Reklama

A A A
Portal SportowaHistoria.PL to największy w kraju serwis poświęcony historii polskiego sportu. Dostępne w nim informacje oraz dane prezentowane są w przejrzysty i uporządkowany sposób - według różnych kategorii i dyscyplin, co gwarantuje internautom szybkie dotarcie do interesujących ich publikacji i opracowań.

Oglądalność portalu wynosi około 400 unikalnych użytkowników dziennie, co w skali całego miesiąca daje wynik ok. 12 000 unikalnych użytkowników, natomiast miesięczna liczba odsłon osiąga poziom 40 000.

Reklama:
Zapraszamy do zamieszczania reklam bannerowych w serwisie SportowaHistoria.PL. Reklamy bannerowe sprzedawane są na określony czas - tydzień, dwa tygodnie lub miesiąc. Obecnie oferujemy możliwość zamieszczania reklam w określonych formatach:
- 750x100
- 300x250
- 120x600
- 200x200

Przesłana reklama musi spełniać następujące wymogi:
- wielkość pliku do 512 KB
- format: GIF, FLASH, PNG, JPG, JPEG

Gotowy baner musi być dostarczony na 3 dni robocze przed emisją reklamy. Natomiast w przypadku przygotowania baneru przez portal, materiały muszą być dostarczone na 5 dni roboczych przed emisją reklamy.

Nie korzystamy z gotowego cennika reklam. Każdy klient ma inne potrzeby oraz możliwości finansowe, dlatego wszystkie ceny ustalamy indywidualnie. W razie zainteresowanie współpracą reklamową, zapraszamy do kontaktu.

Michał Hasik
tel. 535 999 689
e-mail: m.hasik@sportowahistoria.pl