Walczak (ZKS Sosnowiec), Karolina Kaleta (AZS-AWF Warszawa) drużynowo zajmują 3. miejsce (szabla) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
24 kwietnia 2015 – Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) zajmuje 9. miejsce, Szymon Kozłowski (AZS AWF Poznań) zajmuje 11. miejsce, Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa) zajmuje 18. miejsce, a Maxime Tarasiewicz (Siemot AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 38. miejsce (floret) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
24 kwietnia 2015 – Seweryn Brzozowski (St. Szerm. Legia Warszawa), Aleksander Staszulone (Piast Gliwice), Mateusz Antkiewicz (AZS AWF Katowice), Maciej Bielec (KS Szpada Wrocław) drużynowo zajmują 11. miejsce (szpada) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
25 kwietnia 2015 – Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa), Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie), Szymon Kozłowski (AZS AWF Poznań), Maxime Tarasiewicz (Siemot AZS AWFiS Gdańsk) drużynowo zajmują 3. miejsce pokonując Ukrainę 45:33 (floret) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
25 kwietnia 2015 – Magdalena Pawłowsk (AZS AWF Warszawa) zajmuje 5. miejsce, Martyna Swatowska (AZS-AWF Katowice) zajmuje 8. miejsce, Kamila Pytka (AZS AWF Warszawa) zajmuje 17. miejsce, a Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) zajmuje 28. miejsce (szpada) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
26 kwietnia 2015 – Martyna Swatowska (AZS-AWF Katowice), Kamila Pytka (AZS AWF Warszawa), Magdalena Pawłowska (AZS AWF Warszawa), Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) drużynowo zajmują 3. miejsce pokonując Rumunię 45:43 (szpada) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
26 kwietnia 2015 – Jakub Jaskot (O.Ś. AZS Poznań), Mikołaj Grzegorek (MUKS VICTOR Warszawa), Damian Dzwoniarski (KKSz Konin), Jakub Ociński (AZS AWF Katowice) drużynowo zajmują 7. miejsce (szabla) na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, Vicenza (Włochy)
31 maja 2015 – Aleksandra Socha zajmuje 10. miejsce, Małgorzata Kozaczuk zajmuje 25. miejsce, Katarzyna Kędziora zajmuje 40. miejsce, Marta Puda zajmuje 47. miejsce, Patrycja Pałczyńska zajmuje 55. miejsce, Angelika Wątor zajmuje 60. miejsce, Bogna Jóźwiak zajmuje 81. miejsce, Matylda Ostojska zajmuje 87. miejsce, a Martyna Wątora zajmuje 125. miejsce (szabla) w Zawodach zaliczanych do Pucharu Świata, Moskwa (Rosja)
31 maja 2015 – Adam Skrodzki zajmuje 75. miejsce, a Marcin Koniusz zajmuje 134. miejsce (szabla) w Zawodach zaliczanych do Pucharu Świata, Moskwa (Rosja)
6 czerwca 2015 – Leszek Rajski (KS Wrocławianie) zajmuje 19. miejsce, Michał Janda (SIETOM AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 28. miejsce, Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa) zajmuje 46. miejsce, a Paweł Kawiecki (SIETOM AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 47. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
6 czerwca 2015 – Renata Knapik-Miazga (KKS Kraków) zajmuje 15. miejsce, Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa) zajmuje 27. miejsce, Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa) zajmuje 37. miejsce, Jagoda Zagała (Piast Gliwice) zajmuje 47. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
7 czerwca 2015 – Krzysztof Mikołajczak (St. Szerm. Legia Warszawa) zajmuje 20. miejsce, Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków) zajmuje 37. miejsce, Mateusz Nycz (Piast Gliwice) zajmuje 38. miejsce, a Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław) zajmuje 60. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
7 czerwca 2015 – Angelika Wątor (ZKS Sosnowiec) zajmuje 9. miejsce, Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa) zajmuje 19. miejsce, Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa) zajmuje 21. miejsce, a Bogna Jóźwiak (O.Ś. AZS Poznań) zajmuje 28. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
8 czerwca 2015 – Jakub Ociński (AZS AWF Katowice) zajmuje 31. miejsce, Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice) zajmuje 35. miejsce (35. ), Marcin Koniusz (MKS Fortis Sosnowiec) zajmuje 36. miejsce, a Mikołaj Grzegorek (MUKS Victor Warszawa) zajmuje 50. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria) 

8 czerwca 2015 – Magdalena Knop (SIETOM AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 15.  miejsce, Hanna Łyczbińska (KU AZS-UAM Poznań) zajmuje 16. miejsce, Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) zajmuje 27. miejsce, a Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń) zajmuje 29. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)

9 czerwca 2015 – Leszek Rajski (KS Wrocławianie), Paweł Kawiecki (SIETOM AZS AWFiS Gdańsk), Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa), Michał Janda (SIETOM AZS AWFiS Gdańsk) drużynowo zajmują 6. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
9 czerwca 2015 – Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa), Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa), Renata Knapik-Miazga (KKS Kraków), Danuta Dmowska-Andrzejuk (AZS AWF Katowice) drużynowo zajmują 9. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
10 czerwca 2015 – Krzysztof Mikołajczak (St. Szerm. Legia Warszawa), Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków), Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław), Tomasz Motyka (AZS AWF Wrocław) drużynowo zajmują 9. miejsce (szpada) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
10 czerwca 2015 – Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa), Angelika Wątor (ZKS Sosnowiec), Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa), Bogna Jóźwiak (O.Ś. AZS Poznań) drużynowo zajmują 5. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
11 czerwca 2015 – Marcin Koniusz (MKS Fortis Sosnowiec), Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice), Jakub Ociński (AZS AWF Katowice), Mikołaj Grzegorek (MUKS Victor Warszawa) drużynowo zajmują 9. miejsce (szabla) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
11 czerwca 2015 – Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań), Martyna Jelińska (Budowlani Toruń), Hanna Łyczbińska (KU AZS-UAM Poznań), Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń) drużynowo zajmują 5. miejsce (floret) na Mistrzostwach Europy, Montreux (Szwajcaria)
25 czerwca 2015 – Angelika Wątor (ZKS Sosnowiec) zajmuje 1. miejsce (szabla) pokonując w finale Azerkę Sewiłe Buniatową 15:14 na I Igrzyskach Europejskich, Baku (Azerbejdżan)
14 lipca 2015 – Marcin Koniusz (MKS Fortis Sosnowiec) zajmuje 57 miejsce, Jakub Ociński (AZS AWF Katowice) zajmuje 66. miejsce, Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice) zajmuje 90. miejsce, a Mikołaj Grzegorek (MUKS Victor Warszawa) zajmuje 118. miejsce (szabla) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
14 lipca 2015 – Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa) zajmuje 5. miejsce, Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa) zajmuje 26. miejsce, Bogna Jóźwiak (O.Ś. AZS Poznań) zajmuje 43. miejsce, a Angelika Wątor (ZKS Sosnowiec) zajmuje 51. miejsce (szabla) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
15 lipca 2015 – Krzysztof Mikołajczak (St. Szerm. Legia Warszawa) zajmuje 55. miejsce, Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków) zajmuje 76. miejsce, Mateusz Nycz (Piast Gliwice) zajmuje 99. miejsce, Marcel Baś (KKS Kraków) zajmuje 154. miejsce (szpada) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
15 lipca 2015 – Danuta Dmowska-Andrzejuk (AZS AWF Katowice) zajmuje 43.miejsce, Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa zajmuje 47. miejsce, Renata Knapik-Miazga (KKS Kraków) zajmuje 52. miejsce, Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa) zajmuje 54. miejsce (szpada) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
16 lipca 2015 – Marcin Koniusz (MKS Fortis Sosnowiec), Jakub Ociński (AZS AWF Katowice), Adam Skrodzki (AZS AWF Katowice) zajmuje 90. miejsce, Mikołaj Grzegorek (MUKS Victor Warszawa) drużynowo zajmują 23. miejsce (szabla) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
16 lipca 2015 – Danuta Dmowska-Andrzejuk (AZS AWF Katowice), Renata Knapik-Miazga (KKS Kraków), Magdalena Piekarska (AZS AWF Warszawa), Ewa Nelip (AZS AWF Warszawa) drużynowo zajmują 13. miejsce (szpada) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
17 lipca 2015 – Leszek Rajski (KS Wrocławianie) zajmuje 35. miejsce, Michał Janda (SIETOM AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 62. miejsce, Paweł Kawiecki (SIETOM AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 72. miejsce, a Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa) zajmuje 76. miejsce (floret) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
17 lipca 2015 – Hanna Łyczbińska (KU AZS-UAM Poznań) zajmuje 15. miejsce, Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) zajmuje 21. miejsce, Magdalena Knop (SIETOM AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje 25. miejsce, a Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń) zajmuje 77. miejsce (floret)
17 lipca 2015 – Krzysztof Mikołajczak (St. Szerm. Legia Warszawa), Radosław Zawrotniak (AZS AWF Kraków), Marcel Baś (KKS Kraków), Mateusz Nycz (Piast Gliwice) drużynowo zajmują 12. miejsce (szpada) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
17 lipca 2015 – Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa), Bogna Jóźwiak (O.Ś. AZS Poznań), Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa), Angelika Wątor (ZKS Sosnowiec) drużynowo zajmują 4. miejsce (szabla) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
18 lipca 2015 – Leszek Rajski (Wrocławianie), Paweł Kawiecki, Michał Janda (obaj Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa) drużynowo zajmują 12. miejsce (floret) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
18 lipca 2015 – Magdalena Knop (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań), Hanna Łyczbińska (KU AZS-UAM Poznań), Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń) drużynowo zajmują 8. miejsce (floret) podczas Mistrzostw Świata, Moskwa (Rosja)
8 sierpnia 2016 – Małgorzata Kozaczuk odpadła w 1/8 finału przegrywając z Tunezyjką Azzą Besbes (12:15) zajmując 9. miejsce, Aleksandra Socha przegrała z Włoszką Loretą Gulottą (10:15), a Bogna Jóźwiak z Rosjanką Sofią Wielikają (5:15) w 1/16 finału które zostały sklasyfikowane ex aequo na 17. miejscu (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich, Rio de Janeiro (Brazylia)
10 sierpnia 2016 – Hanna Łyczbińska (KU AZS-UAM Poznań) zajmuje 9.miejsce (floret) przegrywając z reprezentantką Włoch Elisą di Franciscą 6:15 na Igrzyskach Olimpijskich, Rio de Janeiro (Brazylia)
13 sierpnia 2016 – Aleksandra Socha, Bogna Jóźwiak, Małgorzata Kozaczuk, Marta Puda zajmują 6. miejsce w turnieju drużynowym przegrywając z Koreą Południową 41:45 (szabla) na Igrzyskach Olimpijskich, Rio de Janeiro (Brazylia)