Myślisz, że jesteś szybki? Udowodnij to!

2012-04-04, 10:14   A A A   drukuj  

Odwiedź Strefę Szybkości Adidas na Wielkiej Wystawie Piłkarskiej w Pałacu Kultury i Nauki!

Wielka Wystawa Piłkarska w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie już blisko od miesiąca rozgrzewa piłkarskie emocje przed EURO 2012. Od 3 kwietnia na zwiedzających czekają dodatkowe atrakcje. Ekspozycja powiększy się o kolejną salę, w której wystartuje Strefa Szybkości adidas. Będzie w niej można sprawdzić swoją piłkarską szybkość w najnowszych butach adizero f50 z mocą miCoach. SPEED_CELL™ umożliwi dokładny pomiar prędkości z piłką na specjalnym torze przeszkód, a następnie porównanie się z innymi gośćmi wystawy oraz gwiazdami światowej piłki, takimi jak Leo Messi. Strefa będzie czynna do 8 lipca. 

Wielka Wystawa Piłkarska powstała z myślą o fanach piłki nożnej oraz tych, którzy wciąż mają przed sobą odkrycie fascynującego świata futbolu. Na zwiedzających czekają proporce meczowe, trofea, ponad 100 koszulek piłkarskich, m.in. Karla-Heinza Rummenigge, Christo Stoiczkowa, Juergena Klinsmanna, Zinedine Zidane, Alana Simonsena, Luisa Figo, legendy Realu Francisco Gento i wielu innych. Znajdują się tu także pamiątki udostępnione przez rodzinę Kazimierza Górskiego, trenera Jerzego Engela, buty piłkarskie i piłki z różnych epok oraz liczne pamiątki po Kazimierzu Deynie. Ekspozycję uzupełniają ciekawostki związane z futbolem oraz gry tradycyjne i multimedialne (Microsoft Xbox z kontrolerem ruchu Kinect) oraz ciekawostki związane z futbolem.

Strefa Szybkości będzie kolejną atrakcją dla zwiedzających Wielką Wystawę Piłkarską. Zostanie otwarta 1 kwietnia i będzie czynna do 8 lipca. Przez ponad trzy miesiące będzie można sprawdzać tu swoją piłkarską szybkość w butach adizero f50 z mocą miCoach. SPEED_CELL™ mierzy szybkość, przyspieszenie, odległość i tempo biegu, a dzięki bezprzewodowej synchronizacji danych z komputerem od razu dostarcza wyczerpujących informacji na temat osiągniętych wyników. W Strefie Szybkości adidas można będzie nie tylko pobić własny rekord szybkości, lecz także zmierzyć się z innymi zwiedzającymi oraz porównać swoje wyniki z tymi, jakie osiągają gwiazdy polskiej i światowej piłki. Będzie można również obejrzeć najnowsze piłkarskie produkty adidas.

Strefa Szybkości adidas jest pierwszą z dodatkowych atrakcji jakie przygotowali organizatorzy Wielkiej Wystawy Piłkarskiej dla zwiedzających. Wkrótce poinformujemy o kolejnych.

Powrót | Źródło: STX JAMBOREE
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.