ISSN
Sportowa Historia

Ruch zaprasza na stadion

2015-08-25, 11:24   A A A   drukuj  

fot. YouTube
29 września minie 80 lat od otwarcia stadionu przy Cichej. To wydarzenie będziemy świętować tydzień wcześniej, w dniu ligowego meczu z Legią Warszawa! - informuje oficjalna strona Ruchu Chorzów.

Dokładnie 29 września minie 80 lat od oficjalnego otwarcia oraz pierwszego spotkania na historyczynym obiekcie mieszczącym się dziś przy ul. Cichej 6 (wówczas była to ul. Królewskohucka, którą w tym samym roku przemianowano na Chorzowską). Rywalem „Niebieskich” była Warta Poznań, a mecz zakończył się remisem 1:1. Okrągłą rocznicę tego wydarzenia będziemy świętować podczas prestiżowego meczu z Legią Warszawa, który Ruch rozegra przed własną publicznością w 9. kolejce Ekstraklasy. Już teraz pragniemy zaprosić na to spotkanie, które dla wszystkich kibiców będzie kolejną lekcją pięknej „Niebieskiej” historii. Przygotowujemy dla Was kilka niespodzianek, o których będziemy wkrótce szczegółowo informować - zapowiadają działacze ze Śląska.

Powrót | źródło: ruchchorzow.com.pl
 

Komentarze

Komentarz zanim zostanie opublikowany, poddany jest weryfikacji. Jeżeli jego treść nie łamie regulaminu strony, będzie opublikowany.

Brak komentarzy.