Przejdzie do historii: szanse na Rio przedłużone

2016-01-12, 11:16   A A A   drukuj   Przemysław Popek

fot. Wikimedia Commons/Majkelx
Cóż to był za mecz?! Mecz Polska – Niemcy w ramach europejskich kwalifikacji w piłce siatkowej mężczyzn do Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016 to jedno z tych spotkań, które przechodzi na stałe do historii.

Są takie mecze, które budują historię danej dyscypliny, a z pewnością należy do nich to, które odbyło się 10 stycznia w niemieckiej hali Max-Schmeling-Halle w Berlinie. Było w nim wszystko to, co w siatkówce najpiękniejsze – dramaturgia, walka do końca i rzecz jasna zwycięstwo Polaków.

Od Biało-Czerwonych wymagamy gry na najwyższym poziomie, wszak to mistrzowie świata. Zapominamy jednak, że tej drużyny już nie ma. Stéphane Antiga buduje nowy zespół, który nie zawsze będzie wygrywał. Jednak po berlińskim turnieju wiemy jedno, kadra jest bliska sukcesu.

Teraz przed polskimi siatkarzami Światowy Turniej Kwalifikacyjny, gdzie czekają trzy miejsca na Igrzyska, jedno z nich ma przypaść właśnie chłopcom Antigi.
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.