Rozpoczynamy współpracę z Tenisportal.com

2015-01-18, 11:45   A A A   drukuj   Michał Hasik
Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z portalem Tenisportal.com.

Dzięki uprzejmości naszych kolegów współtworzących ten serwis, zyskaliśmy możliwość publikowania na jego łamach artykułów związanych z historią polskiego tenisa ziemnego. Sukcesy osiągane w ostatnich latach przez Agnieszkę Radwańską, Łukasza Kubota czy Jerzego Janowicza przyczyniły się do wzrostu popularności tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Polski tenis ziemny to jednak nie tylko wyżej wymienieni zawodnicy. Jego historia pisana była już dużo wcześniej, przez sportowców, których kariery przypadały na czasy PRL-u czy nawet II RP. Ich losy są niezwykle barwne, pełne wzlotów i upadków. Liczymy, że zainteresują one czytelników portalu Tenisportal.com.

Nasz nowy partner jest jednym z największych w kraju serwisów poświęconych polskiemu oraz światowemu tenisowi ziemnemu. Tworzony jest przez pasjonatów i dla pasjonatów. Cieszymy się, że możemy być częścią tej grupy.
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.