Przejdzie do historii: klub z Niecieczy

2015-09-29, 10:39   A A A   drukuj   Przemysław Popek

fot. morguefile.com/GaborfromHungary
Termalica Bruk-Bet Nieciecza przebojem weszła na piłkarskie salony. Z meczu na mecz radzi sobie co raz lepiej.

Sam awans już był wejściem do annałów krajowego futbolu, tyle że ze spotkania na spotkanie rozkręca się i płata figle ligowym potentatom. Konia z rzędem temu, kto by przewidział, że klub z Niecieczy po 10. kolejkach będzie w tabeli wyżej od mistrza Polski. Początek sezonu właśnie to zapowiadał, ale… Termalica od meczu z Zagłębiem Lubin gra bardzo efektywnie, czytaj zdobywa punkty. Po za wpadką w Chorzowie, wyższość „Słoni” musieli uznać piłkarze poznańskiego Lecha, Cracovii, czy też Górnika Zabrze. Choć te zwycięstwa mogły nie przekonywać malkontentów niecieczańskiego futbolu to niedzielny remis w Warszawie z Legią, powinien zamknąć usta wszystkim. Za komentarz do całego spotkania niech posłuży cytat z portalu Legioniści.com - Tegoroczny beniaminek napędził „Wojskowym” sporo strachu i wobec ich fatalnej postawy niewiele brakowało, a wywiózłby z Łazienkowskiej komplet punktów.

Nie wielka miejscowości budzi powoli zachwyt w całym kraju. Patrząc na tabele I i II ligi, ciężko będzie o klub z tak małej miejscowości z wielkim sercem do gry.
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.